1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

denulka85
16. únor 2013

@saraha2 mala som ket, aha to som presne nevedela takze zajtra mam 8 den a skusim aj ja test 😀

japro
16. únor 2013

@saraha2 jj díky snad brzo koupím 😉 a děkuji za radu 🙂

anerinka_ov
16. únor 2013

@adriene No teda, tak to je radosti, co? 🙂 Ale tak snad už se teď nebojíš, když je to tu, dvojčata jsou fajn. My máme stejný problém, já celkem v poho a manžel horší spermiogram.

eri6
16. únor 2013

@pechlinka ahoj, držím paste🙂

adriene
16. únor 2013

@anerinka_ov Po pravde... cim blize k porodu, tim vetsi strach z reality 😉 😀 No a co se zacatku tyce... byl to sok, dvojcata jsme pote, co jsme nechali vlozit jen 1 embryo, vazne necekali... Ono kdyz necha clovek vlozit 2, tak prece jen s tim vice pocita, ze se muzou obe chytit, ale takto... 😉 Kazdopadne jsme si na tu realitu brzo zvykli 🙂 😎

saraha2
17. únor 2013

@denulka85 tak tfuj,tfuj,ať tam jsou //!!!!!!

denulka85
17. únor 2013

@saraha2 ahoj takze na 8 den nic sa neukazalo. a na teste gs mamatest je pisane ze pri lieceny neplodnosti test skresluje nepametas sa ti si si kedy urobila prvy test?

irennn
17. únor 2013

@denulka85 já si dělala test šestý a sedmý den po ET, dušíci tam byli....

denulka85
17. únor 2013

@irennn pocula som ze ket mas ket tak to je asi rozdiel v testovani nie, ? AKE TI VKLADALI? mne 6 a 8 bunkove

saraha2
17. únor 2013

@denulka85 já dělala 8mý den odpoledne a byl tam duch..ale není nic ztraceno,jedna tady měla dušíka až 12tý den a dnes už má holčičku 😉

malinka_02
17. únor 2013

@denulka85 je tomu et i ket stejne.. Ale zkus jeste vydrzet.

malinka_02
17. únor 2013

@martina_81 ty uz si nam zdrhla do tehu diskuse?

denulka85
17. únor 2013

@saraha2 skusim aj ja este na 12 den som velmi smutna mne to asi nieje sudene 😒

denulka85
17. únor 2013

@malinka_02 musim asi fakt este pockat ach dufam ze nieco s toho bude 😉

petulda007
17. únor 2013

Ahoj, můžu se připojit do vaší diskuse? chci se zeptat na vaše pocity po KET, jsem 4. den po transferu, stále nic necím, na netu jsem vyčetla, že děvčata mívají bolesti břicha jako na ms, u mě nic, jen jsem unavená z Utrogestanu a měla jsem zvýšenou teplotu... co myslíte je šance?

malinka_02
17. únor 2013

@petulda007 já měla bolesti na MS a nikdy se nezadařilo takže to neznamená že to musí vyjít a teplota je zvýšená z utrogestanu takže jí neměř a zbytečně se tím nestresuj, nedá se to tak poznat.. já třeba nikdy nedostala ani MS i 10 dní prostě mi jí držel utrogestan.. oni příznaky že to vyšlo i nevyšlo sou stejné..

jalaura
17. únor 2013

baby mali ste alebo poznali ste pripad kedy mm ma nulovu pohyblivost na spermograme? my mame a neviem ci sa to da nejako napravit alebo je jedina casta umele...viete mi poradit pls?

harley26
17. únor 2013

@petulda007 sance je vzdycky!!! ja sice nevim, jak je to po KET ale po ET sem nemela VUBEC zadny priznak, proste nic. A zadarilo se, takze hlavu vzhuru v věř 🙂

kyra30
17. únor 2013

@jalaura zázraky sa dejú, alebo príroda je nevyspytateľná ....ale šancu máte mizivú , nestrácajte čas, nám tiež trvalo, kým sme sa zmierili s IVF, držím palec 😉

kyra30
17. únor 2013

@jalaura braním vitamínov ovplyvníš patologiu - mierne zlepšenie doiahnete, ale pohyblivosť nie 🙄

jalaura
17. únor 2013

@kyra30 :{ a po aka bola u vas pricina? aj sa vam IVF podarilo na prvy krat? ako dlho trvalo od kedy ste sa rozhodli az po to ako si zostala tehotna?

malinka_02
17. únor 2013

@jalaura my máme španou morfologii jen 2% i když počet je super..a taky radím neztrácet čas. Jen na první konzultaci jsme čekali 2 měsíce, pak to trvalo 7 měsícu než se udělali 2 spermiogramy (jiné testy než dělají třeba na imunologii) s rozesupem, pak u mě HP, endokrinologie, geneika právě kvuli špatnému spermiogramu a ana všechna vyšetření se čekalo a pak na výsledky. Pak sem v červenci začla stimulovat na IVF to nevyšlo a pokračovala sem 3 KETY a nevyšlo nic. Ted už nemáme mražáčky a pujdme na 2.IVF , je to přes rok a těhotná nejsem a kdo ví jesli někdy budu, takže určitě neztrácet čas..

pechlinka
17. únor 2013

Ahojte baby..dnes som 2DPO embryotransfere.. je normalne ze mam dost silne predmrchovske bolesti?...mrcha by normalne mala prist az buduci víkend.. :(

denulka85
18. únor 2013

@pechlinka ahoj to som mala aj ja dnes som 9 den po ket a bolesti aj do dnes ostali ale uz len mensie....

martina_81
18. únor 2013

@denulka85 @pechlinka @malinka_02 @janulkaa23 no vy mi teda dáváte, holky. 😉 Přihlásila jsem se po dvou dnech a mám tam 26 upozornění.
@pechlinka vůbec netuším, co znamená 100buňkové a 50buňkové, asi to u vás počítají nějak jinak. 😖
@malinka_02 nikam jsem nezdrhla, jen Jiří měl volný víkend, takže šance dostat se na počítač byla nulová. 😒 Kam bych utíkala? 😉

denulka85
18. únor 2013

baby neviete co znamena emryo je vo funde? to mam v sprave.... a neviem co to je 😒

irennn
18. únor 2013

@denulka85 fundus děložní je tělo děložní........tzn. že embryjko umístili do dělohy...do jejího těla 🙂 , nehledej v tom vědu

denulka85
18. únor 2013

@irennn to je potom ako dobre ci? som s toho jelen lebo v prvej sprave take nemam pisane

irennn
18. únor 2013

@malinka_02 Nepřemýšlela jsi i nad spermiemi dárce? Třeba jen prostě nejde vaše vajíčko a manželova spermie dohromady.....mohla bys zkusit třeba jen i inseminaci. Bylo by to přece i tak vaše miminko.

irennn
18. únor 2013

@denulka85 to tak jen doktor napsal, mohl napsat,že embryjko bylo vloženo do dělohy, ale napsal to víc odborně....nikam jinam by ti ho strčit ani nemohl 😉 . Na tohle vůbec nemysli