1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
5. lis 2012

@malinka_02 já vím že se hodně nervuješ a rozumím ti, ale jednou se ta smůla přece musí prolomit 😉

evikj33
5. lis 2012

@mmirunda Taky jsme tak pekly s mamkou tetou a babčou,ale ted se to jí čím dal méně a navíc jak není babča je to takové jiné,kolikrát jsme se přitom nasmály a namazaly ananasem s rumem(ted aby měl člověk strach i s toho rumu)bylo to většinou s 5dávek i 15druhu- několik beden od kuřat.Ta doba je asi v nenávratnu 😒 Tak ted peču trochu doma at to zavoní a maleho baví to zdobení perníku a pak se stejně dohrne tchýně s bednou a marně jí říkam že nám stačí třetina,tak pak po krabičkách rozdávám.Je mně líto to vyhodit.

mmirunda
5. lis 2012

@evikj33 tak mamka právě pak rozdává bráchům a už je to náš takovej rituál, že pečeme spolu.Ona nakoupí, já jí půlku zaplatím a ona nadělá těsta a já pak jedu a plním plechy a letos pomůžu i se zdobením, když jsem doma. Jindy to nešlo, v práci jsem byla furt a bylo to šílený 😉

malinka_02
5. lis 2012

@mmirunda vcera na ct1 byla reportaz ze 50% zen ivf vyjde napoprve,tak nekdo pak musi dorovnavat ty statistiky a hlavne kdyz to nevyjde na poprve tak pak to uz moc nevychazi..

mmirunda
6. lis 2012

@malinka_02 Huš babo s takovýma myšlenkama. Držím palečky ♥♥♥♥ a fluuuuuus fluuuuuuus těhu bacílky 😉

evikj33
6. lis 2012

@malinka_02 @pawlla Tak ženy dnes jen ty nej zprávy 😉 Držím pěsti Tfuj Tfuj Tfuj Jinak hezké ráno všem 🙂 Ahoj Miruš @mmirunda

danny38
6. lis 2012

@unkarka Budu strašně moc držet pěstičky, tentokrát už to musí vyjít 😵

mmirunda
6. lis 2012

@evikj33 Ahojky kočko 😵

mmirunda
6. lis 2012

Holky, mě tak šíleně bolí záda, už jsem z toho zoufalá, hrabu se z postele jako by mě bylo 100 let ☹ Bolí mě kostrč nebo jak to říct, tak jestli se to tam všechno uvolňuje nebo co ...

danny38
6. lis 2012

@mmirunda O zádech mi ani nemluv. Čím větší bříško, hůř se spí. Taky mi trvá než se vůbec zvednu z postele 😀

ivapo
6. lis 2012

@mmirunda ahoj.. Bude hůř .. Ne promin.. U tebe se to bude třeba zlepšovat 😀 Počkej dele.... 😀

mmirunda
6. lis 2012

@ivapo Haha, to je vtip po ránu 😀 Tomu přece nevěřím 😉 Vím že to bude jenom horší, noc co už. Nevím teda, kdo řekl, že je těhotenství nejhezčím obdobím ženy 😠 😠 to byl debil nebo chlap 😀 Jako je hezké mít v sobě nový život, ale to je tak všechno

ivapo
6. lis 2012

@danny38 ňo ahooooj!! A já včera v kině tky pekne trpěla.. Tam si nelehneš.. Taky mě ted cca 14 dni pekne berou záda.. Plus ta váha. Uz mám 11 Kg asi navrch .. ☹ Co ty?

ivapo
6. lis 2012

@mmirunda něco na tom hezkého snad určitě asi bude ne?. Ale ted uz se mi to fakt vlece.. Kdybych nemusela delat ty domácí práce.. Tak bych bych si to možna víc užívala.. Ňo ne?Jo asi chlAp to řekl.. Nebo nejaka heppe!!

mmirunda
6. lis 2012

@ivapo Určitě chlap, kterej to nikdy nezažil 😠 😠 bych vraždila. Mě to těhu vážně "nebaví" Jsem nemotorná ( a to teprve ještě budu ), blbě spím, pořád je mi blbě, pálí mě žáha, záda, podbříšek, do ničeho se nevlezu a přibírám. No kde vidí někdo tu krásu teda nechápu

pupidu
6. lis 2012

krásný ránko, holky 🙂
@malinka_02 @pawlla tfuj tfuj tfuj a "po" jen samý krásný myšlenky, ať drobečci ví, že mají veselý maminky 😵

ivapo
6. lis 2012

@mmirunda tak jsme na tom podobne... Manzel mi sice říká.. balònku.. Já se cítím spíš jak belryba...

