1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
28. lis 2012

@jahodarka Jééééé to je krása, to už určitě nebude Pregnyl 😉 Potichounku gratuluju a moc moc moc moc držím palečky 😉 že by konečně další těhu vlna? Posílám těhu bacílky tfuuuj tfuuuj ( jen tak pro jistotu 😉 )

danny38
28. lis 2012

@jahodarka Paráááda 😵

danny38
28. lis 2012

Tak kočky moje, za hoďku a půl mám být u pana doktora na kontrole, tak jsem strašně moc zvědavá. Hodně mně zajímá jestli se beruška už otočila hlavičkou dolů a kolik asi tak má, minulý měsíc byla o týden napřed, tak uvidíme. Pak vám napíšu info.

harley26
28. lis 2012

@jahodarka to je ta nejkrásnější fotečka! 🙂

adriene
28. lis 2012

Tak já už jen vyfouknu hlavu a také vyrážím 😉 Pokud si mě tam nenechaj, dám pak vědět, jak to dopadlo 😀

harley26
28. lis 2012

@jahodarka muzu se zeptat, jestli si citila nejake priznaky po transferu? a kolikatidenni embryo jsi mela? Carecka krasne sili'!

danny38
28. lis 2012

@adriene Žádné takové, aby si tě tam nechávali, jim řekni že nás musíš informovat 😀

adriene
28. lis 2012

@danny38 Tak jo, já si to nechám pro všechny případy v záloze 😀

kive76
28. lis 2012

@pupidu díky

kive76
28. lis 2012

@pentagras díky moc

kive76
28. lis 2012

@saraha2 díky

jahodarka
28. lis 2012

holky díky moc všem, jsem z toho úplně vypaprčená :D
@harley26 příznaky ti můžu krásně popsat, protože před měsícem byl ket neúspěšný a teď úspěšný, tak to mám v živé paměti.. 🙂
při tom neúspěšném mě hned od začátku pobolívalo břicho v podbřišku, teď jsem nic takovýho neměla, bylo to celkově nějak jiný, při obojím mě pobolívala hlava a občas jsem měla nějaké zimnice a tak, ale nic výraznýho, takže to bych taky nebrala jako příznak, teď byl první příznak 3. den po KET a to šílený výtok, ráno jsem vstala a pode mnou louže - normálně čistá voda, bez barvy,, bez zápachu a to mám teď pořád, 4. den se přidala hrozná zácpa, nejsem schopná se normálně vy..... 🙂 no a tak někdy taky ten 3.-4. den mě začalo bolet jedno prso, potom druhý a začaly se nalévat, teď už mám jedno viditelně větší než to první, a to jsem dnes 7. den... 😅 Ale fakt je, že při prvním těhu jsem z A-B jak kdy měla vel. E! takže asi tak... 🙂

mmirunda
28. lis 2012

@kive76 Evičko, moc gratuluju, a ať je život v manželství plný lásky a toho největšího štěstí 😵 ♥

evikj33
28. lis 2012

@jahodarka No paráda tichounce gratuluji 😉 @adriene Nikde si tě nenechá co by s váma dělali takovou dobu,hezky poupalujete domu a budete balit dárečky 🙂 @danny38 Tobě také přeji uspěšnou kontrolu 😉 Holky já nějak ujíždím na sladkém dnes jsme jeli nakoupit nějaké maso atd..a já si zas musela koupit zákuseček doma jsem si udělala slabší presíčko s mlékem a luxusně si pochutnala 😀 Jist nějak moc nezvládam,ráno akorát ten banán,pak se mně v obchodě zas navalovalo ale ted je mně kráááásně.

saraha2
28. lis 2012

@evikj33 takže nakoupit zákusky,joo??? 😀 já měla rohlík a te´d jsem si udělala kaši a peču kuře,tak snad to bude o.k...

pawlla
28. lis 2012

@jahodarka ja se take pridavam a potichoucku gratuluji carcka moc krasna 🙂 drzim moc moc palce at je vsechno ok 😉

lusipe
28. lis 2012

@jahodarka
jej, to je krasna foto, asi to fakt nevyzera na pregnyl 🙂....a kolky den si po teraz?...ako vidim tak prve babatko uz mas....prirodzene?

