1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
11. led 2013

@martinazvo tak to je super...tak hezky píchej...ať folíci rostou 🙂

kive76
11. led 2013

@malinka_02 já vím, že to není zas tak jednoduchý...kdo ví jestli se v tý děloze udržej...

rory_g
autor
11. led 2013

@kive76 musej, držím palce! 😉

pechlinka
11. led 2013

Ahojte baby, aky je rozdiel medzi kratkym a dlhym protokolom...?..kedy sa zacina stimulovat pri oboch? buduci piatok si idem pre ten svoj.. 🙂 tesim sa ...konecne..to zacne.. 🙂

janulkaa23
11. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@kive76 Ahojky, tak už víš kdy máš ET nebo už máš po něm? 🙂 držím pěstičky a posílám těhu bacily 🙂

kive76
11. led 2013

@janulkaa23 ahojky, dneska po 12.30..ted jsem v práci...tak pracuju na Praze 6, takže do Motola na Prahu 5 to mám kousek..🙂děkuji ...i za těhu bacily

janulkaa23
11. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@kive76 držím pěstičky mooc a určo písni jak se cítíš po ET🙂

kive76
11. led 2013

@janulkaa23 jojo pak odpol.napíšu, až dorazím domů...

kive76
11. led 2013

@pechlinka dlouhý protokol začíná zastavovací injekcí již v předchozím cyklu (obvykle cca týden před MS) a samotná stimulace začíná až v dalším cyklu (obvykle cca 14 dní po zastavovací injekci). Také má variantu, že zastavovací injekce (sprej) nejsou jednorázové, ale užívají se každodenně po delší dobu ještě před zahájením stimulace.

Krátký protokol naopak začíná až v daném cyklu rovnou stimulací (obvykle od 2.DC) a teprve ke konci stimulace se zároveň dopíchávají ty zastavovací.

kive76
11. led 2013

@pechlinka já měla obojí dvojí...při prvním IVF , ale špatně jsem reagovala na stimulaci injekcema, bylo jen jedno vajíčko,ale neoplodněno a při tom druhém IVF jsem hned od začátku měla větší dávky ..4 vajíčka , 3 oplodněný metodou ICSI a dnes bude ET

kive76
11. led 2013

@pechlinka a jaký budeš protokol to ti pak řekne tvoje doktorka, je to různé....kamarádka měla za sebou 2 ty dlouhé ..a při druhém se zadařilo...

irennn
11. led 2013

Tak holky, dnes jsem byla na ultrazvuku a radši jsem tam ani neměla jít. HCG krásně roste 5830 a v děloze je pěkná dutinka. Nicméně pan primář měl dnes nějakou blbou náladu, vytisknul mi obrázek a řekl, ať se jako ještě neraduju, protože se mu na tom trošku nelíbí, že ten váček neleží úplně nahoře, ale spíš vprostřed...ale možná,že to prý nic neznamená. Tak nejdříve mi vykládá,jak to vypadá všechno dobře,krevní testy super a pak mě setře na závěr mezi dveřma jednou větou. Úplně mě to rozhodilo. ☹ Hned jsem koukala na spoustu ultrazvuků na netu a našla jsem podobné obrázky jako ten můj a holky měly normálně miminko.... ☹

adriene
11. led 2013

@irennn No ale ten te strasi... a proc by mel lezet uplne nahore? To prece nevadi... jsou tu i devcata, co ho mely dole a dnes maji krasna miminka... takze uprostred si myslim v poho 😉

lucido
11. led 2013

@kive76 Budu držet palce.

