1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adelka281
5. kvě 2012

@marmina v pondělí 14.5 mám jít na odběr krve, test si můžu prý udělat už v sobotu 12.5

adelka281
5. kvě 2012

@rory_g Děkuji, že za mě myslíš pozitivně 🙂

marmina
5. kvě 2012

@rory_g úplně ti rozumím, taky jsem se tak cítila, když jsem zjistila, že na další transfer mě dovolí jít až za dva měsíce, ale ty to tak dlouhé ani nemáš, koukej, dneska máš 5. ani se nenaděješ a bude 29.!! Víš, že 29.5. je můj šťastný den? Dělala jsem ten den maturitu, pak státnice a dokonce i moje úspěšné IUI bylo ten den!! Uvidíš, bude to i šťastný den pro tebe, dozvíš se dobré zprávy! Nakonec půjdem do pokusu společně 😵 Mysli na hezké věci a nech se unášet časem. Počkej, za pár měsíců si tady budeme společně stěžovat jak se s mrňouskem v noci vůbec nevyspíme 😀

marmina
5. kvě 2012

@adelka281 no vidíš, týden uteče jak voda! držím palce, ať to vyjde! 😉

zelvik
5. kvě 2012

Ahojky, holky, přemýšlím, co mě před KETem všechno čeká. Jdu na konzultaci a ultrazvuk 9. den cyklu. Co bude dál? Co moje vlastní ovulace? Budu mít zakázaný domácí sex? Říkám si, jestli po té hormonální bouři teď, nejsem třeba nabuzená a nachystaná a že by třeba byly šance na přirozené těhu??? Jestli jít do toho KETu hned?

rory_g
autor
5. kvě 2012

@marmina jsi zlatíčko...já občas propadám beznaději, po tom prvním nezdaru s výhledem další stimulace s nejistým výsledkem (a to nemyslím hned mimčo, ale vůbec nějaká vajucha k oplodnění 😒 ). No ale ono mě to zase přejde 😎
@zelvik ahojky, já bych šla asi hned do KETu, kdybych měla tu možnost... 🙂

marmina
5. kvě 2012

@zelvik taky nevím jak to chodí, když jdeš na KET bez stimulace jen v přirozeném cyklu (mě třeba ten estrofem ovulaci zabrání - teda jsem to někde četla - ale pomůže vypěstovat sliznici). Určitě ti vše vysvětlí toho 9., pokud budeš mít v bříšku všechno připravené, tak bych do toho taky šla!

marmina
5. kvě 2012

@rory_g určitě ti doporučí změnu stimulačních léků - asi ti nabídnou v peru - jsou prý čistší, takže by se po nich mohla reakce o dost vylepšit. Možná ti nabídnou ten dlouhý protokol...neboj se, vajíčka budou, embryjka budou, // taky budou 😉

evikj33
5. kvě 2012

@rory_g Nebud smutná,podívej na mně ja na tom byla u 1.IVF uplně stejně a už pícham znovu.Taky se bojím to bych kecala,ale cítím že tentokrát je to jiné a proto doufám že s lepším koncem 🙂 Nezměnila jsem ani Car,jen jsem si přešla menší krizí,než jsem se odhodlla znovu zavolat a objednat se.Jinak ja mám pořád stejný protokol i léky,jen dávku zvednutou a jak to s těma vájama bude tentokrát se dozvím ve stř.odpo a určitě se s váma hned podělím o info.Jen to bude asi až k večeru. 😉

rory_g
autor
5. kvě 2012

@marmina Ty jsi vážně zlatíčko, hned se mi bude líp spát, děkuju 😵

zelvik
5. kvě 2012

@rory_g
@marmina No asi jo, máte pravdu. Asi nemá smysl to oddalovat, když to 5 let samo NIKDY nevyšlo, proč by zrovna teď mělo... A dost možná, že to vevnitř bude OK, protože mám doje,, že ta přerostlá sliznice, co všem vadila, asi bude pryč. Protože to, co ze mě teď při mrše šlo...
a rorinko - taky neboj, říká se, že ty první IVF jsou víceméně ve stylu pokus x omyl a pak nám to vychytají víc. Ty už jsi měla dávky dost vysoké, tak těžko říct, proč reakce nebyla kdovíjak velká. Ale to je na doktorech, aby to posoudili a nasadili účinnější zbraně!!! A MY TY // BRZO NAJDEME...!!!!!!

zelvik
5. kvě 2012

@evikj33 My to vydržíme, i když budeme napjaté jak kšandy. A držíme mooooc palce!!!!!

