1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
21. pro 2012

@pawlla no tak bud v klidku uzivej si vanoce s malou a tes se na mimco! A co ten tvuj chlap ste nejak v kontaktu?

pawlla
21. pro 2012

@malinka_02 vubec ne, uz ho ani nechci videt sam si vybral

malinka_02
21. pro 2012

@pawlla jezis to je blbec..

malinka_02
21. pro 2012

Jinak holky 28. bych mela jit na konzultaci do CARu a snad budou vysledky imunologii uz.

pawlla
21. pro 2012

@malinka_02 no jo clovek nemuze mit proste vsechno a ja uz vubec ne bud dite nebo chlap protse to nezvladl ale kdybych si mela vybrat udelal bych to zase stejne. Druhe dite na ceste a zadnej chlap 😀

danny38
21. pro 2012

@saraha2 Jsem taky netrpělivá jak ti dopadla kontrola, držím pěsti ze všech sil 😵

saraha2
21. pro 2012

@pawlla
@adriene
@zelvik tak vše v pořádku,prý si tam tancoval zrovna a hověl spokojeně 😉 byla to rychlovka..další kontrola za měsíc.

saraha2
21. pro 2012

měla jsem ještě sraz s kamoškou a jak jsem přijela,tak už tady čekla dědoušek...takže píšu až teď..za chvíli vypravím manžela na párty a dočtu si Vás 😉 musím se pochlubit 😉 dnes jsem dostala veuve cliquote..ňam,ňam..a protože manžel pil zatím jen moeta,tak to schovám pěkně pod stromeček,ať je překvapenej...jsem tady lítala,kam to schovat 😀 ještě vymyslet,jak to zabalit,aby nebylo hned jasné,že je to flaša...

saraha2
21. pro 2012

paní mudr.jsem vzala čerstvě namletou kávičku a čokoládky z arka,tak byla chudera překvapená,pořád děkovala 😀

adriene
21. pro 2012

@saraha2 Moc gratuluji ke krásným zprávám 🙂

janulkaa23
21. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Krev pozitivní hurááááá 🙂

rory_g
autor
21. pro 2012

@janulkaa23 gratuluju kočko 😵
@saraha2 a Tobě ke kontrole🙂

janulkaa23
21. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g Děkuji..jsem moooooooc šťastná, ale už aby bylo 7.ledna a já viděla mimi na UTZ 🙂

adriene
21. pro 2012

@janulkaa23 Moc gratuluji! Ale to bylo přece jasné... nádhera!! 🙂

zelvik
21. pro 2012

@saraha2 Jééé, s tím šampáněm mi nedělej chutě. To já taky rád🙂 A manžel si teď akorát vyndavá demižonek a pojede si pro stáčené víno - tak budu celý vánoce akorát slintat...
Jinak - samozřejmě gratuluju k úspěšné kontrole!!!

zelvik
21. pro 2012

@janulkaa23 No tak to je taky nádherná zpráva!!!! ALe co, my už to věděly, že jo? 🙂 Gratuluju!!!

janulkaa23
21. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zelvik Jjj, ale chtěla sem ještě ujištění z krve 🙂

saraha2
21. pro 2012

@zelvik ani nemluv!deci si dám 😉 já dřív pila vínečko,ale poslední rok už nějak nee ☹ nevím proč,nějak mě nechutná...ale bublinky to jooo 😀

pawlla
21. pro 2012

@saraha2 to je supr ze je vsechno ok, jdes az za mesic na dalso ko jo? Ja porad premejslim proc si me teda pozval od tehle kontroly zase za 14 dni ale nerikal nic ze by neco nebylo ok

mia75
21. pro 2012

Ahojte, pozdravujeme vás všetky malá Viktória, narodila sa 20.12. o 8:28 sekciou v 38tt. Obe sme v poriadku a šťastné 🙂 držím všetkým palce - tehulkam aj snažilkám, a ďakujem Bohu za umelé oplodnenie 🙂 a za to, že Viktóriu mame pri sebe zdravú a krásnu 🙂

ivapo
21. pro 2012

@mia75 cooo?????? ňo bomba supér!! gratuluji!! nádhera!!! hdne zdravi holky přeji!!!! kdy!??????????

ivapo
21. pro 2012

@mia75 Jo včera.. ted to čtu!!!

pawlla
21. pro 2012

@mia75 mooooc blahopreji at ti mala dela jen radost a at jste brzo z nemocnice doma 🙂

janulkaa23
22. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mia75 Gratuluji k miminku 🙂

adriene
22. pro 2012

@mia75 Nádhera! Gratuluji celé Vaší nové rodince 😵 😵

A teď už to půjde pěkně postupně 😉

rory_g
autor
22. pro 2012

@mia75 moc Ti gratuluju k Viktorce, tak jste to holky zvládly, přeju moře zdraví a lásky 😵

sarah321
22. pro 2012

@irennn no je pravda že né vždy jsou v CARU příjemní, ale každý má někdy svůj den. To,že ti řekl že to moc nevypadá je asi dobře, víš na čem seš a jak už tady někdo psal stačí jedno a můžeš mít miminko a ty ho určo mít budeš musíš tomu věřit nic není ztraceno. Držím pěstičky ať to dobře dopadne a hlavně klid nic není tak černé jak se na poprvé zdá 🙂

sarah321
22. pro 2012

@irennn je sobota něco po deváte tak doufám, že to máš zdárně za sebou a vše dopadlo růžověji než to původně vypadalo 😉

sarah321
22. pro 2012

@janulkaa23 moc gratuluju, to budou moc krásný Vánoce tak si je hezky užijte a ať je vše i nadále v pořádku 🙂

susanitademacho
22. pro 2012

Ahoj, tak jsem se radoval z duchů na testu, který je i dnes na testu s citlivostí 10 (takže spíš nic než moc) a k tomu včera píchání v podbřišku a světle růžový výtok a přes noc lehké MS bolesti a teď světlá krev. Říkám si, že dnes v poledne je 9. tý den od transferu 3 denního embria (takže embrio je staré 12 dní) je docela pozdě na uhnízdění, ale zase brzo na MS, přišla by (pokud uvažuji 28-mi denní cyklus) o 6 dní dříve a to vždy ještě před tím tak 4 dny špiním (a poslední cyklus byl 35 dní). Je to boj, svátky budou na trní. Myslíte, že při nidaci je jen rýpání v podbřišku, nebo mohou být bolesti jako při MS?