1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
1. kvě 2012

@rory_g Špatně řečeno - né nevyženou, my tě NEPUSTÍME jinam🙂

zelvik
1. kvě 2012

@mia75 Jéééé, moc držím palce!!!!!!!!!

mia75
1. kvě 2012

@zelvik Ja už ani neviem ku komu alebo čomu sa modlit, aby to nedopadlo ako minuly rok. Podobný priebeh, krvácanie, stupajuce HCG a potom zamlknute tehotenstvo a revízia ☹ Teraz už to musí vyjsť...

vall83
1. kvě 2012
vall83
1. kvě 2012

@mia75 dakujem ze ma tu povzbudzujete a veri te mi....testovat nebudem...zda sa mi to priskoro....aj tu krv sa mi zda ze mi beru priskoro...chcela som najskorej v piatok...tak uvidim...

vall83
1. kvě 2012

@mia75 presne tak treba sa modlit aby si mala v brusku zdrave dieta, aby sa zdravo vyvijalo a bolo vsetko v naprostom poriadku... 😉

mia75
1. kvě 2012

@vall83 Je to skoro aj podľa mňa,tak sa nedaj zložiť dole, ak by náhodou boli nižšie hodnoty. V tvojom CARe bežne takto skoro testujú?

mia75
1. kvě 2012

@vall83 bude to znieť asi divne ale ja sa venujem dosť meditáciám, aby som sa ukľudnila a po jednej som si veľmi želala, aby mi malé dali o sebe vedieť, či sú ok. A krátko na to sa mi snivalo, že budem mať dcéru a vsetko bude v poriadku 🙂

vall83
1. kvě 2012

@mia75 neviem ako tam testuju ostatne....som tam prvy raz...tak netusim...dufam ze tam aspon dajaka hodnota bude...
s tou meditaciou to je uzasne.... takze to si mala taku mensiu odpoved od Boha...ver tomu ze to tak dopadne a budes mat krasnu a zdravu dceru.... 😉

evikj33
1. kvě 2012

@rory_g Nevím jak to máš ty,ja docela nepravidelně,ale po OPU,jsem do 10dnu začla špinit,to trvalo tak 3dny a pak se to rozjelo naplno přesně 14dní od zákroku.Ovšem na další mrchu jsem čekala do 39DC 😠 .

rory_g
autor
1. kvě 2012

@evikj33 já to mám jak hodinky, každého 11. 😀 Dnes jsem 10. den po OPU, břicho mě na MS bolí pořád a o prsou ani nemluvím, nechápu, už aby bylo další kolo 😝

saraha2
2. kvě 2012

@sal80 přeji hodně štěstíčka a at u tebe miminko,nebo miminka zůstanou!!!!!
@zelvik jak jsem začla už dost krvácet,tak jsem to vysadila...ale to už byly niagáry teda..takže záleží,jak moc tečeš..
@mia75 na tebe jsem si vzpomněla hned,jak jsem vstala!!že áá,Mia dnes bude mít výsledky!!!!čekám ty nej,nej zprávičky!!!!

saraha2
2. kvě 2012

@rory_g proč by jsi chodila jinam??vždyť my,co nás čeká druhé IVF,nebo KET taky neprcháme jinam!!takže zůstaň a nezlob 😉 mě ani nenapadlo,že bych odešla jinam..nakouknu jinam,ale jsem věrná V8m..a hlavně máme nejúžasnější tabulku 😉 marminka je mooooc šikovná!!!!!!!!!

saraha2
2. kvě 2012

v kolik budeš volat Mio?????já už bych žhavila drát.. 😀 😉

mia75
2. kvě 2012

Holcicky, je to potvrdene aj z krvi! V pondelok bolo HCG 349, trosku nizsi progesteron, ale vraj moze byt. Tesiiiim. Zajtra bude kontrolny odber krvi, ako sa vyvijame 🙂

vall83
2. kvě 2012

@mia75 ahojcek tak to je uzasna sprava gratulujem konecne dobre spravy 😀 🙂 😉 😉

sal80
2. kvě 2012

@saraha2 Děkuju 😵

sal80
2. kvě 2012

@mia75 Ohromná, ale tichoučká, gratulace!!! 🙂 🤐

mia75
2. kvě 2012

@vall83 sal80 Dekuji 🙂 Tiez sa tesim potichucky, lebo je to prvy krok. Cele je to take zranitelne.. A strasne dufam, ze ma budete nasledovat s // 🙂

vall83
2. kvě 2012

@mia75 ja poslusne hlasim ze sa budem snazit ta nasledovat 😀 😀 😀 a aka ma byt vlastne ta hodnota hcg? je nejako definovana od do?