janulkaa23
11. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@irennn uvidíš, že to bude dobrý 🙂 držím pěstičky

pechlinka
11. led 2013

@kive76 Drzim paste...aby ti to vyslo.. 🙂

pechlinka
11. led 2013

@kive76 Ahoj....dakujem..za infosky.. 🙂 este mam otazocku...protokol asi dostanem buduci tyzden v piatok, ak bude dlhy....ako priblizne trva stimlovanie do vkladu?.. 🙂 Mrchu mam dostat cca. 17-18teho januara. 🙂

pechlinka
11. led 2013

@irennn Ahoj...neboj...vsetko bude dobre...🙂 fazulka je tam kde ma byt.. 🙂

martinazvo
11. led 2013

babulky... svokra nahle cez noc ochorela, priedusky, kasel, nadcha... tak som sa dnes narychlo zbalila a idem byvat k mojej mame kym nebude zdrava, lebo ja teraz NESMIEM ochoriet... tak drzim palce vsetkym, moj pristup na net bude vyrazne obmedzeny teraz... piste ked budete mat nieco nove, ja sa tiez posnazim ozvat 🙂 na UZV som objednana na stvrtok 17.1. rano... majte sa !!! 🙂

malinka_02
11. led 2013

@kive76 ja mela same blastocysty a nechytli se nikdy ani 1.. Opravdu nikdy nevis..

kathrin17
11. led 2013

@malinka_02 ahojcek,takze som dnes bola na kontrole v CARe....ako taka trubka som sa zabudla na to nachladnutie opytat 🙂 ale este rano to vypadalo,ze mi budu musiet zastavit stimulku,pretoze moje vajecniky vobec nereagovali na hormony, ale dnes rano mi vzali krv a ide to k lepsiemu ....juj aspon cosi pozitivne....aj ked budem musiet este dokupovat vcelicky,lebo ich budem mat bohuzial kvoli mojim lenivcom malo ☹
ale aj tak som rada......ako sa dari tebe?

zdalu
11. led 2013

@irennn a mužu se zeptat kolikatej to odpovida tyden

irennn
11. led 2013

@zdalu jsme dnes 17.den po transferu a bublinka má 20.den

malinka_02
11. led 2013

@kathrin17 tak drzim palecky! Ja cekam..u me ted nic.

danny38
11. led 2013

Holčiny, info 🙂 @ivapo Ivče se dnes v 8:10 narodila císařským řezem Dianka, váhu měla 3,250kg a je prý nádherná. Mamča to zvládla a až bude trochu fit, ozve se sem sama 😉

csokasi
11. led 2013

Ahojte kočky, čo znamená, keď mi dali stimulačný protokol na 1O dní, od 2 DC si pichám Menopur 600 ... Čo bude nasledovať? Ď

adriene
11. led 2013

@csokasi Ahoj, to znamená, že Ti dali stimulační protokol - tzv. krátký. Hodně se dává při 1. IVF, aby se vidělo, jak zareaguješ 😉 Budeš si menopur píchat a chodit na kontrolní UZ, kde dr. bude vaginálním UZ sledovat, jak ti reagují vaječníky a kolik se tvoří folíků. No a až dorostou do potřebné velikosti, píchne se k menoporu i pregnyl (někde ovitelle). V některých CAR přidávají ke konci stimulace i Cetrotide... ten zas jakoby tlumí funkci vaječníku. Ale je to jak kde 😉 No a pak bude následovat odběr vajec.

csokasi
11. led 2013

@adriene Čiže, keď mám prve dni pichať Menopur a potom tam mam, že Ce tak by to znamenalo, že pak 10 tých 10 dňoch idem na odber a pak 4-5 dni na vklad? Ja sa len uisťujem lebo môj doky je skupi na slovo a zabudla som sa povypytovať :( Ď

zdalu
11. led 2013

@irennn tak to mas krasnou hodnotu toho hcg držim palečky

saraha2
11. led 2013

@irennn krásný!!!!je vidět,že ne každý mudr.má cítění,u mě to vypadalo s HCG hooodně špatně,já nevěřila a moje mudr.právě naopak...říkala,ať se těhotně naladím,ať si něco koupím..a já se tvářila,že je to od ní hezký,ale stejně jsem tomu nevěřila....ty máš krásné HCG,takže si to užívej a pohlaď bříško 😉