1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
9. říj 2012

@mmirunda nevadi aj tak som uz pribrala teraz po dvoch ivf a kete

saraha2
9. říj 2012

@irennn ahoj!tak se konečně začne něco dít,že?já byla taky na laparo,ale vše o.k...my měli spermií dost,takže nenašli ani u jednoho problém a vyšlo nám až druhé IVF..takže když to srovnám s
@mmirunda a sotatníma tady,co měli horší,nebo špatný spermio,tak jim to vyšlo hned..jedné tady dokonce IUI..když zjistí závadu,proč to nejde,tak vědí,co s tím..u nás to byl hokus,pokus..naštěstí to nakonec vyšlo..ničeho se neboj,za chvíli tady budeme společně čekat na tvůj testík 😉 a samozřejmě budeme očekávat // 😉 laparo doporučuju,i když u mě to byla jen diagnostická operace,ale aspoň věděli,do čeho jdou a že je tam vše,jak má být...jsem se potkala s jednolu,co měla za sebou dva neúspěšné pokusy a až po druhém neúspěchu šla na loaparo teprve a třetí pokus se zadařil..měla tam nějaký problém..takže raději jít hned...

evikj33
9. říj 2012

Hezké chladné ráno všem 🙂

mmirunda
9. říj 2012

Dobré ránko 😀 brrrrr tam jsou dneska 3 stupně

absti
9. říj 2012

Tak test ani dnes nedopad. ach jo holky .. ☹

pawlla
9. říj 2012

Pekne ranko holky tak utz se prej dockam na konce tydne 😒 To jsem teda zvedava ninak mi nic nerekl

absti
9. říj 2012

@rory_g
@trefulka
Kočandy děkuji za odpovědi.Mě bohužel první IVF nevyšlo. Měla jsem ET i KET a nic ☹ no asi zkusím nejdříve praktikovat to co píšeš ty @rory_g a pak až kdyžtak další IVF
ach jo, proč to má někdo tak jednoduché a někdo ne... 😢

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla Ahojky Pavli, ty jo, proč až na konci? proč mrně nezkontrolují pro jistotu teď?

mmirunda
9. říj 2012

@absti Moc mě to mrzí ☹ strašně moc ☹

pawlla
9. říj 2012

@mmirunda ja vubec nevim asi by jim upadli ruce..... Prej mam poradstejnej nalez nekrvacim tak cus

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla No to je teda špitál a na co tam teda ležíš? když tě ani pořádně nezkontrolují 😠

danny38
9. říj 2012

@saraha2 Sáruš, nemáš dneska náhodou svátek? 🙂

pawlla
9. říj 2012

@mmirunda delali mi v patek jak jsem prijela utz a vysetreni a od te doby nic a ze jsem mezitim krvacela ..... Fakt uz nemam slov

mmirunda
9. říj 2012

@saraha2 Jasně, Sárinka má dneska svátek 😉 Tak všechno nejlepší kočko 😀 😀

absti
9. říj 2012

@mmirunda
no mě taky.. ani nějak nevím co teď dál...co zvolit jako další postup..

mmirunda
9. říj 2012

@saraha2 No a jinak jak to teda vidíš zítra? Dojedeš nebo jak? Jak se domluvíme?

mmirunda
9. říj 2012

@absti Nechala bych to asi na doktorech, ale pokusila bych se si vylítat všechna vyšetření co ještě nemáš ☹

mmirunda
9. říj 2012

@martina_81 Kdepak ty se nám touláš beruško? dlouho jsem tě tady neviděla 😉

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla No to já vím, ale to je hrůza, tam vlastně ležíš jen tak a nic s Tebou nedělají 😖

absti
9. říj 2012

@mmirunda
já už mám všechny, mám imunologii i genetiku.,3D ultrazvuk dělohy. jediné co nemám je laparoskopie.

zelvik
9. říj 2012

Ahojky holky, hlásím se zpátky. V rychlosti jsem vás dočetla, copak @pawlla že se ti zase nechtělo být doma ☹ a válíš se v nemocnici? Držím palce, ať jsi co nejdřív doma a OK!!!!
Jojo testík - holky, dneska ráno jsem ho koupila, tak hodím zítra - pokud bude co 😒
Šumavu jsme si užili parádně, jen se bojím, že na úkor bublinky... Sobota byla nádherná, celý den jsme byli venku. Nachodili jsme asi celkem 14km, což pro mě běžně nic není, jsem zvyklá chodit víc a hlavně o horách. Tohle bylo jen po rovince a lážo plážo...Večer jsem toho pak už měla dost, to přizníávám a v neděli dopoledne lilo, tak jsme se váleli v pelechu. A to mě začlo trochu jakoby tahat břicho a povolovat v napětí prsa a dneska ani nevím, že nějaká prsa mám. Takže mám nerva, že jsem to zazdila a test bude bílý:(
Mám začínat 6. týden a ideálně v téhle době začít blít 🙂 a ono to bude naopak...

pawlla
9. říj 2012

@mmirunda ne te uz semnoun nic nedelaji jsem tu tak do poctu 😒 a divat se na ty matky pred porodem tu na pokoji a na ty briska me teda pekne deprimuje

pawlla
9. říj 2012

@zelvik no zase jsem touzila jit do nemocnice 😖 je to hruza ted se toho strachu uz nezbavim

mmirunda
9. říj 2012

@zelvik Ale prosím tě, proč bys to měla zazdívat? Já začala v sobotu sedmý týden a taky mic není. Nebliju, prsa bolí jen když si lehnu na břicho, prostě nemám příznaky žádné a když počůrám test tak tam dvě // pořád jsou, takže hlavně klídek. No konečně se těším na fotku, už nás napínáš pěkně dlouoho 😉

mmirunda
9. říj 2012

@absti Aha ☹ tak pak fakt nechat další postup na doktorech ...

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla Ale do počtu, je taky krásný 😵

pawlla
9. říj 2012

@mmirunda no mam velkou pravdepodobnost ze budu lezet cele tehotenstvi jako dalsich 6 mesicu v nemocnici to si fakt nedokazu predstavit.... Sedela jsem na chodbe a akorat tam domtorka pila kafe tak jsme si povidali a melem me teda slak trefil

zelvik
9. říj 2012

@pawlla Nestraš, kdyby to šlo aspoň ležet doma, co? Ono v tý nemocnici to člověku nepřidá 😒

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla a to ti ta dr. říkala? No ale kdyby to mělo pomoct mimi, tak by jsi to musela vydržet ...

rory_g
autor
9. říj 2012

@absti taky mě to mrzí, moc jsem Ti držela palce...ale nevzdávej to, jak jsem psala, já jsem otěhotněla po 10. letech a po IUI, na IVF nedošlo ani k ET 😉 Nic není ztraceno, i když se Ti to tak určitě zdá...