mia75
2. kvě 2012

@vall83 Zatiaľ najprehladnejsia tabuľka bola táto http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

vall83
2. kvě 2012

@mia75 dakujem...no ale podla tych tabuliek nechapem preco mi chcu tak skoro brat krv...to nemaju sancu tam nieco najs....ach jo...

zelvik
2. kvě 2012

@saraha2 Ahoj, aha, no já radši nevysadila, protože teď je to od večera pořád jen špinění. Po tom, co vyšel ten krvavý hlen, už krev nebyla, jen nahnědlé špinění. Ráno jsem Utroš radši ještě vzala a jela do CARu ukončit neschopenku. Tak mi vzali ronou krev na HCG, volat mám po poledni. Teď jsem dorazila do práce. Takže jsem od rána docela pobíhala a chodila - a zatím se nic nerozjelo. Tak uvidíme. Naději už teda neživím, přecijen myslím, že Utroš ještě drží, co může.
@mia75 Gratulace a závist🙂 Drž se, ať tě teď už čekají jen radostné chvíle!!!!

marmina
2. kvě 2012

@saraha2 oh, děkuji 😀

@mia75 tak to ti květen krásně začal 😉 opatruj sebe i tečku!

@zelvik ty to máš taky napínavý! napojím se až večer, třeba tu od tebe bude velké překvápko! 😉

rory_g
autor
2. kvě 2012

@zelvik nemusíš živit naději, já jí potají živím za Tebe 😵
@vall83 Valli a nebudou Ti brát krev třeba kvůli jiným hormonům a ne HCG?
@mia75 super super super, mám radost i za Tebe, přeju Ti, aby bylo vše v pořádku 😵
@sal80 a kdy Ty testuješ?
@saraha2 jasně že nikam nepůjdu, jsme tu samé superbaby 😀 I když to tu těhotní, jsem ráda, že nás těhulky přesto chodí podporovat 🙂

evikj33
2. kvě 2012

Hezké dopo.holky @mia75 Krásne těhulení až do porodu 🙂 (nic jiného neberu) @zelvik To bude napínák a ja mam odpo,to mi nedělej 😉 Jinak stále čekám mrcha si dáva na čas ☹

vall83
2. kvě 2012

@rory_g ahojcek no nefim, nefim.....povedali, ze na krv vo stvrtok k obvodakovi ze mu mame poveidat kvoli moznemu tehotenstvu a mame to postou poslat ku nim....dali nam na to potrebne veci kvoli poste, a to iste aj v pondelok potom....tak nefim nefim...vypada to ako keby uz nechceli aby sme tam prisli.. 🤐 🤐 🤐 🤐

verry
2. kvě 2012

@mia75 tak to je nádhera! to vypadá i na dvojčátka s takovým HCG 😵 😵 potichoučku gratuluju! 😉

kive76
2. kvě 2012

ahojky, mám jen takovej předběžnej dotaz...když se jde na to IVF máte pak všechny neschopenku, nebo se normálně po IVF chodí do práce? jsem někde četla , že je dobré tak týden , dva se moc nepřetěžovat... nám možná IVF vychází na srpen...a v září máme objednanej prodlouženej víkend v Krkonoších , takže budem turistikovat 🙂 tak nevím jestli to nemám radši zrušit..a zkusit ještě objednat ted červen, když se zatím jen léčíme z tý alergie na spermie..

rory_g
autor
2. kvě 2012

@vall83 aha...to jsou fakt divné postupy...no hlavní je, že to dobře dopadne 🙂
@kive76 ahojík, nám dr říkala, že po ET je dobré se šetřit 🙂