1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
27. led 2013

@irennn ahooj, tak to slyším prvně, že pro těhotný je to neomezeně. Bývávalo, ale od loňskýho roku to zrušili a těhotný můžou dostat maximálně 6 hodin. Pochybuju, že by to zrušili. Radši se na to optej. No a jinak, pokud bys je měla neomezený, tak proč bys nemohla? 😉

irennn
27. led 2013

@martina_81 No víš zatím tam nemám žádnou vyznačenou dobu a paní Dr. to nechtěla zatím řešit...

martina_81
27. led 2013

@irennn je to divný, protože jak píše i rory, neomezený vycházky těhotným zrušili. Ale když budeš chtít někam jet na pár dní,tak můžeš, když nahlásíš adresu, kde budeš, což je taky fajn a taky toho hodlám v budoucnu využít, když pojedu k našim. 😉

rory_g
autor
27. led 2013

@irennn hele radši se na to zeptej, pokud tam nemáš nic napsané, znamená to, že jsi bez vycházek...tak abys neměla průšvih. Já měla před lety napsáno vyloženě neomezeně, jak se vyznačují vycházky 😉

martinazvo
27. led 2013

@vidruska my sme mali len 3 vajicka, 2 sa pekne oplodnili a 2 sme si aj vlozili (bez PK, nechceli riskovat)

ifet
27. led 2013

Ahoj holky, potřebuju řadu nebo názor nebo tak něco....jsem 10.den po et a dneska ráno jsem maličko spinila...jen trošičku nahnedly prst jsem měla po zavedení utrose....teď se pořád kontroluju a už se mi to nahnedly tolik nezdá....nevíte, co to může znamenat? Díky za radu...

janulkaa23
27. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ifet Dobré znamení 🙂

malinka_02
27. led 2013

@martina_81 dneska sem 6 den..
@irennn dekuju ale ja mam problemy s mocakem - az 8 zanetu rocne a v cervnu sem kvuli tomu byla na operaci, takze spis to pricitam tomu a modlim se abych nebyla na atb..

malinka_02
27. led 2013

@ifet bud ze se ti rozjizdi MS nebo ze ae zavrtava , proste neda se z toho nic poznat..

malinka_02
27. led 2013

@martinazvo me podbrisek boli vzdycky po transferu a nikdy sem tehotna nebyla, neda se poznat jestli to boli z utrse nebo z toho ze se embryo zavrtava..

ifet
27. led 2013

@janulkaa23
@malinka_02
Holky já se z toho picnu asi...zítra bych to jako měla normálně dostat...to jsem zvědavá, co z toho vyleze...jsem z toho na nerv ☹ ale že by se zavrtavalo až 10 dni po et....jo byli sedmibunecny...

mmirunda
27. led 2013

@irennn Vždyť žádná vyjímka není?? Neomezené vycházky se dávat nesmí. Už jsem na PN od září a maximum vycházek je 6 hodin

irennn
27. led 2013

@mmirunda jj. asi máš pravdu, už mi to tu psaly i holky...já zítra zavolám sestřičce a nahlásím jí,že pojedu pryč na 3dny, to prý jde a pořeším,co zapsat do toho žlutého papíru..jaký rozsah vycházek.

mmirunda
27. led 2013

@irennn Jojo, já jen abys zbytečně nepřišla o penízky

irennn
27. led 2013

@mmirunda Jsi hodná, no doufám,že to všechno nějak zařídím,abych mohla aspoň na pár dnů k rodičům,když manža bude týden v Německu....protože sama doma to je na cvokhaus.

mmirunda
27. led 2013

@irennn Jo to je. Já mám v tomhle smůlu, u mě nejsou ochotný mi přepisovat místo pobytu, takže jsem už pět měsíců fakt jen doma. Jen jednou jsem spala u našich, riskla jsem to. Jinak vycházky dodržuju

pechlinka
27. led 2013

Ahojte baby...tak mne mrcha končne dorazila.... 🙂 Teraz mam 2DC zacat pichať Gonal na IVF...Len neviem...ci mam ratat 1DC dnes...alebo az zajtra.. :( Mrcha dorazila...okolo 12tej...iba spinenie...a rozbehla sa tak o 16tej...tak neviem...poraďte prosim... 🙂 🙂 🙂 dakujeeeem.. 🙂

irennn
27. led 2013

@pechlinka dnes první,zítra druhý-zítra začni píchat...

martinazvo
27. led 2013

@pechlinka ahoj, mne v CAR povedali: ak bude menzes rozbehnuty az po 14:00 hod, za 1. den pocitame az den nasledujuci... takze ja by som zacala pichat az pozajtra... spinenie sa nepocita...

saraha2
27. led 2013

@irennn pokud máš neomezené,tak samozřejmě můžeš 😉

saraha2
27. led 2013

@ifet taky jsem špinila a kukni 😉

saraha2
27. led 2013

@pechlinka já bych teda řekla,že až zítra...

ifet
27. led 2013

@saraha2 dik za podporu...no od rána se to usadilo, tak jsem klidnější, ale ten tt mi vyšel negativní a to jsem 10. den po et dvou sedmibunecnych embryi...tak nevím no...

ifet
27. led 2013

@saraha2 a moc ti gratuluju🙂

irennn
27. led 2013

@martinazvo no já stimulovala taky Gonalem, dostala jsem to kolem 2.odpoledne a píchala jsem hned druhý den brzy ráno

martinazvo
27. led 2013

@irennn ono je to asi v kazdom CAR-e inak...

pechlinka
27. led 2013

@irennn
@martinazvo

@saraha2
Dakujem baby....zacnem teda pichat az v utorok... drzte paste aby som to zvladla.. 🙂

martinazvo
27. led 2013

@pechlinka grziiim, neboj zvladnes to 🙂

pechlinka
27. led 2013

@martinazvo Dakujem.. 🙂

malinka_02
27. led 2013

@ifet to stejne nezjistis.. Muze to byt i ms i tehu.. Proste se ro neda poznat.. Ale pokud je tt negativni tak spis nic.. Me treba ms drzi utrogestan, boli me bricho ale nedostanu to dokud nevysadim..