1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

darazv
7. bře 2013

@martina_81 neboj mojka dalsí pokus bude uspesny a hlavne s uspesnym koncom 😉

martina_81
7. bře 2013

@darazv no, to jsme doufali i teď. 😒 Tak uvidíme, snad to bude lepší. A co Ty, ještě nic? 😉

darazv
7. bře 2013

@martina_81 stále stále nič ☹ ale verím a nevzdavam sa 😀

martina_81
7. bře 2013

@darazv tak to je fajn, já se taky snažím o pozitivní přístup, i když je to chvilkama těžký. 😒

darazv
7. bře 2013

@martina_81 no neviem jak by som sa citila na tvojom mieste tazko povedat verim ze je to pre teba tažké ale iná možnost ako sa s tým zmierit a ist dalej ani nieje ☹

malinka_02
7. bře 2013

@martina_81 hold my si na ty miminka budeme muset asi jeste nejaky ten patek pockat.. ☹ Moje nejlepsi kamaradka byla dnes posledni den v praci od zitrka je na materske.. Jak ja ji zavidim.. Otehotnela 3 dny po svatbe, nebyla na screeningu ve 14tt ani na poslednim, proste to neresi..

martina_81
7. bře 2013

@malinka_02 joo, tak takovým fakt závidím. 😒 Co si párkrát "švihnou", jsou těhotný a celých 9 měsíců mají bez problémů. ale věřím, že i my se dočkáme, neboj. 😉 Jen jsem doufala, že na letošní Vánoce už budem tři. 😒
@darazv popravdě jsem to čekala mnohem horší. Nejhůř mi bylo v neděli před tou operací a těch pár hodin poté. Sice jsem to ještě pořádně nestrávila, ale je to lepší. Hlavně se mi ulevilo, že už mě nic nebolí. Sice jsem dnes začla krvácet a užívám si ms bolesti, ale proti tam těm je to slabej odvar. 😒

malinka_02
7. bře 2013

@martina_81 no ja ji prosila at si na ty screeningy dojde a jeste sem byla pomalu za blbce.. No kdo nezazil nepochopi. Ted mi jeji manzel furt rika ze se mame snazit aby jejich holcicka mela kamarady.. ! Asi se malo snazime!!

malinka_02
7. bře 2013

Holky tak adrienne má dva kluky 😉

malinka_02
7. bře 2013

@rory_g tak moc gratuluju !! Hlavně ať jste zdraví!!

malinka_02
7. bře 2013

A holky těšíme se na fotečky jasný? 😀

martina_81
8. bře 2013

@malinka_02 Není nad blbý kecy, viď? 😒

denulka85
8. bře 2013

baby od vcera mam ine take slabsie bolesti brucha tak som sa zlakla tak som isla k svojmu gyndosi lebo do pondelka by som asi nevydrzala tak mi spravil utz a sme 4tt+5 dni a mame zatial len vacok

janulkaa23
8. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@denulka85 Gratuluji 🙂

irennn
8. bře 2013

@denulka85 Jéé to je flíček 🙂 moc moc gratuluji.

danny38
8. bře 2013

@martina_81 Neboj Marti, teď už sis vybrala všechno a bude to už jen pozitivní, budu na tebe myslet a držet pěsti 😉

pistalinda35
8. bře 2013

@denulka85 MOC BLAHOPŘEJI A DRŽÍM PALEČKY 🙂

sandra077
8. bře 2013

cafte mam teraz stresy lebo neviem zohnat internistu na predoperacne vysetrenie...ivf budem mat okolo 20-24.3 tak a vysetrenie tym padom musim mat hned...aaa stresy bud nemaju volny termin alebo nedvihaju alebo je to moc drahe... 😒
kebyze to viem si to vybavujem hned.... 😠

denulka85
8. bře 2013

@pistalinda35 dakujem budeme ho potrebovat 🙂

denulka85
8. bře 2013

@irennn ano je a dufam ze v pondelok nude vacsi 🙂 dakujem

sandra077
8. bře 2013

@denulka85 gratulujeem krasny vacok 😀

denulka85
8. bře 2013

@sandra077 dakujem dufam ze v pondelok bude vacsi 😀 😀 😀

summer_103
8. bře 2013

@sandra077 ahoj, skus http://www.inclinic.sk/web/articles/public_menu... Je to moja vseobecna lekarka a robi aj internu medicinu, ja sa tiez idem v pondelok objednat. Buduci tyzden zacinam pichat gonal, tak sme na tom priblizne rovnako. Dnes tam boli len do 13.00 tak skus v pondelok.

sandra077
8. bře 2013

@summer_103 super a to plati poistovna? lebo dakde sa plati za vsetko to moc nechcem ked to je zadarmo inde..

summer_103
8. bře 2013

@sandra077 na stranke je cennik, ked nie si jej pacientka tak platis viac, ale ma zmluvu s nejakymi poistovnami, pozri stranku.

sandra077
8. bře 2013

@summer_103 no mam vseobecnu tam pisu ze to hradi poistovna tak snad hej 🙂 dakujem...ty platis nieco u obvodnejj?

summer_103
8. bře 2013

@sandra077 myslim ze ja platim len 3 eur za objednanie, ty 10 eur ked nie si jej pacientka. Inak asi nic, no niesom si ista, over si to telefonicky u sestricky. Ozaj a tvoj muz si da spravit odber u svojho obvodaka? Ja neviem ci to mojmu bude ochotna spravit moja doktorka, nech to mame vsetko naraz.

sandra077
8. bře 2013

@summer_103 no krv mu zoberie centrum...ja neviem este ci aj krv potrebujem zobrat doma mam tie papiere...

danny38
8. bře 2013

@bendina Tak jakpak to u tebe vypadá? 🙂

bendina
8. bře 2013

@danny38 Ahoj, no pořád // 😉 , na ultrazvuk jdu až v úterý, tak budu chytřejší, co a jak...tak uvidíme, jsem docela na nervy, vím, že bych neměla, ale to prostě nejde, to určo znáš 😉