1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

summer_103
5. dub 2013

@sandra077 dakujem 🙂

malinka_02
5. dub 2013

@sandra077 to mrzi..
@martina_81 manzela kolega sli na ivf a ta holka nabrala, vlasy ji vypadali a on to nezvladl nadel si jinou a ted se rozvadeji..

alzbeta.hod
5. dub 2013

ahojky snažilky. Ráda bychs e k vám přidala ☹ dnes jsem byla potřetí na gyndě po Clostilu a opět neúspěch. Folíky nerostou. Dr mě seznámil s tím že mě teď čekají odběry krve a v krajním případě můžu podstoupit pouze mimotělní oplodnění. Tak se chci zeptat co vše by mě předtím čekalo za vyšetření. ☹

herbie
5. dub 2013

@sandra077 to je me hrozne moc lito a chapu, ze se na chvili odmlcis preju ti hodne sili na priste ja vim co je to cekani a zklamani uz to tak mam 3 roky urcite jsem obcas zajdi a napis jak pokracujes 😉 uvidis ze bude dobre vsechno ma svuj cas!!!!!!!! @summer_103 jezis ja ani nevim co me davali ale asi to co pises 🙂 no mela jsem embryo transfer po 5 dnech. jinak jsem si dneska rano delala test z rani moci a hned me tam naskocili // ta druha je slabsi jeste nez ta prvni ale je o hodne silnejsi nez vcera tak jsem hrozne rada, ale zatim fakt potichoucku ani manzelovi jsem to jeste nerekla pockam do pondeli do krve a taky mame pondeli 4 roky vyroci 😀

briuska
5. dub 2013

ahoj holky, nebyla jsem tu šíííleně dlouho. Mezitím se dokonce už narodila nějaká miminka, myslím že @pawlla ...gratuluji 🙂 (a snad jsem to nespletla) @herbiejá jsem testovala 5 den po ET, čárka byla skoro neviditělná, ale byla. Nemohla jsem to vydržet, ty nervy byly šílený....čárka dlouho nesílila, asi až 9 ET konečně trochu ztmavla. Měla jsem taky bolesti jako na MS a hrozný strach, ale vyšlo to, embryjko se udrželo. Moc držím palce ať to vyjde i tobě.

Holky VŠEM vám moc držím palce, aby jste brzy otěhotněly a dočkaly se vytouženého štěstí ....♥.

briuska
5. dub 2013

@sandra077 to mě moc mrzí, že ti to nevyšlo, ale dočkáš se, uvidíš. Moc držím palce ať je to během doby co budeš odpočívat 🙂. Přeji hodně sil a hlavně štěstí 😉

herbie
5. dub 2013

@briuska dekuju moc. @summer_103 jeste jsem chtela pripsat k tomu pred tim ze jsem mela IVF+ICSI +AHA

sandra077
5. dub 2013

@briuska @herbie dakujem vam baby zelam vam vela stastia 😉

herbie
5. dub 2013

@sandra077 dekujem i ja tobe 😉

summer_103
5. dub 2013

@herbie tak to uz ti mozem gratulovat ked si rano mala pekne // 🙂 😉 drzim palceky nech je vsetko ako ma byt 😉
No ja som nemala predlzenu kultivaciu, mne vkladali vajicka na 4 den od oplodnenia, takze bojim robit test tak skoro... Tiez som mala ICSI, ale nic viac.

gabaki
5. dub 2013

@sandra077 je mi to ľúto..budem Ti držať palce

ratatooy
5. dub 2013

@herbie vidím ho tááámmm

herbie
5. dub 2013

@summer_103 tak to mas skoro taky tu prodlouzenou urcite se vam zadarilo dej pak vedet kdy ze budes testovat? @ratatooy jj dneska je uz krasna ta druha carka lezla hned i s tou prvni najednou tak bud ted testovat kazde rano az do pondeli do te krve. jinak bricho me poboliva stale jako na mrchu pomuze me si lehnout na chvili a pak to zase prejde 😉

herbie
5. dub 2013

Pro porovnani vcera a dneska

herbie
5. dub 2013
summer_103
5. dub 2013

@herbie nemala som PK, to su vlastne len 3 dni, odber som mala v pondelok a vklad vo stvrtok... Testiky su krasne, si tehula 😉

herbie
5. dub 2013

@summer_103 no v to ja pevne doufam jeste tomu nechci verit az asi podle te krve to bude 100% je zvlastni pocit ja jsem na miminko cekala 3 roky no a kdy teda testnes ty?

marverka
6. dub 2013

@martina_81 ja som este v car nebola a dako sa este nemam sil tam volat asi to chce viac casu, vcera to boli 2 tyzdne, bojim sa ze aj tak mi nic nepovedia len to co si myslim a nechcem si hlavne pripominat moju poslednu navstevu nich, verim ze to prejde, gyndosovi idem 17 aprila a ak povie ze je to ok tak zavolm do car o konzultaciu, snad budem do toho casu schopna komunikacie. este ak mozem ja mam stale nafuknute brucho, m, mala si to aj ty?? ked ja sa uz bojim vsetkeho, ale rifle este nezapnem, neviem kde som pocula ze po prvej menstr. by mi malo spadnut. ty si uz dostala men, alebo este nie??

