1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

summer_103
19. bře 2013

@gabaki tak to mas pravdu, ja som robila cirkus pol hodinu kym som si pichla prvy krat 😀 ale potom to uz islo v pohode. Ja som zajtra 7DC a idem tiez na prvu kontrolu. Ake mas injekcie?

harley26
19. bře 2013

@sandra077 i s jedním vojákem se dá vyhrát válka!!! Hlavu hore!

gabaki
19. bře 2013

@summer_103 Ja mám Diphereline. Prvý krát keď som si pichala, tak som sa musela sama na sebe smiať, ako som vždy pred pichnutím zastavila ruku 😀

summer_103
19. bře 2013

@gabaki xixi no ja to iste, som pozerala na tu ihlu a myslou som ju nutila aby sa zapichla, ale ruka sa nepohla ani za nic 😀 Ty mas asi dlhy protokol, ja picham od 2DC gonal.

gabaki
19. bře 2013

@summer_103 anoooo, presne tak s tou ihlou! 😀 😀 a jasné, mám dlhý protokol, pichám od 26DC ten Diphereline. No uvidíme, ako to bude, každopádne držím nám palce 🙂

irennn
19. bře 2013

@sandra077 ahojky,nebuď z toho smutná...já to měla podobně...pan primář měl strach mě nastimulovat kvůli nízké hmostnosti,tak jsem si pichala 75j.Gonalu... a udělaly se mi jen dve vajíčka!! TAkže taky mi řekli ,že žádná prodloužená kultivace nebude...v den odběru je vzali a jen jedno z nich bylo vhodné.Tak jsme vsadili na to jedno ISCI +PISCI, paní Dr. mě povzbuzovala,že nemám být smutná,že to může dobře dopadnout.Celou cestu z Brna jsem prořvala,protože jsme ani neveděli jestli se nám to jedno vajíčko bude vyvíjet....3.den proběhl ET,to se prodloužená kultivace nedělá. A výsledek? Čekáme miminko! Drž se,držím palce...

malinka_02
19. bře 2013

@sandra077 i jedno kvalitni vajicko staci 😉 Me taky nezvysili pri kontrole davky s tim.ze uz je to jedno..

sandra077
19. bře 2013

@summer_103 dakujem si zlata 🙂 aj ja tebe budem drzat palce nech dopadne vsetko oka 🙂 no neviem to len tak medzi recou doktorka povedala ze to mam...ked pozerala ultrazvuk...tak neviem snad nie...lebo sak som mala aj predtym tam vajicka aj mi povedala ze som ja oka..tak nechapem 😖 tak snad bude jedno vajko najlepsie a dopadne to vsetko oka bodaj by 🙂 a ze mi da vlklad o par dni takze nebudem mat predlzenu kultivaciu...asi kvoli tomu ze mam len par podla mna neviem... 😕

sandra077
19. bře 2013

@harley26 haha dakujem 🙂

sandra077
19. bře 2013

@irennn jeej zlata super dakujem za povzbudenie snad tak dopadneme aj my bola by som najstastnejsia na svete 🙂 🙂 inak kolko po vkladu si lezala doma? my mame mat rodinnu oslavu v nedelu ale to sa mame stretnut v restike najest sa a ist domov tak neviem ci na par hodin mozem vypadnut z domu...😕

irennn
19. bře 2013

@sandra077 No já ležela určitě tak dva dny...jen jsem chodila do kuchyně na jídlo a přesouvala se po bytě a sledovala pohádky v TV. Pak už ten třetí jsem byla i na menší procházce a doma myla nádobí a takové lehčí práce. Klidně na oslavu na chvíli běž, já teda nikam nešla,protože jsem měla špatnou náladu...teprve to na mě všechno dolehlo a hrozně jsem se o mímo bála. Tak šel manža na rodinné návštěvy na chviličku beze mě...a pak jsme si stáhli Pány prstenů a koukali na ně...jinak jsem se tak střídavě proválela týden...

sandra077
19. bře 2013

@irennn jasne dakujem 🙂 snad to vyjde teda 🙂

irennn
19. bře 2013

@sandra077 Vyjde uvidíš! Hlavně mysli pozitivně a představuj si po celou dobu,jak už ho máš u sebe. 🙂 Budu na Tebe myslet.

sandra077
19. bře 2013

@irennn dakujeem zlata 😉

malinka_02
19. bře 2013

@sandra077 taky si myslim ze endometriozu nemuze poznat jen tak z UTZ..

sandra077
19. bře 2013

@malinka_02 no sak za to tak preco ma potom strasila? 😕 som vcera preplakala kvoli tomu skoro cely den... 😢

malinka_02
19. bře 2013

@sandra077 hele nevim ale poznaji to jen z laparky, dokonce pry ani hysteroskopii ne..

elisafabri
20. bře 2013

To já už válím doma 9 den a už mě to začíná nějak nudit. Pořád koukám na filmy, pohádky atd...

gabaki
20. bře 2013

...od zajtra začínam s Fostimonom a pokračujem s Dipherelinom, tak som zvedavá, ako budem bojovať s dvomi injekciami 😀

summer_103
20. bře 2013

@gabaki To sme na tom podobne, ja mam od zajtra merional aj cetrotide takze jedna do zadku a jedna do bruska 😀 uspesny boj! 😉

gabaki
20. bře 2013

@summer_103 au 😀 ja ich prasknem do brucha obe. Tak tfuj tfuj tfuj spolubojovníčka, nech to máme až do úspešného konca 🙂

pechlinka
21. bře 2013

Ahojte baby...takze dnesny kontrolny UTZ dopadol velmi dobre... fazulka je jedna ma 12,44 mm a sme v 7+3tt
Buduci tyzden si ideme pre tehotensku knižku..

darazv
21. bře 2013

@pechlinka super gratulujem to musel byt krasny pocit a hlavne počut srdiečko 🙂

sandra077
21. bře 2013

cafko baby zajtra mam et jedneho embriska mala som nakoniec len dve vajka slabo som reagovala na stimalciu tak snad to jedno zajtra vo mne zabojuje a bude sa uhniezdovat a iba rast drzte mi prosim palce o 9hod...dakujem 🙂

fantinka
21. bře 2013

@sandra077 držím silno...mne tiež zostalo iba jedno po 1ivf.

sandra077
21. bře 2013

@fantinka dakujem 🙂

isabellaa
21. bře 2013

@sandra077 budem na teba mysliet 😉

sandra077
21. bře 2013

@isabellaa dakujeeem 🙂

pechlinka
21. bře 2013

@darazv Ahoj...no ano..bol...ale srdiecko som moc nepocula..iba som ho videla ako silno bije.. 🙂

pechlinka
21. bře 2013

@sandra077 budem ti držať pasťe.. 🙂))