1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
10. říj 2012

@adriene pekne si to napisala, ja dnes piju, prerasta mi vsetko cez hlavu, ale to prejde 🤐
dobru nocku

pupidu
11. říj 2012

Ahoj kočky, tak včera dopadl utz na jedničku - končím 8. týden, máme 20mm a krásný srdíčko 😵

melisska
11. říj 2012

@pupidu blahozelam 🙂

pupidu
11. říj 2012

@melisska děkuju 🙂

saraha2
11. říj 2012

@pupidu krása!!! 😉

absti
11. říj 2012

Ahojky holky, potrebuji poradit! Jedu si do CARu nechat ukončit neschopenku, která trva 14 dni a nevím jestli jsou placené i víkendy, nevíte náhodou? Já prave nevím jestli si mám neschopenku ukončit k zítřku nebo az k neděli.
Diky

kive76
11. říj 2012

@absti se tam zeptej, a oni ti tam poraděj..co je nejlepší... 🙂

adriene
11. říj 2012

@absti Take si nejsem jista, ale mam pocit, ze zalezi, zda pracujes v jednosmennem provozu, ci na sluzby... treba nocni a vikendy... tak nam to jde treba do planovanych zmen... ale tez se doporucuji zeptat 😉

adriene
11. říj 2012

@melisska Dopila ses do lepsi nalady? 😉

evikj33
11. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @pawlla Pavli ono se asi fakt nic víc nenaděla,na RF Olomouc je Kamča a ta natom byla dost podobně jako ty masivně krvácela střídavě nemocnice a doma a pak ležela cca 2,5měsíce v nemocnici a skončilo to porodem krásné holčičky má tam i fotečku.Věř že je vše jak má a brouček v pořádku. 😉 @pupidu Moooc gratuluju k bublince se srdíčkem 🙂 @absti Pokud vím tak víkendy placene nejsou.

pupidu
11. říj 2012

@saraha2
@evikj33 Holky, moc děkuju 🙂 Byla jsem až překvapená, že bublinka tak vyrostla 😵

pawlla
11. říj 2012

@evikj33 no jo ja vim ze s tim moc delat nejde ale zase dneska nebude utz jsem kapek nervni prac jsem miminko uz dlouho nevidela snad je v poradku

mmirunda
11. říj 2012

Ahojky holky 😉

mmirunda
11. říj 2012

@pupidu Gratuluju k srdíčku a k táááák velké bublince 😉 Už abych viděla i tu svoji ...

pupidu
11. říj 2012

@mmirunda Děkuju, pohled to byl opravdu nádhernej 🙂 Su moc zvědavá na tvůj pondělní ultrazvuk 🙂

zelvik
11. říj 2012

@pupidu Jééé, gratuluju, to je supééér zpráva

pupidu
11. říj 2012

@zelvik moc děkujuuu 🙂

Holky, držte mi palce, za hodinu jedu na pohovor a su nějaká nervózní 😝

melisska
11. říj 2012

@adriene ano 😉 😀

pupidu
11. říj 2012

Já su tak blbej poctivec, to snad není pravda! Tak jsem na sebe práskla, že su těhotná a samozřejmě nemají zájem 😅
Manžel mi pořád říká, abych nic nehledala a zůstala v klidu doma, jen já mám furt pocit, že když nedostanu mateřskou, tak nám budou chybět peníze...Ale co, hlavně, aby byl drobeček v pořádku

malinka_02
11. říj 2012

@adriene no to je husty ze sem brala 15 let HA a ted beru hormony abych deti mela.. ja kourim vikendove kdyz si jdeme sednout nekam tak si par cigaret dam jinak ne, po transferech samozrejme vubec..a kdyz piju tak sklenku vina to je na krvinky 😀
@melisska ja uz to ted vydrzim do toho ketu kdyz sem to brala doted..

radina
11. říj 2012

@adriene ved to, hlavne co nam moze z toho vyklicit, radsej tu chorobu ani nevyslovim !! :(

malinka_02
11. říj 2012

Holky me normalne od rana boli leva strana jak po stimulaci..jako jestli mam ovulaci dneska 9dc a na UTZ prijdu zitra a reknou ze uz je pozde tak me normalne slehne..uz odpocitavam minuty striham kalendar a to by byl dalsi mesic!!! A hlavne zitra jdu k tomu doktorovi tak doufam ze s tim se bude dat mluvit a vytlucu z nej imunologii.. Nebo me jeste napadlo jestli se mi po vsech tech preparatech neudelala cysta..

malinka_02
11. říj 2012

@pupidu to je skvely tak hod fotecku!

radina
11. říj 2012

@malinka_02 U nas asi ani nevedia ,co je to embryoglue 😉 nam nikto nic taketo neponukol !

malinka_02
11. říj 2012

@pupidu jej a proc si to rikala, to je prece jasne ze te nevezmou..

malinka_02
11. říj 2012

@radina me to stejne nepomohlo.. aspon ste usetrili 🙂

zelvik
11. říj 2012

@pupidu 😎 no co, tak by tě vzali a stejně pak vyhodili ve zkušební době, když by se to dozvěděli. Ale taky by to na tobě ještě nemuselo být vidět a kdyby ta práce nebyla náročná a tys nebyla každou chvíli doma, že je ti blbě - tak by na to ani nepřišli a zkušebku bys přestála a pak by tě už nevyhodili. Ale jak říkáš - prcek je nejdůležitější.
@malinka_02 Tak držím palce. Mně se cysta udělala:( Tak ať to u tebe tak není!!!!

pupidu
11. říj 2012

@malinka_02
@zelvik No asi jsem udělala blbost, že jsem to přiznala, ale stalo se. Já su prostě poctivec a i když jsem si říkala, že to budu tajit, tak jsem si zase říkám, že nevím, jak bych vysvětlovala časté návštěvy u doktora nebo ty nevolnosti, kdyby náhodou přišly. Navíc, tu práci mi dohodil kamarád, který v té firmě dělá a nechtěla jsem, aby měl problémy, kdyby se to provalilo...
Jinak, tady je naše prdelka 😵

zelvik
11. říj 2012

@pupidu Jééé, pěkná fotečka!!!! Hmm, máš asi pravdu, když v tom jde o kamaráda, tak to asi chápu. Ale jinak bych už dneska na nějaký ohledy okolo kašlala. Ono se to pak člověku akorát vymstí 😒

melisska
11. říj 2012

@malinka_02 moja verim aj ja by som sa toho najradsej uz zbavila, ale stale je tam to co ak????