1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

irennn
2. led 2013

@janulkaa23 no dnes ne, udělám si další až v pátek nebo neděli. Já si dělala včera ještě jeden odpoledne a byla tam čárka celkem silná....teď se nebudu každý den stresovat. Oficiálně si ho mám udělat až 8.ledna, tak to nebudu přehánět...a budu doufat,že se nic nezměnilo.

ivapo
2. led 2013

@monnci ahoj 20. 1.2013.......a je to druhy pokus.... prvni byl pře 6 lety a v 6 tt byl potrat ☹

monnci
2. led 2013

@ivapo Tak to už máš za pár 😀 Jak se cítíš? Doufám, že vše probíhá dobře. Několikrát už mě napadlo, že je lepší, když se to nepovedlo hned na začátku, než prodělat později potrat. To musí bolet mnohem víc.

ivapo
2. led 2013

to je jasné.. asi to bylo špatně jsem si říkala.. tak se pustili hned .. nez aby byli komplikace vpokrocilem stavu.. do pátého mesice to bylo každy mesic něco.. pak se to uklidnilo.. tak jsem pak šla radši na plodovku pro zichr!!! ted se mi to vlece.. posličci zatim nicc.. jen při delší chůzi to píchá n otvor 😀 .. přijde mi že i břicho klesá.. dne jdu na monitor..tak uviďime co mi řeknou!!!

ivapo
2. led 2013

@monnci a druhy pokus už plánujete?

malinka_02
2. led 2013

@monnci ja chidim do upmd v Podoli, je to statni tak zbytecne nervou cloveka z kuze, ja spis ted uz moc neverim ale to je muj osobni problem sem pesimista a po 3 neuspesich uz moc pozitivni nejsem..

monnci
2. led 2013

@ivapo Jasně. Chceme na něj jít hned, jak to půjde. Chystáme se do jiného Caru. Sice mě děsí představa, že všechno budu muset podstoupit znovu, ale na druhou stranu už vím, co přesně mě čeká. Přeju dobré zprávy na monitoru 😉

ivapo
2. led 2013

@monnci dekuji.. take jsme změnili CAR! 1 Art v Ceskych Budějovicích.. manzelovi tam nikdo neseděl.. nějak jim nevěřil.. a ted v Praze Gennet....nás taky z nich nemela dobry pocit.. an on a hele povedlo se!

ivapo
2. led 2013

@monnci a to zbylo jen jedno jedinné.. Dianka!! tak hlavu vzhůru.. znáš to!! ? naděje umírá poslední!!

monnci
2. led 2013

@ivapo jasně že mám naději pořád. Mám tušení, že rok 2013 nám přinese víc štěstí 😉

ivapo
2. led 2013

@monnci má být plodný!! to je dobře,ze jsi optimista!!!!!!!!!! 😉

adriene
2. led 2013

@monnci Též ti přeji hodně úspěchů na další cyklus!! 😉 Můžu se jen zeptat, jaké všechny testy ti v CARu dělali?

monnci
2. led 2013

@malinka_02 O cenách mi ani nemluv. Mám pocit, že platíme i za otevření dveří 😖 Ale co by člověk pro miminko neudělal.

monnci
2. led 2013

@adriene Kromě té laparky v květnu, na kterou mě poslali, to byly jen testy z krve na naše hormonální profily. U mě objevili sníženou funkci štítné žlázy (dali mi léky), manžel měl výsledky v pořádku. Nic speciálního jsme neabsolvovali.

janulkaa23
2. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@irennn jj to chápu 🙂 Držím palečky 🙂

adriene
2. led 2013

@monnci A příčinu neplodnosti máte objasněnou?

