1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

jahodarka
18. říj 2012

@ivapo @adriene holky dík! 😅

lucido
18. říj 2012

@jahodarka Ahoj, co to čtu za ty kecy kamarádky. To že tě občas píchne tu a tam, že pobolívá bříško jako před menstruací je naprosto v pořádku. Děloha se roztahuje. Já to tak měla. Nesmí to být dlouhotrvající křečovitá bolest, která by mohla znamenat i momoděložní těhotenství. Držím palce a uvidíš, že to bude ok.

engele
18. říj 2012

@mmirunda díky za informace 🙂)

V sobotu mě čeká kontrola tak jsem zvědavá co a jak.... Jinak za jak dlouho po odběru vajíček se dělá transfer?

saraha2
18. říj 2012

@jahodarka já teda nevím..ale..já po prvním pokusu nic....ani píchnutí,no nic..a všechny tady psaly,že cítí podbřišek,tak jsem věděla,že to nejspíš nevyšlo..a taky nevyšlo..po druhé už jsem pořád sem tam cítila v podbřišku a věděla,že se tam něco děje..a dělo 😉

zelvik
18. říj 2012

Holky, teď jsem vstávala ze židle (nijak prudce) a tak mě bodlo na pravé straně, jakoby u vaječníku, až mě to posadlo zpátky na židli. No že mě to vylekalo asi nemusím psát... Tak nevím, co to zase je tohleto.
Jinak jsem dneska byla na obědě v číně a že tam to výparama bývá echt cítit - NIC, ani nevolno s emi neudělalo. Jsem já vůbec těhotná 😒

adriene
18. říj 2012

@zelvik Ty furt chces nejske priznaky 🙂 ja bych ti dala jeden muj den, hned by sis to rozmyslela!!! 😀 😀
Z pichnuti si nic nedelej, tez jsem obcas mela, zpocatku. Ony se napinaji delozni a panevni vazy.. a to nekdy v urcite poloze zaboli 😉

rory_g
autor
18. říj 2012

@zelvik mě taky dodnes nic není, krom bolení břicha, tahání a píchání a bolesti prsou 😉 Klíííííd

zelvik
18. říj 2012

No možná bych jeden měla - totálně mi začlo smrdět veškerý kafe🙂 a to jsem ještě před 14 dny řešila, co budu, já závisláček, dělat, abych se držela a nepila ho 😀 A vůbec - čína nečína, mám chuť na šlehačkový pohár🙂🙂

ivapo
18. říj 2012

@zelvik ahoj.. Mě že začátku zase smrdelo skoro vse.. Hlavne lidi.. Zvlášť v autobuse!! 😀

saraha2
18. říj 2012

@zelvik mě není vůbec nic 😀 funguju úplně normálně...káva mě pořád chutná 😀

zelvik
18. říj 2012

@adriene
@rory_g
@ivapo
@saraha2 Dík holky, tak jo, já se teda zkusím hodit do klidu. Ale stejně to bude peklo do toho ultrazvuku, to nevydržííííím 😎

gyty
18. říj 2012

Ahoj holky! Chvili bez internetu...tak test vysel pozitivni! Cela natesena jsem letela do institutu na krev, kde mi rekli, ze .kdyz mam test pozitivni, krev mi delat nemusi. Ze mi gratuluji, ze jsem tehotna a at si za 14dni pridu na prvni ultrazvuk at vime jak a kolik emryjek se uchytilo! Mela sem za to, ze to ta krev jako potvrdi a da vedet kolik mimisku je....naposledy mi podle HCG hned rekli, ze se ujali obe dve. Ve 12.tt se ale jedno prestalo vyvijet tak pak uz bylo jen jedno, ale ted mi krev vubec nevzali! A ja cekam na ultrazvuk a doufam a doufam a doufam! Z priznaku co popisujete necitim vubec nic az na to ze sem nafoukla. Prsa se mi nijak extra nezvetsila /asi jako pred ms/ a jinak nic. Jako kazdej jinej den. Ket probehl 1.10.