sarah321
28. lis 2012

@jahodarka potichoučku gratuluju,taky už mě to láká ale zárověn se bojím ☹ mám slzičky štěstí když tady čtu ty příběhy jsem nějaká cíta a dojímá mě skoro všechno. Ať vše pokračuje jak má a jste v pořádku 😵

danny38
28. lis 2012

@adriene @mmirunda @saraha2 @evikj33 Tak, kontrola dopadla dobře 🙂 Moč, váha i tlak ok, beruška se už otočila, takže je hlavičkou dolů, váha asi tak cca 1660g, na kontrolu jdu ještě až 4 týdny a pak už budu chodit častěji. Domluvili jsme se s doktorem, že si budu teď každý den měřit tlak a hlídat ho a pokud se přiblížím k hodnotě 140/90, mám se ihned ozvat, jiank prý není třeba 🙂 Ještě že mamča tlakoměr má 🙂 Mám i foto, ale takové nic moc, malá opět tak trochu stávkovala 😀 Až objevím kde jsme nechali tiskárnu, tak to naskenuju a večer to sem když tak šoupnu. Je tam tak nějak vidět obličej 🙂

adriene
28. lis 2012

@danny38 gratuluji ke krásným zprávám 🙂 Je dobře, že zatím vše bez problémů a komplikací 🙂 na fotečku se už moc těším 😉
@danny38 @saraha2 @mmirunda @evikj33 Já už jsem zpět z kontroly, nenechali si mě tam 😀 UZ super, pan doktor říkal, že takové "divochy" dlouho neviděl... chvíli byl jeden vpravo a zas vlevo 🙂 Hezky rosteme, jeden má 472g a druhý 506g ... macci 😀 😀 A jsou přibližně stejně velcí, takže paráda. Na kontrole také dobrý, tlakově v poho, váha jde nahoru a čípek ukázkový 😎 Tak jsem jen dostala Aktiferin na krvinky a jsem objednána na OGTT na 17.12. a 13.12. opět poradna a UZ 😉

zelvik
28. lis 2012

Ahojky kočky, tak jak @adriene ? a @jahodarka tobě posílám gratulaci!!!
Já jsem zase nějaká marná. V práci fofr - že se všechno ke konci roku musí nakumulovat a bláznit, to nechápu. Včera už jsem domů jela napůl mrtvá, taky mi zase bylo šoufl, že manžel musel jet podél mezí, aby bylo připadně kde zastavit 🙂 ale ustála jsem to. Jen jsem padla v 8 tuhá do postele. Před týdnem jsem vysadila Utrogestan a mám dojem, že se všechno zase vrátilo a zhoršilo (ospalost, navalování...). Už bych si to těhu docela ráda začla užívat 😒

adriene
28. lis 2012

@zelvik To navalování je děs... ☹ Budeš muset ještě tak 2 týdny vydržet, pak by se to mělo spravit 🙂

go
28. lis 2012

@jahodarka moc, mo gratuluji, krasna fotecka 🙂 . Take mam dotaz, lezela po transferu nebo jsi fungovala normalne? 😉

saraha2
28. lis 2012

@adriene tak jsem ráda,že nemám jen já divocha tam 😀 😀 😀 hnus fialový budeš mít chvíli přede mnou... 😉 mě neřekli,kolik prcek má ☹

saraha2
28. lis 2012

@zelvik o tom navalování ani nemluvit......já už se bojím jít i nakoupit..a to v pondělí startuju 6měsíc ☹

adriene
28. lis 2012

@saraha2 Tak Ti hned pak poreferuju, jaké to bylo a nejnovější zážitky 😀 Já se dnes cíleně zeptala, nakonec to napsali i do zprávy. Ale podle tabulek to odpovídá, budeš mít podobně, také kolem 500g 😉
Též mi dal doktor dnes i fotečku, udělal mi koláž obličejů, tak až se pak dostanu ke sceneru, tak to sem hodím 😉

danny38
28. lis 2012

@adriene Tak to jsou super zprávy 🙂 OGTT se dá přežít 😉 Teda utíká to jako blázen, přijde mi to jako fofr u vás všech 😀 Před nedávnem // a teď už půlka těhu pryč 😀

danny38
28. lis 2012

@saraha2 Tak to Anička se moc nepředvádí, nedivoší ale pro změnu se prostě odmítá fotit 😀 Pořád před sebe něco strká 😀

adriene
28. lis 2012

@danny38 Že? Já si také říkám... jak to letí!! Na OGTT se vysloveně těším... to bude asi zážitek 😉

evikj33
28. lis 2012

@danny38 Gratuluji ke kontrole. 🙂