martina_81
6. dub 2013

@marverka trochu jsem krvácela hned pár dní po té laparce a ms jsem dostala dneska. Na konzultaci do car klidně počkej až po kontrole u svého gynekologa. Nafouknuté břicho je taky normální, měla jsem to stejně. 😖 A jak
Ti je jinak, zvládáš to? 😒

martina_81
6. dub 2013

@malinka_02 tak to je síla. 😖 Jirka je v tomhle ohledu "chápavý", říká, že v době snažení (vidí v práci, jak po těch hormonech přibírají ostatní ženský, proti kterým se já ještě držím 😉 ) a těhotenství můžu přibrat, kolik chci, ale potom by to rád měl zase v původním stavu. 😀 😀 No naštěstí zrovna on mi o váze kázat nemůže, protože když jsme spolu začínali, tak neměl snad ani 80 kg a teď má standartně kolem 92 kg. 😉

marverka
6. dub 2013

@martina_81 a ty sa mas ako??si uz ok? boli ta este daco?myslim ze v praci clovek pride na ine myslienky, aj ja som rozmyslala ze sa dam vypisat,ale môj dr. mi to neschvaluje aspon zatial, uvidim co povie 17.4.
no a ja.... no tak, ja sa to snazim zvladat, ale nezvladam to, ked o nas to takmer nikto nevie a ja sa vlastne nemam komu ani vyrozpravat, s MM sme sa dohodli ze sa o tom nebudeme rozpravat aby sa mi to nepripominalo a hlavne jeho to trapi tiez a nechcem mu pridavat....ešte aj ja , a ja ....mne to pride kazdu chvilu luto a tajne placem a vela krat ani neviem preco....doma sa ma vsetko dotkne, a vsetko si vysvetlujem po svojom dvojzmyselne, nad vsetkym sa zamyslam, ale stale verim ze cas to vylieci a ze to vsetko prejde, mozno ak vide slniecko bude lepsie, ja som mala 38r. a to ma strasi......ja obdivujem podaktore baby tu z fora co vsetko museli pretrpiet kym sa im to podarilo. asi su to silne osobnosti a mozno ziskavali silu kazdym neuspechom, kazdopadne podaktore moc obdivujem.

danny38
8. dub 2013

@herbie Potichoučku gratuluji 😵

herbie
9. dub 2013

ahoj tak hlasim podle vcerejsi krve, ze jsem oficialne tehotna jeste me cekaji tri krevni zkousky jestli hcg roste a pak nas prvni ultrazvuk. @danny38 dekuju jsi hodna 😉 @summer_103 jak jsi na tom kocko?

danny38
9. dub 2013

@herbie Držím pěsti ať hCG pěkně roste 😉

ratatooy
9. dub 2013

@malinka_02 tak to byl chlap debil a nestál za to,ted si třeba časem najde novyho partnera a je dos možny že s nim otehotní přirozeně

summer_103
9. dub 2013

@herbie Ahoj, tak to ti oficialne gratulujem, tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 Ja este neviem ako na tom som, ale nedelny test na 10.den bol negativny, tak uz radsej netestujem. Vo stvrtok mam ist na krv tak to uz vydrzim. Nespinim, nekrvacam tak uvidime... Stale sa snazim mysliet ze bublinky su tam len sa neskor zahniezdili, kedze ja som nemala blastocystu, len 6- a 4-bunkove.

ivvka29
9. dub 2013

@herbie GRATULUJEEEEM aj ja som sa dnes dozvedela krásnu správu že som tehotná 🙂 tak nech nám to dobre dopadne držíme si palce 🙂

herbie
9. dub 2013

@ivvka29 moc ti gratuluju a jasny drzim nam vsem palce jsou to Nervi a cekani porad na neco 😉 @summer_103 budu na Tebe ve ctvrtek myslet dej vedet jak jsi dopadla urcite to bude dobre!!

malinka_02
9. dub 2013

@martina_81 tak to mas kliku 😀 Manzel ten je sportovec a spis zmuznel ale je plochej zato ja mam o 12 kg vic 😒
@herbie super!
@ratatooy jo to si myslim taky, to se nedozvim je to kolega ten chlap, ale bobuzel to neni ojedinele 😖
@alzbeta.hod ahoj, vitej, ivf neni zadna tragedie, bala sem se cic nez co me cekalo, jenze se i tak nedari tak to uz je horsi, hlavne pro me psychicky, deti jeste nemame..

alzbeta.hod
10. dub 2013

@malinka_02 děkuji za informaci. Já mám jedno dítě ale nikdo ani doktor neví jak se nám povedla, i poprve mi nerostli folikuli a malá se i přes to i přes cystu povedla. Druhý je ten samý problém, cystu sice už nemám ale vaječníky na clostil nereagují a silnější léčbu nemůžu riskovat, protože hrozí dvojčata a já měla poprve císaře. ☹