1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vidruska
2. únor 2013

@malinka_02 A ked v utorok idem do centra na krv rano, tak aj rano si mam dat utrogestan? Teraz som akosik zneistela...

malinka_02
2. únor 2013

@vidruska ja mam vysledky vzdy v 11 hod tak si ho neberu a v 11 volam a protoze sou negativni uz nedavam. Ale ty si mela ducha ne?

martina_81
2. únor 2013

@mmirunda @saraha2 @malinka_02 ahoj holky, díky za podporu. Včera jsem pc ani nezapínala, tak píšu až teď. Ještě před transférem za mnou přišla embryoložka a rozplývala se (jako vždycky, tak nevím, jestli je to tak neobvyklý úkaz), jak to 1 embryjko je úžasný a že je tak ukázkový, že je to na fotku (kdyby měli nabitý foťák, tak mám fotečku) do knihy a že jestli teď neotěhotním, tak že už tomu fakt nerozumí. Tak jsem jí řekla, že to nám říká vždycky a zatím to moc nepomohlo. Tak uvidíme. Jinak ten 1 šampion byl 8mi buněčný a jeho "brácha" 6ti buněčný. 😉
@irennn fajn info s těma kontrolama. To Ti teda přišli dost brzo, co? 😒

vidruska
2. únor 2013

@malinka_02 Ano 8-den duch a 9,10 den po ET viditelna druha ciarka....ale uvidime...diky za info

mmirunda
2. únor 2013

@martina_81 Ahojky Marti, mám radost, doufám, že je šamionkovi u Tebe dobře. Kdy plánuješ testovat? Nebo budeš čekat na krev? Hlavně se opatruj a buď opatrná a hlaď bříško 😉 Posílám bacílky tfuuuuj ftuuuj ( snad jsem je poslala bez té rýmy 😅)

martina_81
2. únor 2013

@mmirunda Ahoj Miru,díky moc. Testovat asi nebudu, buď počkám na ms nebo na krev, kdyby to náhodou bylo stejný jako minule.

mmirunda
2. únor 2013

@martina_81 a kdy máš teda jít na krev Marti? No budu držet palečky po celou dobu 😉

martina_81
2. únor 2013

@mmirunda no za 14 dní, tj. 15. února.

malinka_02
2. únor 2013

@martina_81 tak drzim palecky tem dvema bublinkam!!

malinka_02
2. únor 2013

@vidruska tak pak hourcite zaved.

martina_81
2. únor 2013

@malinka_02 Díky moc. Jak je Tobě? 😒

malinka_02
3. únor 2013

@martina_81 no jak me muze byt no.. Uz na ivf ani neverim..

sachiko
3. únor 2013

Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ake su potrebne papierovacky ohladom IVF. Ja som v rozvodovom konani a s priatelom, s ktorym som 4 roky by sme chceli mimco. Bohuzial mam oba vajcovody neprechodne a ina cesta nam asi nezostava. Dakujem za odpovede.

kive76
3. únor 2013

@sachiko s tím zas tak velký papírování není..jen před tím IVF přítel podepíše souhlas , že s tím IVF souhlasí...

saraha2
3. únor 2013

@vidruska mě přišla v termínu..i přes utrogestan..

vidruska
3. únor 2013

Ahojte...tak co si myslite, vyzera to ok?...MS som mala dostat 2.2 a nedostala a ani to moc nevyzera ze by mala prist...

irennn
3. únor 2013

@vidruska No určitě tam 2čárečky jsou, já jsem teda měla 12.den úplné rudé tlustice, ne dušíky, ty jsem měla 6.D. ,ale určitě to nic neznamená,hlavně, že tam jsou 😉

vidruska
3. únor 2013

@irennn sranda, kazdy to ma podla mna ine. Kamoska co bola vzdy tehotna (ma 2 deti) tak mi spominala, ze vzdy ked si urobila test po vynechani MS, tak mala tiez druhu ciarku slabsiu 🙂 tak uvidime

pechlinka
3. únor 2013

Ahojte baby...tak prva kontrola za mnou...foliky rastu ako maju....aj sliznicu maternice mam krasnu...povedala doktorka... 🙂 od zajtra o trosku znizena davka gonalu...a v stredu dalsia kontrola.. 🙂

malinka_02
3. únor 2013

@pechlinka super!!
@vidruska pekne carecky 😉

vidruska
3. únor 2013

@malinka_02 dakujem 🙂 myslis ze su dostatocne viditelne?

martinazvo
4. únor 2013

Ahojte kočky, tak uz som to nevydrzala, co si myslite mam v brusku babatko? Vkladali mi dve 8-bunkove embrijka bez PK, na krv idem v piatok, co bude 15. DPET...

cora41
4. únor 2013

@martinazvo prepac, ze som tu tak vpadla, ale som po 4 IVF a toto forum sledujem zdialky uz dlho a baby su tu
skvele 🙂 z mojho pohladu je to tam na milion percent, ten test je priam ukazkovy 🙂 gratulujem

martinazvo
4. únor 2013

@cora41 dakujem Ti, bolo by to uzasne!!!n a gratulujem Ti k uspesnemu tehu 🙂 🙂 🙂

martasek33
4. únor 2013

Ahojky, v současné době se podstupuji 1 IVF. V sobotu jsem byla na odběru vajíček. Vycucali mi 6 folíků. Včera jsem volala a už zůstali jenom 4 kousky. Zítra bych měla jít na transfer. Docela mám i strach. Ale pořád nevím, kolik si mám nechat zavést, když by zůstali všechny. Zase nikde není záruka, kdybych si nechala zavést jenom jedno, že ty další po rozmrazení budou životaschopné?

martinazvo
4. únor 2013

@martasek33 ja som od zaciatku bola rozhodnuta pre 2 a nakoniec sme aj len 2 mali... vybrali mi 3 vajicka a 2 sa oplodnili a pekne delili... 2 zvysuju sancu na uspech ze sa chyti aspon jedno... a jedno by mi ani nezamrazili, je to zbytocny risk...

saraha2
4. únor 2013

@vidruska já měla ještě i 16tý den po ET dušíky..pomalu stoupalo hcg..hlavní je,že je tam 😉
@martinazvo krásný!!!!!!!!souhlasím s
@cora41 😉

martinazvo
4. únor 2013

@saraha2 dakujem, este sa tesim ten tak potichuuucky lebo cakam na krv 🙂

kaijko
4. únor 2013

@martasek33 Kdyz bys dala dve, tak prijdes o 4.pokus IVF.. My dali jen jedno (chytlo se 🙂 ) a mrazacky mame 3 a z toho jeden slabouckej..

martina_81
4. únor 2013

@vidruska @martinazvo holky, moc vám oběma přeju, ať vám ty čárky jen sílí a je vše ok. 😉
@martasek33 ahooj, pokud Ti můžu poradit, souhlasím s @kaijko , že když dáš 2, přijdeš o 4. pokus. Já jsem rozhodnutí taky nechala až podle toho, kolik bude embryjek. A protože jsme jich měli po celou dobu kultivace 9, tak jsme nechali zavést 2 s tím, že snad ten 4.pokus nebude potřeba. 😉 Ale kdybych jich měla málo, rozhodně bych dala 1. Co se týče rozmrazení, zatím jsme neměli problém, mám po 2.KETu a všechna E rozmrazení zvládla výborně. 😉