1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
21. kvě 2012

@ivex takže ted čekáš na MS?

ivex
21. kvě 2012

@saraha2 Jj, ale to se ještě nic dít nebude až ten další cyklus, tak snad to rychle uteče.

saraha2
21. kvě 2012

@ivex tak to odstartujem tak nějak stejně!já taky pokud polyp bude,nebo ne startuju další MS cyklus... 😉

saraha2
21. kvě 2012

@ivex uteče!to je šup,šup!!! 😉 za chvíli si budeme spát,že máme strach z narkozy ☹

saraha2
21. kvě 2012

@ivex a do jakých léků půjdeš ted??

ivex
21. kvě 2012

@saraha2 my měli icsi, tak su zvědavá co pan doktor vymyslí teď. Ale víš co, náhoda je blbec. Dneska jsem na kontrole potkala paní, co semnou ležela na pokoji při ivf ty dvě hodiny no a říkala, že má taky test negativní a pak vyšla z ordinace a ono se to chytlo, já šla až po ní, tak sem si říkala, že by se taky usmálo štěstí, ale nic, tak snad brzy. No a kde si budeme psát? do jaké skupiny patříme 😀

rory_g
autor
21. kvě 2012

@ivex to mě mrzí...a mrazáčci nezbyli? Můžeš jít hned do dalšího IVF? Já musím čekat na pojišťovnu, prý se musí dávat nová žádost.. 😒

rory_g
autor
21. kvě 2012

@marmina no těším se, sice jen konzultace, ale aspoň něco 😎 Zase se to tady víc rozjede, červen a červenec vypadá nadějně 😉

ivex
21. kvě 2012

Určitě budem startovat spolu, su ráda, že aspoň s někým o tom můžu mluvit, teda psat.. A co se týče těch léků, šla bych klidně zase do toho merionalu, ale doktor říkal, že by radši něco silnějšího, aby byli i nějací mrazáčci a bylo těch vajíček víc, tak nevím, nevím, měla jsem i puregon při iui a ten zabíral taky tak nevím, bylo to lepší, že to bylo v peru, tak pohodlnost, ale už jsem zvládla tolikrát ty injkce, tak je dám znovu.

ivex
21. kvě 2012

@rory_g My právě mrazáčky neměli, nebylo z čeho, všechno jsme použily, jo, další cyklus to bude 2 měsíce a doktor říkal, že někdy se to dá o ten měsíc udělat spíš a já s pojišťovnou problém nemám, dnes to posílal, za 3 týdny to mám potvrzené, takže ještě dřív než začnu v červnu stimulku.

saraha2
21. kvě 2012

@ivex já píchala 275jednotek puregonu a výsledek znáš..tak nevím,nevím,jestli to má na to vliv..asi te´d dostanu nějaké ještě větší koňské dávky ☹ sem patříme.. 😉

rory_g
autor
21. kvě 2012

@ivex u mě nedošlo ani k ET, ale prý musejí čekat, až vyprší stará žádost a podat novou. Taky se mi to zdá jako hloupost, ale co už. Hlavní je, aby nám druhý pokus vyšel, no a jestli zbydou sourozenci, je to krásný bonus 🙂

rory_g
autor
21. kvě 2012

@saraha2 jj Sári, sem patříte 🙂

saraha2
21. kvě 2012

@rory_g to je fakt zajímavý,jak to má každý car jinak s tou žádostí..já nebýt vás,tak o tom ani nevím,že se musí něco schvalovat 😒 a ty musíš chuďátko čekat ☹ taky bych ráda vyseděla i sourozence 😉

marmina
21. kvě 2012

@evikj33 už ti dali vědět z Caru? jestli máš mrazáčky? omlouvám se, jestli jsi to tu psala 😉

ivex
21. kvě 2012

@rory_g To jsem měla taky při 1iui vůbec jsem nezareagovala, tak jsme to museli stopnout a čekat na další schválení, přitom když ti to schválí tak máš na to abys to vybrala 3 měsíce, je to zvláštní. Taky bych chtěla nějaké ty mrazáčky, tak su zvědavá na tu dávku 😀 a už se moc těším na další měsíc, jen abych to nezakřikla 🤐

rory_g
autor
21. kvě 2012

@saraha2 určitě se nám to povede, musí...přeci to trápení někdy skončit musí, moje deseti a Tvoje dokonce čtrnáctileté. To je stejně mazec viď, když si představíš, že jsme dnes mohly mít děti pomalu v pubertě 😅
@ivex mě při IUI nikdy žádost neposílali, prý máš nárok 6x za rok...ale nikdy jsem neměla IUI se stimulkou, dělali mi ho v přirozeném cyklu.
Holky vysedíme, vysedíme 😀

ivex
21. kvě 2012

@rory_g Tak to je fakt zajímavé, já měla vždycky stimulku.

ivex
21. kvě 2012

@rory_g A jak je to vlastně s KET to se platí míň nebo je počítáno taky do ivf?

rox
21. kvě 2012

@rory_g hihi, no uz jsem to tu myslim rikala, ja mam pres 40....jaj kdyby mi bylo sladkych 32 let, aaaaach
@rory_g ze jses tlusta??? proboha kdo ti tohle mohl rict?? A co to je tlusta vubec? pro nekoho to je 70 kg pro nekoho 150. To je strasne relativni pojem
@ivex To mne mrzi, sakra. POdle me to bude cenove stejne. Kolik te to ted stalo?
@ivex Oh, ted to ctu - no ja mam taky merional,ale celou dobu mam davkovani 3 prasky a dve vody.

rox
21. kvě 2012

@saraha2 me to prijde divny, podle me by to vsude s temi zadostmi melo bejt stejny - je preci jen jeden zakon pro pojistovny ne?

verry
21. kvě 2012

@kcvrcekz já šla hned po ET na KET 🙂 a jsem na PN furt 😅

rox
21. kvě 2012

@rory_g Ja byla na IUI stimulovana clostikem, snesla jsem 3 vajicka.

verry
21. kvě 2012

@ivex ahoj, já byla na KETu ted, a platila jsem 4100,- ale každý CAR to má jinak

kcvrcekz
21. kvě 2012

@verry jé tak to jsi na tom jak bych ráda já. Snad to výjde a ty už máš KET za sebou?

evikj33
21. kvě 2012

@marmina Marmínko pořád nic a podle toho co psala Kcvrcekz Bych se něco měla dovědět do pátku.Říkali že pošlou email a pak by měla dorazit faktura,pokud se bude mrazit. 😕

kcvrcekz
21. kvě 2012

@evikj33 kdy jsi byla na et?

evikj33
21. kvě 2012

@kcvrcekz Ja jsem byla 19.5.tak dnes jsem 2den po. 🙂

kcvrcekz
21. kvě 2012

@evikj33 tak koukala jsem na data já byla 6.5. Na ET a 9.5. Mi došel mail kolik jich zamrazili.

evikj33
21. kvě 2012

@kcvrcekz No tak snad zítra,když v tom byl víkend 😉 Kéžby nám něco zustalo 😅