1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
24. kvě 2012

@mmirunda já taky budu mít teprv první IVF asi v září , já se taky budu bát

mmirunda
24. kvě 2012

@kive76 Tak se budeme bát spolu 😉

saraha2
24. kvě 2012

@verry dobré ráno!!jo,jo..já taky podepisovala papír,že pokud by to bylo natolik špatné,že by to tam dělalo neplechu,že to odstraní..ale že jen v případě,že by to tam dělalo zle..

saraha2
24. kvě 2012

@kiwisek oni obecně nemají rádi něco muset a už vůbec ne v případě,když zjistí,že chyba je na jejich straně..na spermijky jsou dobré i mléčné výrobky-jogurty,mléko..tak to vyzkoušejte takhle!já jen jen doma nadhodila,ještě před prvním spermiogramem a máš vidět,jak manžílek najednou bumbá plnotučnémléko atd 😉 musíš to udělat tak,aby se necítil nucen k něčemu..vím,že je to blbý,ale s něma to jinak nejde...jak s dětma 😀

kcvrcekz
24. kvě 2012

@mmirunda jé taky to tak u nás bylo, říkali jsme tomu kvantu prášků sloučenina🙂.

Krásné ráno všem🙂

zana21
24. kvě 2012

@winterska Moc moc přeji, ať čárka sílí a potichounku gratuluji
@vall83 Je skvělé, jak je dr optimistická. To dodá odvahy, neboj, určitě to s mimíškem zvládnete do zdárného konce 🙂
@marmina Už se to blíží, at UTZ dopadne v pořádku
@saraha2 Tak je dobře, že ti na to přišli a odstraní ti ten polyp. Tato varianta je mnohem lepší, než jít do dalšího IVF a dopadnout stejně. Já to vidím jasně, teď operace, pak úžasný silokon a embryjko nepustíš, ani kdyby se sebevíc snažilo 🙂
@verry tak co? @saraha2 tě nenalomila k testu?? 😉
@kacaul Určitě přežijou a budou to šampioni 🙂
Omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněla. je tu teď tolik nových tváří 🙂

mia75
24. kvě 2012

Ahojte, srdiecko <3 bije ostosest a krasne sme podrastli. Hematom sa vstrebal, chvalabohu. Vsetky lekarky su usmiate, tak snad fajn 🙂. Takze uspesne 7+3tt

saraha2
24. kvě 2012

@zana21 nenalomila!!!nechce!baba jedna 😀 😀 nás všechny napíná tady..tak na ni čučím a fertig 😀 😉
@mia75 jůů!!gratuluju!!super zprávička po ránu! 😉

verry
24. kvě 2012

holky až v pondělí,jů 😉

verry
24. kvě 2012

@mia75 super, mooooc gratuluju! 😉

saraha2
24. kvě 2012

@verry já nevím,co se ti na tom líbí!!už s tebou nekamarádím 😢 a hotovo...takové stresy mě dělat...to ale vůůůbec není pěkný od tebe!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

saraha2
24. kvě 2012

@verry ♥ 😉

verry
24. kvě 2012

@saraha2 😀 😀 😀 i ty moje jedna stressmenko 😝

kiwisek
24. kvě 2012

@saraha2 mléčné výrobky jsem se do nej snažila dostat když měl zlomenou páteř. Nevím proč, no nesnáší je -- mlíko, jogurty, tvarohy... jedině sýry papá rád 🙂 uvidíme jak se k tomu postaví až se mu to rozleží... a když ne, tak aspoň vím, že sem se snažila udělat maximum...

saraha2
24. kvě 2012

@verry schovej to jazyčisko,joooo????? 😀 😀 já nestresuju,ale pořádek a info musí být..no ne??? 😀

kiwisek
24. kvě 2012

@mia75 jeeeej 🙂

kcvrcekz
24. kvě 2012

@mia75 moc gratuluju🙂

saraha2
24. kvě 2012

@kiwisek no hlavně se na to musí chytře 😉 já třeba kdysi objednala ten gel consieve,který má být údajně přátelský ke spermijkám..a to jsem ještě netušila,že mám hraniční výsledky protilátek..ale neřekla jsem mu,nač to je,jen,že mám novinku 😉 a měla jsi vidět,jak to chtěl pořád zkoušet 😀 😀 😀hlavně je do ničeho netlačit a nenutit..to pak i psychice neudělá dobře...

