1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
2. led 2013

@saraha2 Šikula, jsem věděla že to zvládneš 😉
@pawlla Fajn, že kontrola dopadla dobře 🙂 Jinak dávej na sebe pozor, ty pády na ledu nejsou nic pro nás těhule 🙂

pawlla
2. led 2013

@danny38 no ja si prave rikala ze uz je fajn ze tu u nas neni snih a tak a rano trosku namrzlo a udelala jsem jeden krok z baraku a byla jsem na zadku a to se jinak tak bojim jak nekde jdu 😀

danny38
2. led 2013

@pawlla Já dneska venčila psa a na jednom plácku jí to taky pěkně klouzalo, jsem se jí tlemila a ona začala divočit a málem mě stáhla taky k zemi 😀

mmirunda
2. led 2013

@saraha2 v pátek oki, takže může být, ale vycházky mám od 12. Šlo by to? Třeba někde v půl jedné nebo tak?

malinka_02
2. led 2013

@monnci no uvidime podle MS.. 😒

saraha2
3. led 2013

@mmirunda o.k.tak ve 12.30h ve vaňkovce??co jsi nakoupila?

mmirunda
3. led 2013

@saraha2 O.k. tak ve 12:30 dole před vchodem ( na straně jak jezdí busy do Olympie ju? ). Budu se těšit. Jinak krom lampičky jsem nekoupila nic. Jen jsem si udělala zmatek v hlavě s kočárkama. Celou noc se mi o nich zdálo a už z toho šílím 😀

mmirunda
3. led 2013

Jinak krásné ráno všem zlatíčka 😵

saraha2
3. led 2013

@mmirunda 😀

mmirunda
3. led 2013

@saraha2 tak teda oki? V půl jedný před vchodem ju?

saraha2
3. led 2013

@mmirunda a ne radši uvnitř?stejně půjdem někam na kafi,ne?

mmirunda
3. led 2013

@saraha2 klidně uvnitř, ale abychom se tam našly 😀 jasně že půjdeme na kafi 😉

saraha2
3. led 2013

@mmirunda tak nějaký poznávací heslo-budu mít bílou bundu s kožíškem na kapuci 😀 😉

mmirunda
3. led 2013

@saraha2 dobře, snad to nezapomenu 😀 😀 a najdu tě 😀 když tak budu volat sos 😀

martinazvo
3. led 2013

Ahojte kočky... všetkým vám prajem NAJMÄ ZDRAVIE A SPLNENÉ SNY do Nového roka 2013 !!! Tak som dnes bola v centre... všetko je jasné. Dohodla som si rozpis protokolu s lekárom, sestričky mi poukazovali ako sa používa pero, trošku som sa porozprávala aj s embriologičkou 🙂 V lekárni som žial zohnala len časť liekov, pre jeden Gonal ešte musím zbehnúť po práci lebo nemali dosť :( UZV vyšetrenie bolo v poriadku, nič nebráni tomu aby som budúci týždeň začala pichať injekcie 😉

zelvik
3. led 2013

Hezký den kočky, já jsem od včera už zase v pracovním procesu - a řeknu vám, po tom 14denním válení se, jsem toho měla včera plný kecky. Přijela jsem domlů vyždímaná jak citron.
Zítra jdu do poradny, tak už zase vyšiluju, aby bylo vše OK 🙂

melisska
3. led 2013

prajem vsetkym stastny Novy rok 2013 😵 😵 😵 vela zdravicka, stasticka, pokoja a porozumenia v tomto stastnom roku 😉

radina
3. led 2013

@malinka_02 Tak bud potom podla ovu testov alebo folikulometria u Dr., pripadne podla merania bazalnej teploty. Ak ked, komu by sa chcelo kazdy mesiac to takto sledovat 🙂 .... ale ja to uz beriem mesiac, tak sa aj tesim , ze o dva tyzdne snizim tabletku prednisonu na polovicu. 🙂

malinka_02
3. led 2013

@radina jde spis o to ze do 5dc mam MS pak teda 3 dny pak ovulace od 9-16 a pak uz to skoro zas mam tak to ten kondom ani nepotrebujem 😀

kaijko
3. led 2013

@zelvik Dej zitra vedet jak Ti tam mrnous bude radit 😉
Dneska citim v brisku dole v deloze simrani a bublani..Nejsem si jista, ale asi uz bublinky 😀 Streva to nebudou takhle nizoucko.. Co Ty?

