1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
11. únor 2013

@martina_81 je to velmi drahe, my sme to nemali a oplati sa to skor pri PK

martina_81
11. únor 2013

@martinazvo @saraha2 no právě, že vím, že to bylo naprosto nemyslitelný!!!! 😖 Pořád říkám, že tohle je prostě těžkej byznys. Minulej týden jsem na Jojce nebo kde viděla (když tak člověk leží s Utrošem a přepíná programy) pořad Supermama a zrovna mluvili o asistované reprodukci, tak jsem to tam nechala a mluvil tam nějaký dr., moc velký sympaťák a hlavně super názory, a ten sám říkal, že věci jako prodloužená kultivace a tady ten monitoring by neměly být braný jako nadstandart, že on to považuje jako standartní součást ivfka.

martinazvo
11. únor 2013

@martina_81 HEJ TIEZ SOM TO POZERALA...

martina_81
11. únor 2013

@martinazvo Vážně? 😉

martinazvo
11. únor 2013

@martina_81 popravde nic nove som sa tam ale nedozvedela 😀

janulkaa23
11. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 jj chápu Tě :(

martina_81
11. únor 2013

@martinazvo já taky ne, ale jinde nic lepšího nebylo a ten dr. byl takovej v poho. 😉 Jinak takový pořady nemám ráda. 😒

pechlinka
11. únor 2013

@martina_81 Ahoj..no u nas v Care sa to plati od kusa.... :( Embryoskop pri predlzenej kultivacii stoji...400 eur.. :(

martina_81
11. únor 2013

@pechlinka tý brďo, tak to je síla. 😒 A proč jste se pro něho rozhodli?

pechlinka
11. únor 2013

@martina_81 Ja neviem...lebo si myslim..ze tam je vacsia sanca..ze embryjka preziju.. 🙂

martina_81
11. únor 2013

@pechlinka nám říkali, že při prvním ivf se takovýhle věci nedávají, až podle toho, jak to bude probíhat, tak že by to třeba doporučili při druhém, ale normálně je to zbytečný. 😒

pechlinka
11. únor 2013

@martina_81 No..mne take nic nepovedali.. :( nevadi...snad to vyjde...vsetko ako ma.. 🙂

martina_81
11. únor 2013

@pechlinka jasně,když z Tebe dostanou víc peněz, tím líp. 😠 😠 Budu držet palečky a teď musím běžet, jdu se motivovat a pozitivně naladit ke kámošce a její roční cácorce. 😀 😀 😀

lukha80
11. únor 2013

ahoj holky, mám dotaz..čeká nás 1 IVF, na srovnání cyklu jsem brala 21 dní antikoncepci, včera jsem píchala 1. injekci menopuru..včera jsem začala špinit, což mi dr řekla, že může být. Ale dneska jsem to dostala, tak nevim, jestli není něco špatně ☹

marverka
11. únor 2013

ahojte babenky, je tu niektora z Vás taka, ktorej to vislo bud pre et alebo kete s vyskou sliznice max. 5mm???Co ste robili pre rast???? dik moc za odpovede.

darazv
11. únor 2013

@marverka pri 5mm ani transfer nerobia...odporučam čaj - kontryhel pije sa od 1DC do ovulky je vyborny na vysku sliznice 😉

marverka
11. únor 2013

ahoj, mne robili vklad pri 5,5mm, čaj mi nezabera ☹ ☹ ☹ ani estrimax tbl.

martina_81
11. únor 2013

@lukha80 ahooj, to fakt netuším, zavolala bych asi do caru. 😒 To máš dlouhý protokol?

malinka_02
11. únor 2013

@mortaliska zatim ne.. Ted si davam oddych a uvidime..

malinka_02
11. únor 2013

@pechlinka 5 bude urcite stacit 😉

malinka_02
11. únor 2013

@marverka ja zvazovala vubec 8mm pri 5 bych do toho nesla..

radina
11. únor 2013

@martina_81 Ahoj, ten doktor je z mojho caru , resp. on je primar na gynekol. porodnickom oddeleni v statnej nemocnici, ktoreho sucastou je car. 😉

malinka_02
11. únor 2013

@martina_81 Marti rada bych ti psala ze mas myslet pozitivne ale sama to neumim takze presne vim jak to myslis, ja vzdy uz po tydnu citila ze to nevyslo.. Drzim palce aby u tebe to bylo jine!!
Ja mam tehotnou nejlepsi kamaradku! Na jeji svatbe sme resili jak sme obe dostaly MS stejny den a ona otehotnela hned aniz se snazili a jabyla na ivf takze kdyz ji vidim vim presne kde bych byla.. Odchazi za 3 tydny na materskou..

sarah321
11. únor 2013

Ahoj holky prosím vím, že sem teď za váma nechodím ale potřebuju poradit od holek co už čekají miminka. Jsem cca v 6-7 týdnu podle UTZ a mám bolesti v podbřišku spíš na jedné straně někdy to je nepatrný ale někdy je to jako když bolest na menstruaci. Přečetla jsem si že je to normální, že se tam vše zvětšuje prokrvuje a tak. I přesto měla jste to taky některá nebo mám raději zavolat doktorce. Nekrvácím. Děkuju moc za jakoukoliv radu, jsem z toho hrozně nesvá 😒

martina_81
11. únor 2013

@radina Myslíš toho Petrenka, nebo jak se jmenoval, co byl v tom pořadě Supermama? A jak jsi s ním spokojená, jestli k němu chodíš?
@sarah321 ahooj, určitě Ti některá těhule poradí, až sem nakoukne, ale myslím, že je to fakt normální. A holčině z naší diskuze Sanus říkala dr., že může mít bolesti na ms i během těhotenství. Že když přijde termín ms, může mít bolesti.Že to je normální. Ale chápu, že jsi z toho nervózní. 😒
@malinka_02 já vím, jak to myslíš, neboj. nemusíš vůbec nic psát. A dokážu si představit, jak to pro Tebe musí být těžký, vidět tu kamarádku, jak jí roste bříško a jak se těší na miminko. ☹ Ale já pořád věřím, že se vám prostě zadaří přirozeně, až to nebudeš čekat.... Nechcete taky zajet za tím Haklem? můžu Ti říct, že kdybych měla vejcovody, hned bych se za ním vydala.

martinazvo
11. únor 2013

@sarah321 ahoj, ja som 6. tyzden (5tt+0) a aj mna picha, vacsinou na pravej strane, akoby vajecnik... tiez nekrvacam a zevraj je to normalne... jednak po stimulke a potom kvoli tehu... tiez mam niekedy az strach ale ukludnujem sa a vzdy to po chvilocke prejde

lukha80
11. únor 2013

@martina_81 ahoj, budu píchat 5 dní..

sarah321
11. únor 2013

@martinazvo děkuju mě to taky bere na pravé straně, ted mi jedna holka poradila magnézium tak zítra pisnu doktorce prej se může od 3tt tak se s ní poradím. Někdy se to nedá ani vydržet 😒 Jsi hodná že jsi mě utěšila, že v tom nejsem sama 🙂

martinazvo
11. únor 2013

@sarah321 no u mna sa to da vydrzat tak zatial to neriesim, ale keby nieco tiez uz som pocula o magne, ale bez lekarky nebudem radsej skusat nic....

viva13
11. únor 2013

Ahoj, chcem sa k vám pridať, čaká to aj nás na druhý týžden ideme na 1.konzultáciu, kolko trvá prosím to pichanie injekcii, nájde sa tu niekto ako ja kto nemá odvahu pichať si ich? pichá vám ich partner či chodíte k obvodnému?