1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
22. čer 2012

@winterska to mě moooc mrzí! ☹ ale my to nevzdáme,že? 😉 to,co prožíváš ty měla sestřenka od manžela v době,kdy jsem šla na tu operaci..ale nepsala jsem to sem..po operacijí řekli,že to můžou zkoušet až za půl roku..což se mě zdá zbytečně moc teda..co vy holky na to??

dancii88
22. čer 2012

@rory_g Ahoj, zatím jsem nedošla k tomu že bych musela na umělý nebo tak, ale nedozrávají mi vajíčka a nemám menstruaci, tak sem se chtěla zeptat z jakého důvodu vám to nejde? Mě posílají na ivf abych se tam poradila s lékařkou na nějaqkých hormonech nebo něco...

dancii88
22. čer 2012

@petapw Ahoj, ráda slyším že se nakonec vgše podařilo.. nedozrávají mi vajíčka, nedorůstá mi sliznice abych měla menstruaci a teď mě posílají na ivf... bojím se toho jak tovše půjde.. alespoň že je dneska medicína na takové úrovni..

kiwisek
22. čer 2012

holky zlate, hlasim se z OPU... uroda nad ocekavani.. 22 ks 😉 tak doufam, ze vyberou ty nej... spermijky a budeme mit aspon fotbalovou 11 embryjek 😵 aby bylo na mrazacek, az budeme chtit pro 😵 sourozence.. tise se tesim, ale je to pouze 1 krok ze 3, takze ani z daleka neni vyhrano... no verim ve stastny konec 😵 moc všem děkuji za držení palečků a pozitivní energii... jdu odpočívat... bricho boli fest 😖

danny38
22. čer 2012

@kiwisek Gratuluji k velikánské úrodičce 😉 Jen hezky odpočívej ať jsi připravená na transfér 🙂

rox
22. čer 2012

@saraha2 Me po revizi hned na sale rikala dr ze mam pockat 3 mesice, obvodacka rikala 6 mesicu , ale at to radeji uz vubec nezkousim ze jsem stara (bez kecu) . A znam holky kterym dr rekl mesic. Takze ja dodrzela mesic, pac stejne - kdo otehotni hned napoprvy?? Minimum. A kdyz telo zacne samo menstruovat tak sliznice jiz narostla tak, ze je deloho v poradku si myslim. Takze ja bych taky necekala dyl nez do prvni ms.
@dancii88 dostanes hormony, ktere ti pomuzou, abys mela zdrave a zrale vajicka. A mozna ti pomuzou i se sliznici delohy kdyz nemas vlastni ms. Niceho se neboj 😉
@kiwisek 22 vajicek???? No to me pose*....to je krasna uroda....nechces mi jedno dat?? 😀 😀

kiwisek
22. čer 2012

@winterska moc mě to mrzí, hodně síly!!!

unkarka
22. čer 2012

@kiwisek krásná urodička 🙂

strapula
22. čer 2012

@kiwisek supeeeer,tesim sa🙂

malinka_02
22. čer 2012

@kiwisek 22 to je krasne, to si vedela dle UTZ ze jich bude tolik?A mela si klasicke injekce nebo pero?

Holky jeste sem se chtela zeptat vas co uz mate zkusenosti jestli zustavate po ET doma? Ja musim v prsci vse tajit brala bych si neschopenku a jeste ukecavala obvodaka aby mi ji napsal aby nebyla z caru..dovolenou plytvat nechci aby mi zbyla kdyz se nrzadari aspon jako naplast..Na neschopence taky dlouho byt nemuzu, zad abych si to pak nevycitala..

zana21
22. čer 2012

@kiwisek No, ty jsi mnohem větší nosnice než já 🙂 A 22 jsi měla folíků nebo vajíček? No, to určitě bude i na sourozence 😎 A máte PK? Hezky odpočívej a hodně pij 🙂

saraha2
22. čer 2012

@kiwisek téda!!gratuluju!!jsi pěkně zahřívala 😉 čím jsi stimulovala?
@rox já bych taky tak cca po druhé MS na to vlítla...a hlavně jim to x let nešlo..takže na co čekat,ne? 😉

rox
22. čer 2012

@saraha2 No to by byla sakra nahoda aby hned otehu kdyz se leta nedarilo. Zbytecne cekat!!

kiwisek
22. čer 2012

@malinka_02 no na UTZ ve stredu to vypadalo tak na 17 - 18 ks... a dost sem to citila,bolelo me posledni 3 dni bricho... jinak na stimulaci jsem mela gonal v peru plus cetrotide
@saraha2 díky, snad bude i hodne E 😉 stimulovala som gonalem 225 IU a cetrotide
@zana21 😀 vajíček, a dali sme PK... jsme domluveni, ze kdyby se jim nahodou 3.den nezdalo, tak zavolaji a udelame ET driv

kiwisek
22. čer 2012

@danny38 díky, odpočívám 😉
@rox jasně, podělím se 😉 😉 přijdeš si pro něj do motola?
@strapula @unkarka díky

saraha2
22. čer 2012

@kiwisek ten cetroide je na co?já měla jen puregon..

zana21
22. čer 2012

@kiwisek Tak to jsi vážně nosnice 🙂 Určitě neboj, E budete mít dost 🙂

zana21
22. čer 2012

@kiwisek A už víš kolik si necháte zavést? 😎

malinka_02
22. čer 2012

@kiwisek tak to je super to buded mit jeste 10 miminek z tskove urody..tsk moc drzim palecky a ted budes doma na PN?

marmina
22. čer 2012

@saraha2 cetrotide patří mezi antagonista (já měla Puregon plus Cetrotide)

@kiwisek týý jo 22, valím zraky 😀

dadenka111
22. čer 2012

@kiwisek wow uzasny pocet. Gratulujem. 🙂 bude z coho vyberat tie najlepsie.

malinka_02
22. čer 2012

@marmina co jsou antagonista?

verry
22. čer 2012

Ahojte kočiny, tak jsem dnes byla na KO a vše máme v pořádku. Jsme 8+1 😵 fotečku přidám, další KO 9.7. a už mi budou brát krev na prvotrimestrialní screening 🙂
A holky já se ptala,jestli je normální že mě každou chvíli bolí břicho.... a on na mě, že to určitě normální není....a jestlii mě bolí břicho,tak bych měla být v nemocnicni.. a v zápětí dodal-jste gravidní, tak co chcete... 😲 😲 docela mě rozhodil sandále. Jak jste na tom vy, co jste těhule?? Moje kámoška i moje mamina tvrdí ,že to je uplně normální, že je taky ze začatku bolelo furt břicho.
Tak snad to tak bude dobré. 🙂

verry
22. čer 2012

Podívejte jak cipísek za 10dní povyrostl 😀 když to srovnávám s minolou fotku, tak to je fakt rozdíl 😅

marmina
22. čer 2012

@malinka_02 brání uvolnění vajíčka (předčasné ovulaci)
@verry krááása 😵 😵 😵

zana21
22. čer 2012

@verry Nádhera, závidím 🙂, ale moc moc přeji 🙂

dadenka111
22. čer 2012

@winterska ach tazka je cesta v babatku... je mi to hrozne luto. Drz sa ☹

verry
22. čer 2012

@zana21
@marmina díky holky, však jste ted na řadě vy! 😉

radina
22. čer 2012

@kiwisek Jeeej moja, gratulujem ! super vykon 😀

marmina
22. čer 2012

@zana21 však už brzy... 😵