adriene
3. led 2013

Tak já dnes holky v poradně, vše OK, jen výsledky OGTT nepotěšily... takže v pondělí mě čeká diabetologie 😒

kive76
3. led 2013

nevímte jak dlouho se při krátkém protokolu můžou píchat injekce, někde jsem četla. že nejvíc 10 dní...a pak se má píchnout pregnyl..aby se vajíčko neuvolnilo dřív než by došlo k samotnému IVF? já už píchám 8 den , ale folikuly jsou pořád nic moc..jeden 12,5 mm, druhej 11mm, třetí 9 mm to je vpravo. a vlevo nic moc...takhle vypadal UZ ve středu, azítra jdu na kontrolu....o kolik po píchání - středa, čtvrtek by mohli vyrůst?

irennn
3. led 2013

@kive76 to máš hodně maličký, u mně to bylo podobný a nakonec z toho bylo jen jedno vajíčko, protože ostatní byly moc malé, ale embryjko nám oplodnili a teď mám druhou čárečku na těhotenském testu, tak doufám,že se podaří...nehaž ještě flintu do žita, já takový ultrazvuk obrečela a po punkci jsem řvala celou cestu z Brna, když nám řekli, že je jen jedno.

irennn
3. led 2013

Holky, jak jste na tom s domácími pracemi. Já jsem doma teprve pár dnů, ale jsem hodně aktivní člověk a už mi celkem hrabe, chodím pomalu na pole se psy a doma uklízím.Jenže dnes jsem od rána pořád něco dělala, uklízela kuchyň,koupelnu,věšela prádlo,myla podlahu.... a teď mě dost bolí podbřišek, asi jsem to přehnala, ale já prostě nedokážu posedávat a polehávat, to bych se asi zbláznila, protože bych na to musela pořád myslet ☹ ☹

irennn
3. led 2013

@kive76 jo ještě jsem zapomněla, já měla krátký protokol 10dní, mě také podstimulovali, měla jsem ty nejnižší možné dávky,co se píchají kvůli hmotnosti...mám 49kg při výšce 171cm .... tak mi dali jen 75j. Gonalu F, tělo na to skvěle zareagovalo, ale po těch injekcích večer zabraňujících ovulaci se to zabrzdilo. Takže si myslím,že to máš asi podobné.
Budeš mít asi 1 nebo 2vajíčka...ale nebude na mrazáčky no....

kive76
3. led 2013

@irennn no to já měla velký dávky..protože poprvé s malými dávkami IVFko nevyšlo...bylo z toho tehdá jen jedno vajíčko, ale bohužel se neoplodnilo . ☹ ..to byl dlouhý protokol a ted pro změnu krátký protokol s většími dávkami 4 ampule fostimonu , ale ale taky špatně na to reaguju...no kéž by aspon to jedno, a tentokrát se povedlo....

monnci
3. led 2013

@kive76 Jak říká irenn, neházej flintu do žita. Já měla folikuly předpisově velké. Při OPU mi odebrali 16 vajíček, z toho 14 dobrých. Oplodnit se podařily 4. No a zůstalo jen jedno embryo, které se vyvíjelo předpisově, ale přesto se ve mně neuhnízdilo ☹ Nikdy nevíš, jak to dopadne. Samozřejmě Ti přeju úspěšné těhotenství 😉

irennn
3. led 2013

@kive76 Moc moc ti držím palečky...přesně vím,jak se cítíš, já po posledním ultrazvuku šla pěšky domů a celou cestu přes město jsem řvala,protože mi Dr. řekl, že teda mám být připravená,že bude jen jedno,dvě. V Brně pak odebrali 2,ale jedno nebylo moc dobré....nakonec jsme se museli rozhodnout,zda i pres to zaplatíme 18800 PISCI za 1 vajíčko(není zde rozdíl jestli oplodňují jedno nebo pět,cena je stejná), my řekli,že ano...a pak jsem na Štědrý den čekala,že zavolají,že to nevyšlo.....a nevolali..... Přeju ti,nám,hrozně moc štěstíčka, neboj se,to vyjde!

kive76
3. led 2013

@irennn taky ti držím palečky...to my předtím měli ICSI - že vyberou jen tu jednu nejlepší spermii a spojej jí s tím vajíčkem? a co je PISCI?

irennn
3. led 2013

@kive76 právě že PISCI je metoda,kdy vyberou tu nejlepší,která se dobře váže na speciální gel,...... když je pouze ISCI, tak spermii nevybírají,pouze nasají a vpíchnou do vajíčka