1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
28. říj 2012

@rory_g já jezdím do města do čistírny a mám to druhého dne..právě jsem dávala dvě bundy péřové do půli zadku..a jedna 199kč

pentagras
28. říj 2012

holky, hurá, tak jsem to dostala, konečně 🙂

rory_g
autor
28. říj 2012

@pentagras supéééér 😵 Gratuluju ke Tvé doufám poslední mrše 😉

malinka_02
28. říj 2012

@mmirunda ja furt rikam ze mas doma toho myho 😀 To je to samy 😀
@saraha2 to ma sestra docela vymakany 😀 😀 Asi taky zavedu 😀
@pentagras tak to budem podobne pokud pujdu na KET a pak budem doufat spolu 😉

Uz aby byl patek to jdu na UTZ a doufam ze konecne se KETu dockam 😨

ivapo
28. říj 2012

@mmirunda
@rory_g
@saraha2 ahoj holky.. Dnes maji v Tesco FaF slevy 30 procent .. Byla jsem tam a něco ukoristila 😒 😀 🙂

evikj33
28. říj 2012

@pentagras Gratuluju ke startu maratonu s cílem miminkov. 😉

evikj33
28. říj 2012

@mmirunda Ještě že ten muj tvrdé moc nemusí a je to jen v kruhu rodiny na nějaké oslavě a to ho většinou stahnou mí bratranci,to mně pak miluje a ráno slibuje že už tvrdé nebude 😀 Jinak je to na zabití když ještě napáchá škodu 😅

rory_g
autor
28. říj 2012

@ivapo já snad budu zítra už vědět, jestli budeme mít holku nebo kluka, tak bych na oslavu mohla něco jít kořistit 😀 Jsem napnutá jak kšandy, zatím všichni tipují holku 😀

mmirunda
28. říj 2012

@ivapo Já tam byla včeraa ukořistla 15 kousků a každej mě vyšel cca na 50,- 😉

mmirunda
28. říj 2012

@evikj33 Tak Martin taky tvrdé nepije, pil pivo, ale pak se začala rozlívat domácí meruňka. jo a když přišel, tak mě taky strašně miloval. Zeptal se snad 100x 😀 Já si teď dáchla, dospávala jsem tu šílenou noc a jsem nervní na zítřejší kontrolu ☹ Bojím Bojím ☹

evikj33
28. říj 2012

@mmirunda Neboj myslíme na tebe tak to musí dobře dopadnout 🙂 ,mně to čeká pozítří tak už mam taky žaludek na vodě-hlavně z představ té glukozi 😝

mmirunda
28. říj 2012

@evikj33 Mě se teď zdají takový blbosti a dva dny mi už nebylo špatně tak mám strach no ☹

zelvik
28. říj 2012

Ahoj holky, koukám, že ti vaši chlapi už trénovali, jak budou zapíjet potomstvo🙂 😀

@rory_g Tak to jsem moc zvědavá, jestli se mimi ukáže a budeš vědět, co to je. Jsem napnutá.
@pentagras To je dobře, tak šup do toho a určitě to vyjde!!!

evikj33
28. říj 2012

@mmirunda To je normální,mně se taky občas zdaj hororové 😝 pak se budím orosená.Mně už je taky lépe tak zas furt něco cpu,hlavně jabka,hrozno a Milu.oplatek 😀 Kde máš nové ulovky,jakto že nejsou v albu?Škoda že to nebudou ty dvojky babička by se určo pořádně odvázala 😉

evikj33
28. říj 2012

@rory_g A na co se cítíš ty já to vždy tak nějak vnitřně tušila co to bude.Hlavně doufej že se vám bude chtít ukázat 😀

mmirunda
28. říj 2012

@evikj33 Nafotím, dneska jsem to nestihla, spali jsme celé odpo oba dva a teď už je tma, tak zítra nebo pozítří 😉

zelvik
28. říj 2012

@mmirunda Mně taky není nijak extra špatně, jen kdž dýl nic nejím. Zatím rostou prsa🙂 a jediná novinka, která přišla dneska a moc mě nepotěšila - v noci jsem byla snad 5x na WC a přes den taky chodím častěji.

rory_g
autor
28. říj 2012

@evikj33 no já právě nevím, přikláním se k holce, ale možná jsem ovlivněná okolím a taky těma super oblečkama, co mám od kamarádky a ségry 😀 😀

pentagras
28. říj 2012

holky já se tak teším 🙂
@malinka_02 to je super, snad to vyjde i mě, zítra jdu k dr pro ty globule na zánět, tak snad to bude ok

mmirunda
28. říj 2012

@zelvik Tak mě se prsa nezvětšila a na záchod víc nechodím ☹

rory_g
autor
28. říj 2012

@mmirunda Miru to nic neznamenááá, neplaš🙂

mmirunda
28. říj 2012

@rory_g Plaším no, ty večery před kontrolou jsou fakt síla 😖

zelvik
28. říj 2012

@mmirunda Buď ráda, to věčný probouzení se a běhání kvůli pár kapkám je fakt na palici. S těma prsama si až tak nestěžuju - z ničeho mám aspoň něco🙂

rory_g
autor
28. říj 2012

@mmirunda no já taky plaším...ale všechno je v pořádku, neboj...
@zelvik já chodím taky pořád, i v noci a je to děs...no a prsa mi nevyrostly, ale pořád bolí nebo svědí, haha

mmirunda
28. říj 2012

@zelvik Tak já už te´d mám 85C-D 😀

mmirunda
28. říj 2012

@rory_g Já chodím v noci tak jednou, pravidelně ve dvě 😀 😀 Snad je všechno v pořádku a prcek vyrostl a ♥ bouchá ..

zelvik
28. říj 2012

@mmirunda
@rory_g Plašit budeme už asi teď pořád. 😒

mmirunda
28. říj 2012

@zelvik Asi jo no, už abych to měla za sebou 😖 Ještě musím dole udělat sestřih ať se doktorovi líbím a shodit srst na nohách 😀

zelvik
28. říj 2012

@mmirunda Tssss, tak ty už nemáš nárok na zvětšování 😀 Já co měla s bídou 75 A-B sice nevím, co mám teď, ale změřila jsem si pěkné míry 93 přes prsa🙂🙂

rory_g
autor
28. říj 2012

@mmirunda no jasně že bude, bude mít dvojnásobek, co měl minule🙂 A už bude vypadat jako miminko, těším se na fotku 😉
@zelvik no to je pravda
Já jsem holky chodila v noci i před těhu, tak jednou, dvakrát...ale teď je to fakt šílené a to mě ještě straší, že jak mimčo poroste, bude hůř 😀