1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
28. kvě 2012

@verry To je krásné čiselko tak ne-gratuluju 🙂

evikj33
28. kvě 2012

@kacaul Gratuluju k bublince at se zabydlí a nepustí až v porodnici. 🙂

verry
28. kvě 2012

holky kde je jaká tabulka s HCG? hodtě mi prosím odkaz 😅

kiwisek
28. kvě 2012

@evikj33 uff, za co chtejí u té mynimálky 13 tis. kdyz léky a ISCI si platíš zvlášť...celkem děs 😖

zelvik
28. kvě 2012

@verry něco je tady http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54 ale určitě bude někde ještě lepší, někde jsem ji viděla, ale teď nemůžu najít

verry
28. kvě 2012

@zelvik tyjo super, tak to tak trošku opravdu vypadá na dvojčátka 😅

rox
28. kvě 2012

@danny38 A kolik ti je babicko?? 😀 38?
@verry No tak my za to napinani na tebe vymyslime pomstu, neboj 🙂

zelvik
28. kvě 2012

@verry Mám ji http://family.cz/scripts/journal/journal.asp?id..., no podle téhle to na dvojčata vypadá rozhodně 🙂

evikj33
28. kvě 2012

@kiwisek s těma lékam to 100%nevím a jinak je to za OPU a ET u minimálky ti to pojištovna nehradí,proto to mají holky jako samoplátci když už nemaj nic na pojištovnu,nebo mezi pokusama.

winterska
28. kvě 2012

@verry ještě jednou gratuluji - tajemná těhulko 🙂

verry
28. kvě 2012

@winterska tobé téže 😉

evikj33
28. kvě 2012

@verry Ja myslím že mužé být i 1ale silák 🙂 Jak stará embryjka jsi měla po PK 14den by to mohlo být 1.Ale to je stejně fuk hlavně at roste 😉

rory_g
autor
28. kvě 2012

@verry Veru, držím palečky a bublinky budou podle HCG dvě!!! 😵 Paráda, mám obrovskou radost!!!
@rox bohužel...no ale doufám, že tentokrát dr neřekne jen: kupte si kyselinu listovou 😝

zlatanka30
28. kvě 2012

@verry mozu to byt aj dvojcatka.ja som mala 13.den hcg po Ket 3342

danny38
28. kvě 2012

@rox Jooo, táhne mi na 39 😀 Jako papírově věk paráda, ale moje schránka se občas cítí i na 60 😀

verry
28. kvě 2012

@evikj33 měla jsem PK a byli to blastocystičky 😵

verry
28. kvě 2012

@rory_g diky 🙂

@zlatanka30 juu, tak to jsi měla mega hodnotu. uvidíme za 14dní 😉

zlatanka30
28. kvě 2012

@verry to ano som trpla ci su neni tri

verry
28. kvě 2012

jo, holčiny psala mi @saraha2 a už to má prý za sebou! Je v pořádku a má tam prý prima spolubydlící. Takže se nenudí. 🙂

pupidu
28. kvě 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Už nějakou dobu za vámi "tajně" chodím a těším se z vašich pozitivních přístěvků 🙂 Mám za sebou 1.IVF, teda vlastně - 1.ET nedopadl dobře (2 drobečci se neudrželi) a příští úterý jdu na KET 😵

evikj33
28. kvě 2012

@verry Tak nam Saru pozdravuj at se tam moc nezabydluje a valí domu,kecat muže tady s náma 😎 Hlavně že je OK

rox
28. kvě 2012

@danny38 To bys mela videt me kdyz rano vstavam z postele 😀
@verry To je dobre, pozdravuj ji od nas!!

kiwisek
28. kvě 2012

@verry drzime palecky, moc moc! 😉 no vypada to zatim krásně 🙂 chtěla bys dvojčátka, neco sis nechávala vložit 2E kvůli větší šanci na úspěch?

rox
28. kvě 2012

@pupidu Aaaa, chodis tajne na kukacku jo?? To vis ze se muzes pridat!!

Holky taky vas tak stresuje ta hubena zenska vpravo,co reklamuje plavky? Ja z ni mam akorat tak komplexy 😀 😀 😀 😀

pupidu
28. kvě 2012

@rox 😀 tak s tou hubenou ženskou mi mluvíš z duše... a děkuju za přivítání 🙂

danny38
28. kvě 2012

@rox Jj, to taky znám 😀

@verry Držím moc pěsti, ať vše dobře dopadne 😉

rory_g
autor
28. kvě 2012

@verry přesně, ať už jde Sára dom, resp. na koníka k nám 😀
@pupidu ahoj a vítej 😉 Tady je to tak pozitivní, že kdo přijde, má za chvilku také pozitivní tt 😀 😎
@rox mno po poravdě mě stresuje i ta blonďatá hubená kočka vedle modrého rox 😝 😀

kcvrcekz
28. kvě 2012

@pupidu ahojky a vítej🙂 jsme na tom stejně🙂 taky mám po prvním ivf - nedopadlo- my dávali teda jen jedno embryjko. Měla jsem ducha, ale neudrželo se☹ a taky mě čeká KET, jen ještě nevím kdy☹. Kam chdíš do Caru?

pupidu
28. kvě 2012

@rory_g
@kcvrcekz Děkuju, holky 🙂 No jestli je to tu tak pozitivní, že to funguje i na //, tak pak se ten příští týden nemám čeho bát 😀
@kcvrcekz Taky jsem přemýšlela, že dáme jen jedno embryjko, ale nakonec jsem si říkala, že kdyby se nechytilo, mrzela by mě ta propáslá šance, tak jsme dali dvě. No, a dvě jsou zamražený, takže jestli se "probudí", zase dám obě. Jooo, a chodím na Obilní trh v Brně. Kam chodíš ty?

kcvrcekz
28. kvě 2012

@verry držím pěsti ať se bublinky ukážou🙂