1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
28. únor 2013

@pechlinka myslím, že stejně jako u normálního těhu, podle poslední ms. 😉 Já se to třeba zítra dozvím, tak uvidíme. Mě trápí to všechno okolo, než to, v kolikátým jsem týdnu. ☹ ☹ Zatím se mi to fakt nelíbí. 😖

sandra077
28. únor 2013

@martina_81 fuha dost no... 😖 ake transferi si mala?

sandra077
28. únor 2013

@denulka85 hej no kebyze to stoji za to tak hej 😀 ked sa to nepodari budem nadavat na tie hormony lebo inak by si nepribrala z toho nie kebyze to je prirodzene..okrem toho si mala dake vedlajsie ucinky?

martina_81
28. únor 2013

@sandra077 A to jsou holky, co nepřiberou nic, nebo mnohem víc. Každej je jinej. 😒 ET a KET. A několik měsíců jsem to dávala dolů. No kdybych věděla, že to teď půjde samo, tak se na to vykašlu. 😀 😀

martinazvo
28. únor 2013

@pechlinka ahoj, ano, u Teba je OPU dnom ako by bola ovulacia 🙂

sandra077
28. únor 2013

@martina_81 no pekne a nemala si este dake vedlajsie ucinky z toho ? myslis ze by som mohla ked budem stimulovat napr behat ale ne ze rychlo len tak pomalicky 😀

martinazvo
28. únor 2013

@sandra077 ahoj, no ja som v 8tt tehu, v brusku mam dvojicky a doteraz od zaciatku stimulacie +2kg..... takze nic dramaticke 🙂

martina_81
28. únor 2013

@sandra077 to už bych radši neriskovala a šetřila se. No při ketu jsem dostala estrofem a po něm mě dost bolelo břicho, jinak nic.

ramdy
28. únor 2013

ta malinkatá kulička v tom oválku je naše miminko a začíná mu srdeční aktivita, takže vše v pořádku a dnes jsem 6tt+1

martinazvo
28. únor 2013

@pechlinka ahoj, vypocet je presne takto: OPU - 14 dni je tvoja menzes "akoze" a ten datum si uz normalne hod do tehu kalkulacky 🙂

martina_81
28. únor 2013

@ramdy já už Tě tady netrpělivě vyhlížím. 😀 😀 Moc gratuluju. 😉

martinazvo
28. únor 2013

@ramdy krasne, gratulujem !!!

ramdy
28. únor 2013

@martina_81 moc děkuju, teprve jsme přijeli, mám strašnou radost, já se hrzoně bála, jestli tam zůstalo

ramdy
28. únor 2013

@martinazvo děkuju 🙂

slaboska
28. únor 2013

@malinka_02 tak ja nevim podle čeho to berou a komu ho davajji.Vidiš,že Adriene taky řikala,že bys měla(ja tomu až tak nerozumim)a ta vi o čem mluvi.ja nevěděla,že mam chodit kvuli fraxiku na kontroly,tak mi to poradila a opravdu mam,takže ma přehled.moc rada bych ti pomohla,ale nemam jak.a ty hrnični hodnoty našli tedka i kamaradce a neřekli ji,že je to v pohodě,njak ji to leči,ale nevim přesně jak.

martina_81
28. únor 2013

@ramdy to mi povídej, mě to čeká zítra. 😉 Ale podle toho, jak mě trápí, tak fakt doufám, že tam je. 😀

slaboska
28. únor 2013

@ramdy moc gratuluji a at už jen pořadně rostete 🙂

ramdy
28. únor 2013

@slaboska díky, no to snad bude

janulkaa23
28. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy Gratulace 🙂

pechlinka
28. únor 2013

@martina_81 Neboj moja..vsetko bude ako ma byt.. 🙂

ramdy
28. únor 2013

@janulkaa23 děkuju 🙂

ramdy
28. únor 2013

@martina_81 neboj, určitě tam je a všechno je v pořádku, děláme si zbytečné obavy 🙂

martina_81
28. únor 2013

@ramdy A jak Ti je? Já si teda užívám každej den. 😒 Od pondělka mě občas chytne šílená křeč do podbřišku, že se pak nemůžu ani pohnout a chodím tady v předklonu, bolí mě hlava a do toho pořád ten pocit na zvracení (ale ještě na to nedošlo). 😖 Dneska jsem zvládla jen jogurt a pár piškotů. 😒

ramdy
28. únor 2013

@martina_81 ani mi nic není, občas únava, ta asi nejvíc, ale žaludek na vodě je mnohem lepší, už téměř vůbec, asi je to tím, že se ráno musím najíst, když beru pořád léky a břicho, tam cítím spíš jen občas tlak a někdy píchnutí, ale jinak právě vše OK, proto jsem se taky bála. No a o prsou nemluvím, ty bolí pořád.

slaboska
28. únor 2013

@ramdy neboj,ja vim,že se mi to řekne,ja se bala o srdičko až do genetiky,ale bude vše ok.mě každej radil uživej si,že si těhu a pomaha to 😀

martina_81
28. únor 2013

@ramdy jé, tak to Ti závidím. 😉 Já pořád doufám, že to brzy přejde. 😒

slaboska
28. únor 2013

@martina_81 ja ze začatku těhu měla taky křeče chodila jsem zhruzoou k Dr.že mi oznami,že je zle a nestao se vše bylo ok.tak se neboj 🙂 někdo to tak ma.

sandra077
28. únor 2013

@martina_81 super dikes za rady 😉

martina_81
28. únor 2013

@slaboska to já se nebojím, poprvé se mi to stalo asi 5 dní po transféru, a pak to bylo ok, tak si říkám, že to je asi v poho a četla jsem, že někdo to tak má a že když je žena štíhlá, tak o to je to bolestivější, když tam ty vazy povolují, ale dost mě to štve. Už jen to, že si nemůžu vzít prášek a musím třeba 2 hodiny trpět, než to trochu odezní. a i tak to potom bolí a chodím tady shrbená jak stará babka. 😖

martina_81
28. únor 2013

@sandra077 není vůbec zač. To by Ti pak hlavně měl říct dr., co můžeš a co radši už ne. 🙂