monnci
2. led 2013

@adriene Moje endoška + manželův nepříliš kvalitní spermio. Množství a pohyblivost má dobrou, ale vyskytuje se tam příliš patologických jevů. Já ovuluju v pohodě, vajíčka tvořím pěkná, ale jen málo těch které jsou schopné oplodnění. Manžel bral vitamíny a bylo mu doporučen zdraví životní styl bez kouření. On je poměrně silný kuřák a navíc má hospodu. Kouření sice omezil, ale... jako podnikatel se stresům nevyhne, spí málo atd.

malinka_02
2. led 2013

@monnci no zezacatku sem to brala ale ted si rikam ze kdyz to tak pujde dal budem na stotisicich..posledni pulrok stal 60 000 ..

monnci
2. led 2013

@malinka_02 Já to zrovna nedávno počítala. Od začátku léčby v CARu si schovávám faktury a doklady z lékárny. Tři IUI a jedno IVF nás stály 30 000,- Nepočítám náklady na cesty.

adriene
2. led 2013

@monnci Asi určitá vyšetření budete muset absolvovat znovu, to je jasné... spermiogram, hormonální profil... navíc by vám ale měli udělat i genetiku a imunologii, na tom si trvej. Abyste byli vyšetření komplet před dalším cyklem a zbytečně ho třeba nevyplácali 😉

monnci
2. led 2013

@adriene Díky za tip. 😉

mmirunda
2. led 2013

@saraha2 Tak jak jsi dopadla na cukrovce kočko? a kdy se konečně slezeme co?

saraha2
2. led 2013

@mmirunda zvládla jsem to..ale pořád se ptali,jestli jsem nic nepila,nejedla a ani nežvýkala!!!vzali poprvé krev,vypila jsem tu vodu s cukrem-není to žádná hrůza,pak za hodinu zas krev a za hodinu zas..byla jsem pozdravit sestičky v caru,potkala jsem se s mudr,která nás "oplodnila" a frčela jsem dom..teda s menší zastávkou v tescu,mají slevy na mimi 😀

mmirunda
2. led 2013

@saraha2 já se dneska chystám do sam baby a do ikei, jen na čučku, ať nesedím doma. Mamka mi bude dělat společnost. Jsem ráda, že jsi to tak hezky zvládla. Sna to taky za ten měsíc a kousek dám ...

pawlla
2. led 2013

Ahojky tak jsem byla u dr. na kontrole a vse se zda byt ok i ten muj tlak. No taky jsem dnes byla u zubare a mam dve nove plomby a jeste tam jdu ted v patek na opravu jednoho zubu moc prijemne to teda nebylo ale co uz. Dalsi KO mam v poradne 29.1
Jo jeste dneska vyjdu z baraku a ani jsem za sebou nezavrela a uz jsem spadla na zadek nastesti a ne moc stihla jsem se zachytit o dvere ale mazec no jsem sikovna 😀 😀

saraha2
2. led 2013

@mmirunda sam baby mě taky čeká,ale ještě vydržím,protože mě tam ježíšek koupil tu zavinovačku a byl prý malý výběr..asi vše rozebráno,takže nějaký pátek vydržím,než navezou nové zboží..a jak tam pojedeš?tam se dostaneš městskou nějak???já tam byla jen jednou a autem..

pawlla
2. led 2013

@saraha2 tak to je super ze jsi to tak zvladla 😉 a vysledek ti rekli nebo jak ?

adriene
2. led 2013

@saraha2 To je dobře, že jsi to dala. Ale jsou přísní, co?? 😉 Nevíš náhodou, do kdy mají ty slevy v tescu?

mmirunda
2. led 2013

@saraha2 no pojedu na konečnou do Komárova a pak to domašíruju asi pěšky 😉 Já nové zboží nepotřebuju. chceme se s mamkou podívat na kočárky a postýlky. I když mám vybraný. Ale tak abychom neseděly jen doma a nenudily se. V Ikei chci lampičku 😉

saraha2
2. led 2013

@adriene to nevím..ale je to jen na něco..já tam koukala na dečku,taková neutral,tenší a byla za nějakých 289..dnes 134 😉 ,tak to už se dalo koupit 😀