1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

anifuk
7. zář 2014

Taky bych se ráda podělila. Od první návštěvy CAR Apolinář, která byla v červenci už si dnes 4 den píchám hormony. Hned nám bylo doporučeno ICSI kvůli malému počtu spermií. Partner chodí 3 krat tydne na dialyzu. Kolikrat me prekvapuje jak v jinych CARECH posilaji nekolikrat nj spermiogram. Dyt to musi byt pro toho chlapa strasny stres. Tak jenom bych chtela rict ze si nemuzu stezovat na Apolinare. Pristup,jednani na jednicku.

breberka82
7. říj 2014

Ahoj holky, já byla včera také na injekci před IVF, první den menses. Za 15 dní se mám dostavit na ultrazvuk a začnu si píchat hormony. Dostala jsem ceník, bylo mi doporučeno ICSI, jsme oba s partnerem zdraví, ale prý, protože se neví, proč netěhotním, tak je to tak lepší....Ta injekce zřejmě nastoluje umělý přechod? Nevíte o té injekci někdo bližší informace? 😅

breberka82
7. říj 2014

@zandida moc gratuluju a děkuju za krásný příspěvek!! Dobrých zpráv není nikdy dost 🙂 já jsem potratila minulý říjen po IUI, teď jdu na svou první IVF, tak třeba taky vyjde 😉

breberka82
7. říj 2014

@juc777 Ahojky, já to měla úplně stejné. Také jdu na první IVF. Měla jsem přijít 22 DC, ale doktorka mi řekla, že mám naprvo Folikul!!??!! což nechápu, takhle pozddě. Říkala, že mám asi trochu přeházené hormony z Utrogestanu a že mám přijít první den měsíčků na ultrazvuk - byla jsem včera a tu injekci dostala. Teď mám přijít za 15 dní.... taky moc protokolům nerozumím, moc se se mnou nikdo nebaví, vím prd 😀 jenom vždycky, že dostávám injekci, že mám něco podepsat, že mám zase přijít.... a to tam chodím už přes rok.

danny38
30. říj 2014

Ahoj holky, sice už nejsem snažilka, ale musela jsem se sem jít podívat a zavzpomínat, když jsem tady byla jako vy 😵 půjdu si pročíst jak se vám daří a rozhodně vás kdykoliv podpořím 😵 Jak se říká "Naděje umírá poslední." 🙂

smekalice
3. lis 2014

Ahoj holky, mohla bych se přidat k vám do diskuze, čeká nás 1. ivf ve zlíně a jsem z toho docela špatná, přítel má genetiku už za sebou, protože jsme chtěli vědět zda je z jeho strany v této věci nějaký problém z důvodů postižených příbuzných a kromě horšího spermiogramu má i tu genetickou vadu, takže jiná možnost není, za týden nás čeká první konzultace a chtěla bych se zeptat, jestli by mi některá mohla říct co můžu čekat, co se bude dít, kolik vyšetření mě čeká než půjdu na odběr vajíček a kolik by to asi tak mohlo stát, díky moc, pěkný den vám přeje nová snažilka 🙂

renci83
5. lis 2014

Ahojky snažíme se s přítelem o mimčo a chystáme se do Brna na Obilňák na první konzultaci.Máte tady některá s obilňákem zkušenosti? Přemýšleli jsme ještě i o Zlínu nebo Olomouci.Jaké máte zkušenosti s těmito car centry?Děkuji za názory a přeji všem hodně štěstí.Další nová snažilka 🙂

danny38
13. lis 2014

@renci83 Nejsem si úplně jistá, ale myslím že tam chodívala @saraha2?

danny38
13. lis 2014

@smekalice Škoda, že jsem nenakoukla dřív 🙂 první konzultace dopadla v poho? 🙂

saraha2
14. lis 2014

@renci83 jj,ja jsem chodila do caru na obi🙂 co te zajima?

saraha2
14. lis 2014

@renci83 ja jsem byla spokojena,byla jsem v péči mudr Krajcovicove a mužů jedině doporucit,je uzasna!mam za sebou 1IVF,pak iui a pak z druhého IVF máme chlapecka🙂

smekalice
14. lis 2014

@danny38 jj,dik za optání, vzali mi krev na vyšetření a genetiku a 10.12. si jdu pro výsledky a už se konečně dozvíme co nás čeká dál, snad se nám to podaří co nejdřív 🙂

renci83
17. lis 2014

@saraha2 jdu na první konzultaci k Doc.Crhovi 2.12. tak nevím co mě čeká. S doc Crhou nemáš zkušenosti? čeká mě asi ivf darovanými vajíčky tak sbírám informace i o tom. Jak to probíhá, cenu přibližně, vyšetření atd.Tak kdyby jsi náhodou měla i zkušenosti s darovanými vajíčky tak prosím písni nějaké info.Ještě mám na všechno sice ještě času dost a je přede dlouhá cesta ale i tak bych chtěla něco vědět dopředu. Jinak na obilňák jsem četla i moc negativních referencí tak jsem ráda ža to tam není tak hrozné 🙂 .Skusím to tam a uvidím.