winterska
24. kvě 2012

tak já už nevím - čárka zrovna moc nesílí... toto je foceno v limitu 3 minut.. no uvidíme o víkendu - ten to rozhodne 🙂

mmirunda
24. kvě 2012

@winterska Ale vidím ho tam, určitě bude sílit 😉

saraha2
24. kvě 2012

@winterska já ji taky vidím!!!!!!!!!!!

radina
24. kvě 2012

@dadenka111 Ahoj, tak bude to trosku viac, 150 e , v lekarni sa pomylila pri vypocte, dnes pre ne idem. 😉

radina
24. kvě 2012

@kiwisek cafko 🙂 tak niekedy medzi 1 -5 jun 🙂 ..... nechceli mi dat PN ☹ vraj na toto netreba. a tiez ze mi ju musi dat obvodna potom na ich odporucanie a to mi daju pri odbere vajok a nie pocas stimulky ...... tak asi pojdem do prace, v najhorsom ak by mi bolo zle, pojdem k obvodnej, ze ma bolia vajka. 😝

marmina
24. kvě 2012

ahoj holky 😉 tak se školkou to je opravdu mizerné 😒 Takže úkol číslo jedna: otěhotnět do 24. února 2013 🙂
@mia75 skvělé zprávy! hlavně že ten hematom je fuč! teď se tam může bobísek rozvalovat 😉
@winterska duch tam je a oproti včerejšku takový rozdíl asi nebude, o víkendu určitě budou krásné //
@verry @saraha2 holky jedny škádlivý 😀 Obě šetříte na testech, že jo! Nejdřív sarah, teď verry, vždyť testovat doma je tak dobrodružný 😀

winterska
24. kvě 2012

@marmina jasně, pořád nevíš na čem jsi - to je tááák dobrodružné 😀
doufám, že nepřijde červená místo silných // 😖

evikj33
24. kvě 2012

Hezké dopoledne všem 🙂

kiwisek
24. kvě 2012

@radina no hej, aj ja som sa pytala na PN a mna dokonca skoro presviedcali, ze ked nemam tazku fyz. pracu, ze je to zbytocne. nechcela som od stimulky, ale zvazovala som po ET, kt. sa bohuzial nekonal 😖 uvidis ako Ti bude a ak by ti bolo zle tak obvodna Dr. by Ti ju snad vypisala, alebo myslim, ze aj tvoj gynekolog moze 😎
mne bolo brutalne zle (zvracanie, hlava na rozpadnutie) prve 2 dni co som si pichala gonal... tak asi z toho hromonalneho soku, ale pak si telo asi zvyklo 😉 tak uz sa Ti to blizi 🙂

zelvik
24. kvě 2012

@winterska Já ji taky vidííííííím

rox
24. kvě 2012

@kiwisek To je mi lito ze jste se rafli... navic to fakt myslis dobre. Jenze chlapi svoje selhani vnimaji o mnoho citliveji nez my zeny, my jsme zvykle neco neumet nebo nedokazat,ale chlapi jsou proste nejlepsi. Vsak uz ve skolce se chlubi svymi tatinky a zrovna ten jejich je ten nejlepsi. To jsou proste chlapi, a kdyz mu koupis vitaminy na spermie tak on citi, ze mu rikas ze je neplodnej at s tim neco dela. Cimz ho vlastne v jeho ocich urazis. Oni to proste nechapou jako my. Proste mu to primichej do jidla, a on nemusi vubec nic vedet abudes mit svatej klid! 😝

rox
24. kvě 2012

@ivapo Ja se na IUI taky ptala dr dvakrat zda ma v ruce ty spravne spermijky 😀 😀