ivapo
6. lis 2012

Já vím .. Buďme rady že jsme rady.. Uz mlčí velebňosti!! ☹ 😉

ivapo
6. lis 2012

Ale znám těhulky co to umi prožívat lepe.. Já jsem proste takova

mmirunda
6. lis 2012

@ivapo Ale včera mě mamka teda "nepotěšila" Mě říká, ty máš teď tu pleť nějakou krásnou ( vždycky jsem měla sem tam pupínek a vypadala jako puberťačka ), ty asi čekáš KLUKA, ale my chceme oba holčičku ☹ (ale i klučík bude fajn, ale můj sen, je mít holčičku )

mmirunda
6. lis 2012

@ivapo Taky znám těhulky co je těhu baví a pak je jim smutno po bříšku, to si myslím, že mě se nikdy nestane

evikj33
6. lis 2012

@mmirunda aA to počkej až budeš mít nakopanej močak a budeš funět jak Vorvan na pláži 😀 Já sice ještě nemám nahoře nic,ale ten pupajz už je řádnej a navalování se mně taky ještě drží o pálení žáhy nemluvě 😉 A další chlap vymyslel název Mateřská dovolená 🙂

mmirunda
6. lis 2012

@evikj33 Nooo to taky doma poslouchám furt, ty se budeš několik let doma válet, budeš jen na počítači 😠 😠 bych mu naliskala. Já teda mám nahoře 3 kila od OPU, ale od té doby co jsem vysadila všechny ty šílený léky ( estrofem, Utroš ) tak jsem zatím nepřibrala ani dečko, tak uvidíme, jestli ty tři kila nebyly spíš těma hnusama

evikj33
6. lis 2012

@mmirunda Já měla na začátku taky asi o 4kg víc než ted,ale to bylo hormonama a jak mně bylo zle,šlo to dolu a zatím to moc nejde nahoru,ale už to asi začne,včera mně říkal moje dr,jak jsem byla s malým že pak už je to váha prcku,plodovky a taky otoky začnou se mám nač těšit a ještě jsem zjistila že kolem silvestra budu načínat 36tt mně to nějak nedocházelo-tak aby nebyl Silvestr v porodce 😅 Včera jsem se dověděla další Jobovku,učetní neví zda budu mít nárok na Mateřskou(dle ní by to mělo klapnout)ale socka zatím neví až dostane podklady,takže taky budu možná několik týdnu bez peněz-protože dr.napíše mateřskou a než se socka rozhoupe ukonči nemocenskou a třeba mně to neklapne a budu v prd... 😠 Ty uřady mně fakt ser...já mám vědět vše a oni nemusí nic i když ,maj odvody v kompu

mmirunda
6. lis 2012

@evikj33 To je tak ale se vším 😠 😠 zasraný úřady. Taky mě to děsně štve. Když máš něco platit ty, tak včera bylo pozdě a hned se ti načítají penále, ale jak oni mají dát něco Tobě, to je potom výmluv a keců okolo toho.

ivapo
6. lis 2012

@mmirunda Jo Jo .. Neprizpusobilí maji vse... To je obračeny rasismus že?

pupidu
6. lis 2012

@evikj33 Já dělala hned po škole tři roky, pak mě vyhodili (kvůli tomu, že jsem lítala po doktorech), no a protože jsem od tý doby nesehnala práci, tak taky nemám na mateřskou nárok 😠

mmirunda
6. lis 2012

@ivapo přesně tak, ale raději nemyslet nebo se hned nas.ru

rory_g
autor
6. lis 2012

Dobré ránko🙂
@mmirunda s tím klukem bych si nebyla tak jistá, já naopak jsem samý flek a pupínek, jsem hnusná jako snad nikdy a čekám kluka jak vyšitýho 😅 😀

mmirunda
6. lis 2012

@rory_g No to jsi mě potěšila 😉 my tam chceme pipinku ....