saraha2
17. lis 2014

@renci83 ja byla spokojena a sla jsem tam na doporučení kamaradek🙂 s darovanymi vajiky zkušenost nemam,ale první konzultace je o tom,jak dlouho se snazzite,jake mate už výsledky a pozvou si te na krev během MS a manžela na spermi,tobe udělají imunologii a hormonální profil a pak podle výsledků navrhnou postup a je jen na vas,jestli to budete podstupovat tam.me dělali i pruchodnost vejcovodu,laparo,hysteroskopii..za me byla Krajcovicove uzasna,Crha není spatnej,taky jsem u něho párkrát byla když moje mudr mela ulttazvuky,ale pokud si pohleda zpet tady,tak se doctes,ze jsem mela nizke hcg,Crha ze se mimi teprve vrta a hotovo,ale Krajc.hned nasadila injekce a snažila se co mohla,aby těhotenství dopadlo..

renci83
17. lis 2014

@saraha2 A Dr.Krajčovičová tam dělá pořád? Když se mě Crha nebude zdát tak můžu vždycky přejít.Víš já tam s nimi nemám zkušenosti a ani se mě neptali když jsem volala ke komu chci.Ale uvidím a pak se rozmyslím.Děkuju za rady a za názory. 🙂

renci83
17. lis 2014

@saraha2 Jinak ještě hodně lidí chválí přímo Ventrubu.Ten je prý nejlepší.

zwalsh
23. lis 2014

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s Reprogenesis a s vkladem darovaného embryjka? Byli jsme na tam na konzultaci, vše OK akorát jsme poźadali o zménu koordinátorky. Byla jste některá i u té mladé doktorky? Moc děkuji za jakoukoli odpověď.

majka43
25. lis 2014

@renci83 Já tam byla dvakrát na darovaných vajíčkách. Dají ti jen 4 a pak ti řeknou, že k transferu zbyly jenom dvě embrya. Měla to tam každá o kterých vím, že tam byly. Nevím jestli jsi samoplátce, nebo jestli ti připlácí pojišťovna. Mě to tam vyšlo jako samoplátce, jedno IVF asi 60 tisíc.
Někdo tam byl spokojenej, ale já ne.

renci83
28. lis 2014

@majka43 ahoj díky za info.Mě to bude hradit pojišťovna tak snad to nebude tolik 😒

majka43
28. lis 2014

@renci83 Tak tě to bude stát, jako jiný holky IVF+ 15000 dárkyni.

herbie
26. únor 2015

ahojte uz jsem tu snad sto let nebyla delsi dobu me trvalo najit nasi tuhle diskuzi @danny38 @saraha2 koukam, ze deticky rostou nas malej taky je to hruza jak to leti. Jinak 25 brezna me ceka FET tak drzte pesti at se nam opet zadari jako minule a bez problemu!!!! musim tuhle diskuzi nejak docit nebo je tu hodne novejch maminek 🙂 tehulek

adelinkkaa
26. únor 2015

@herbie jee ty ještě žiiješ? 😀

saraha2
26. únor 2015

@herbie jee!ahoj!budu drzet!jsi dobra,ze tak brzy jdeš do dalsiho,ve me se to pořád pere,jestli to vůbec aspoň vyzkoušet prirozene😀 vzhledem k věku už bych mela ale začít něco delat😀

herbie
26. únor 2015

@saraha2 no prave ten vek a neni na co cekat kdyby nam to nahodou vyslo tak budou od sebe dva roky coz je pro nas idealni vsechny veci mame jeste po tom prvnim tak se me to ani nechce davat pryc a hned bych to pouzila 😉 mame jeste 9 embryjek tak jsem zvedava nechavame je i testovat na ty chromozomy jestli jsou v poradku vcera jsem si zacla pichat prvni injekci a beru nejaky prasky budu informovat urcite do toho jdete co nejdriv nikdy nevis co a jak dlouho vsechno potrva vzdyt vis uz 😉 @adelinkkaa ahoj jj ziju ziju

saraha2
26. únor 2015

@herbie no ja už další ivf asi nee..ale znám odsud několik holek,ktere mají po ivf a druhe přišlo jaksi necekane,takze. Spiš takhle..mrazacky zadne nemame

saraha2
26. únor 2015

@renci83 omlouvám se,ale ctu to az ted,uz sem nechodim☹ tak jak jsi na tom?

herbie
26. únor 2015

@saraha2 je aha ja myslela, ze mate nejaky mrazacky? takze by jsi vlastne sla znova na to cele IVF 😒 no tak budu drzet palce at se vam zadari prirozene to by bylo super!!!

renci83
4. bře 2015

@saraha2 Ahojky tak jsem byla na 1.konzultaci u doc.Crhy a můžu říct velmi příjemný a milý pán jen mu špatně rozumět - mluví dost potichu. Řekl teda že budu mít darované vajíčka,poslal mě na kardiologii,přítele na spermiogram a ted 17.3. tam jdem zase tak uvidím co dál,co navrhne.Takže zatím nic moc nového ale jsem spokojená.

stenlyhozienka
23. kvě 2015

žienky,ostali mi tieto lieky :estrofem 1mg
utrogestan
fraxiparin 0,3
kyselina listova,ak ma niekto zaujem prosim IP

nelinkasari
24. říj 2015

@rattata12 Ahoj a do jakého centra jsi chodila a máš zkušenosti ,já jsem po 2 ivf zvažuji jestli do třetího ,bylo to hodně psychycky náročný.