1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivvka29
28. bře 2013

@herbie Ďakujem ti, ja fotku nemám a vraj malo embryjko nejake drobne fragmenty...ležím, sedoležím...a čo papáš aby mu pomohlo sa uhniezdiť..?

herbie
28. bře 2013

ivvka29 no me dala doktorka fotky tech nasich 9 miminek plus fotku toho co mam ted u sebe v brisku haha rikala, ze me chce zavest jenom jedno embryo na poprve nebo bylo krasne velike a silne mam i video toho procesu celeho trvalo to presne 8 minut no ja jsem vcera jenom lezela dneska taky a bude to pokracovat az do soboty v nedeli uz budu delat normal lehci prace jinak chodim jenom na wc nemuzu se prej ani sprchovat tak dodrzuju vsechny rady od me doktorky kdy jdes na krev? my jdeme 8 dubna 🙂

herbie
28. bře 2013

zapomela jsem pripsat, ze papam vitaminy na tehu a jidlo vsechno na co mam chut nebo nevim jak bych mu mohla pomoct se uhnizdit ja delam co muzu lezim sedim a papam 😀

kaijko
28. bře 2013

@elisafabri Ahojky, u mě nic nešlo na uz vidět 14.den a to jsem měla hcg přes 1000 🙂 Dr si mě pozval až za dalších 14dní a už viděl srdeční akci 🙂

sandra077
28. bře 2013

@herbie preco sa nemozes sprchovat a to len jeden den ci kolko? ja idem na krv 5.4 takze buduci piatok este ake ti dal doktor rady? 🙂

kaijko
28. bře 2013

@sandra077 Sprchovat se můžeš 😀 Jen se nedoporučuje koupání 🙂 Každý car doporučí něco jiného 🙂 Já ten první den měla odpočinkový a pak jsem normálně fungovala, jen jsem nechodila do práce.. 🙂

sandra077
28. bře 2013

@kaijko a co si robila na uhniedzenie ? robila si si aj test a ked hej kedy? mala si po et aj pregnyl?

kaijko
28. bře 2013

@sandra077 Test jsem zkoušela už 10. den po ET a měla jsem ducha, který sílil každý den až z toho 14. den byly dvě krásné // 🙂 Přegnyl 100000j jsem si píchala před OPU a měli jsme prodlouženou kultivaci 5dní..

sandra077
28. bře 2013

@kaijko take po et si nemala pregnyl hej? a si ostala po et doma ci si chodila do prace?

kaijko
28. bře 2013

@sandra077 Pregnyl se dává před OPU. Mám fyzicky náročnou práci, tak jsem radši zůstala doma. Ale nijak jsem se neomezovala..A Ty?

elisafabri
28. bře 2013

@kaijko tak to máš štěstí. Ja už vím že nejsem těhotná

kaijko
28. bře 2013

@elisafabri Jsi to dostala a nebo? ☹

herbie
28. bře 2013

sandra007 no mam to v papirech aj ta moje doktorka me povedala ze mam zakazano 72 hodin coz je tri dny po ET sprchovat se a mam jenom lezet nejlepe s nohama podlozenyma jeden nebo dva polstare nahoru a chodit maximalne jenom na wc a sedet mam povoleno takze v nedeli uz se tesim ze pujdu na mensi prochazku s mojima psikama 😉 drzim ti palce musime vsichni zahlasit ten duben krasne // na testu 😀

elisafabri
28. bře 2013

Dnes jsem to dostala i podle krve.

akashka
28. bře 2013

Ahoj holky, poradíte jak zabojovat s vedlejšími účinky stimulace? Mám dlouhý protokol, od soboty píchám decapeptyl a o víkendu čekám ms. Od včerejška mám návaly na zvracení a dnes se přidala fakt silná migréna. Tekutin piju dostatek, těhotná určitě nejsem.. Budu ráda za jakékoliv rady...

irennn
28. bře 2013

@herbie to je divný,já mohla hned všechno,i sprchu,včetně lehkého cvičení a procházek....a sprchovala jsem se taky normálně...nemyslím si,že by zrovna toto ovlivnilo zahnízdění embryjka...teď už je to na něm,aspoň tak to říkali mně...jen se nepřepínat a hotovo...

irennn
28. bře 2013

@elisafabri :(( to je mi líto

elisafabri
28. bře 2013

@irennn achjo :'(

irennn
28. bře 2013

@elisafabri Neboj se, neni všem dnům konec....všechno bude zase dobrý a nakonec to stejně vyjde.hlavu vzhůru beruško

akashka
28. bře 2013

@mavo jj 22. jsem začínala. já s krátkým porovnat nemůžu, je to moje první ivf.

gabaki
28. bře 2013

@akashka ja som bola od 26 DC na Diphereline a mrcha mi meškala. Tiež ma bolela gebula, ale ja som to hodila na počasie 🙂 Ak Ti bude nejak veľmi zle, asi by bolo fajn to konzultovať s Dr.

elisafabri
28. bře 2013

@irennn ja vím, někdy to už musí vyjít

herbie
28. bře 2013

elisafabri to je me lito posilam ti hodne sili uvidis ze priste se to vydari. irennn a ty jsi byla po ET na te klinice jako lezela tam treba jeden nebo dva dny? protoze tady hned po tom zakroku posilaji domu tak mozna proto no asi jinej kraj jinej mrav 😀 pani doktorka je velice dobra co mam a chce abych jenom odpocivala nic vubec nedelala pro jistotu asi hned po tom zakroku je to lepsi nevim kazdopadne to dodrzim ale uz se tesim na nedeli az pujdu ven 🙂

summer_103
29. bře 2013

@sandra077 ahojky tak uz mam moje dve bublinky u seba, vcera sme mali ET. Mali sme jedno 6bunkove a druhe 4bunkove obe sme vlozili 🙂

saraha2
29. bře 2013

@summer_103 hodně štěstíčka a ať se zavrtají a nepustí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
29. bře 2013

@pistalinda35 já píchala 225 a pak 250jednotek... 😉

go
29. bře 2013

Ahoj vsem, jsem tu staronova🙂. Zitra opet zacinam stimulovat. Trochu se Vas snazim docitat, ale vsechno nestihnu☹. Prosim , mate nektera zkusenost s Gynexem, kapky? 🙂

irennn
29. bře 2013

@herbie Nene, vůbec ,byli jsme v Repromedě v Brně, paní Dr. mi jen embryjko zavedla a hned jsem vstávala,ani minutku jsem neležela a jeli jsme 300km domů.... a druhý den jsem už umývala nádobí a šla ven 😀

saraha2
29. bře 2013

@irennn a já byla v brně na Obi a tam se dvě hodiny leží se zvednutým zadkem 😉

irennn
29. bře 2013

@saraha2 Každá klinika to má jinak..já si pamatuju,jak mě to po ET rozhodilo,že holky po tom ležely 2hoďky a já musela hned seskočit a jít domů.... 🙂 měla jsem pak pocit,že to určitě nebylo správné...ale asi každá klinika má na to svoje teorie....a co ty maminko? Bude to velikonoční prcek? 🙂