ivapo
18. říj 2012

@gyty dobře zprávy..!! Velka Gratulace.. Potichoucku..... Drž se a držím palce! 😉

gyty
18. říj 2012

@ivapo dekuju. vsecko zatim potichounku.....bojim se abych to nezakrikla.....

ivapo
18. říj 2012

🙂 @gyty ale je to příjemný pocit viď? 😉

adriene
18. říj 2012

@gyty Gratuluji, tez potichu 😉 Kazdy CAR ji jiny... u nas se chodi na odber automaticky po 14 dnech... jinde se na krev nechodi vubec a cekaji az na UZ... Tak u Vas je to hold tak 🙂 Tak si do te doby testuj, to te bude hezky uklidnovat 😉

rory_g
autor
18. říj 2012

@gyty ahojky, potichounku gratuluju!!! 😵

saraha2
19. říj 2012

@zelvik ahooj!!no hodit se do klidu....abych pravdu řekla,tak klid nebude asi až do porodu a po porodu už vůbec ne🙂já nic necítím,bříško mám spíš jako více najezené...,takže koukám na fotky z ultrazvuku 😀 pro uklidnění..včera už jsem se dívala,že si snad objednám ten posluchač srdíčka.... 😀

saraha2
19. říj 2012

@gyty gratuluju!!!!!

saraha2
19. říj 2012

@gyty u nás jdeš na krev 12tý den po ET...pak po týdnu pravidelně...já měla nízké HCG,takže jsem chodila dvakrát do týdne...

danny38
19. říj 2012

@zelvik Z toho silného píchnutí si vůbec nic nedělej, já to měla a občas mám taky a taky mně to vyděsilo, ale jelikož je vše v pořádku tak už to ani neřeším, akorát je to nepříjemné. A pokaždé mně píchne zrovna v tom pravém vaječníku. Jinak funguju taky normálně, chodím do práce, občas pár lidí seřvu a tak 😀
@saraha2 Hele Sáruš, na posluchač srdíčka se vyprdni, ono to za chvíli začne až se začne prďola vrtět 😀 Já to mám co chvíli, malá bude asi pěkně hyperaktivní 😀

danny38
19. říj 2012

@gyty Potichoučku gratuluji 😵

evikj33
19. říj 2012

Hezké rano všem drbničkám 😀 @gyty Gratuluju a pokud jsi nejistá je ještě možnost skočit na krev jako samoplátce(cca 200-300kč)jinak hezky relaxuj a hlad pupík. @saraha2 Dany ma pravdu radší za penízky kup něco klučíkovi,nebo maličkost sobě.Zachvilku budeš okopana zevitř jako mičuda. 😉 Jo a už bys sis mohla hodít tt u tebe mně to neukazuje ani když kliknu na foto.

melisska
19. říj 2012

Dobre ranko, ja citim, ze budem mat dietako 😵 nievem ako,ale niekde v hlbke to citim, tak si nanho pockam 😉

danny38
19. říj 2012

@melisska Strašně moc ti to přeji, zasloužíš si to a proto ti stále budu držet pěstičky, vím že to vyjde 😵

adriene
19. říj 2012

@melisska Jeeeeee 🙂

melisska
19. říj 2012
saraha2
19. říj 2012

@danny38 já se jen tak koukala,kolik to stojí a na recenze,ale nekoupila bych to 😀 non to naše asi taky,podle toho,co vždy předvádí na ultrazvuku 😀
@evikj33 já to ale nastavený mám! ☹ a když si kliknu na na můj fotoblog,tak to tam taky ukazuje,tak poraď,co mám špatně udělané?!

adriene
19. říj 2012

@saraha2 Ja to u tebe vidim, kdyz najedu na jmeno 🙂 pise, ze jsi v 16. tt 🙂

saraha2
19. říj 2012

@adriene a když napíšu tady,tak to tam nemám,jak vy pod textem??? ☹