rory_g
autor
6. kvě 2012

@evikj33 ahojky, to jsi statečná 😵 Já stimulovala už tak vysokými dávkami (3-4 ampule), tak si myslím, že dr navrhne lék v peru. Trochu se také bojím, že se nedoplatíme...no ale co se dá dělat. Moc Ti držím na středu palce!!!
@zelvik já jsem měla po OPU docela zvláštní MS, špinění a dnes jsem teprve 3.DC 😝 Doufám, že příští dojde akorát, aby nám dr hned nasadila další stimulku. Jsem zvědavá s tou Tvojí sliznicí, doufám, že potvora nebude tak moc bujet...vidíš, někdo dělá nemožné, aby mu trochu poporostla a Ty máš na rozdávání 😅 😅 Určitě všechno dobře dopadne a budeme mít všechny ty řvoucí uzlíčky brzy doma v postýlkách 😵

vall83
6. kvě 2012

ahotke holky zlate, potrbuju radu.....uzivam jedny lieky kvoli vysokemu inzulinu...aby klesol a miminko se mohlo zahizdit....mam ich vysadit jakmile zistim ze sem tehotna....a tetko babo rad mam ich uz vysadit, alebo nie?

verry
6. kvě 2012

@vall83 ahoooj, je tak to ti neporadím. Neznam. Zavolej si na kliniku,oni ti poradi 😉

verry
6. kvě 2012

@zelvik ahoooj, já jdu do KETu hned po ETu, zejtra mám první UTZ - 12DC budu, taky ted nevím nic. Ale zejtra budu dr. bombardovat dotazama, takže zítra budu chytřejší. 😉 dám vědět c o a jak. Někde jsem četla,že když je hned KET, je vyšší šance 😵 tak snad to tak bude 🙂

marmina
6. kvě 2012

ahoj @vall83, určitě se poraď s doktorem!

vall83
6. kvě 2012

@marmina no jo vcera sme tam kvoli tomu este volali nik nam to uz nezdvihal....manzel je v praci od rana a rano som uz musela uzit ☹ tak som si dala....no po obede pride a dufam ze sa tam dovolame....

marmina
6. kvě 2012

@vall83 ale vem si, že v reálu nikdy tak brzy o těhotenství ještě nevíš! určitě kdyby to bylo vážně škodlivé, upozornili by tě na to v centru, abys to přestala brát, neboj!

vall83
6. kvě 2012

@marmina i ja sem si rekla ze takto skoro to v podstate nikdo nevie....takze dneska si myslim ze to bude este v poho a pokial budeme moct tak ich budeme bombardovat telefonatami 😀 😀 😀

zelvik
6. kvě 2012

@verry Fajn, dělej si zítra poznámky, ať mi pak všechno pěkně povíš.) Držím palce, ať je vše pozitivní a jde podle plánu.
@vall83 Tak už se něco ví?!?!?!???

saraha2
6. kvě 2012

@kros já teda nevím,co ti řekl musr,ale já stříkala dál...

saraha2
6. kvě 2012

@adelka281 držím pěstičky!!!!!!

saraha2
6. kvě 2012

@adelka281 jéé,tak to jdeme na krev stejně 😉

saraha2
6. kvě 2012

zdravím vás!já zapínám PC až teď,pořád někde lítám,grilujem,ted jdu nachystat na opíkání 😉 takže dietě zdar..poctivě vás dočítám.nosím slipovku kvůli utroši a dnes jsem tam měla trošku špinění..ale jen trošku,takže asi blížící se MS potvora??zjistila jsem,že nevyjdu s prednisonem,tak budu muset frknout do caru pro další várku ☹

marmina
6. kvě 2012

@saraha2 ahoj, to si teda užíváš, jen jestli nám nehnízdíš! takže žádné pivko 😀 U nás je ošklivo, prší a proti včerejšku pěkná zima!

marmina
6. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF - OPU 29.3.12 (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), výsledky krve 5.5. – hCG 14, další kontrola 7.5.
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 7.5. UZV před KET
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 3.5. stimulace 2.IVF, 9.5. UZV
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 10.5. výsledky imuna, 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 11.5. konzultace a UZV před KET
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), mrazáčky nemá, 30.4. IUI, 14.5. krev
@dadenka111 (GYN-FIV Bratislava) 4x IUI (neúspěšné), 14.5. konzultace před 1.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 20.5. stimulace na KET
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), koncem května konzultace před 2.IVF
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna - ???
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, další kontrola 9.5
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, 30.4. – oficiální potvrzení těhu, 3.5. kontrolní test krve – hCG vysoké!
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt, 21.5. výsledky screeningu
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 18.4. - 6+6tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi! 😉

saraha2
6. kvě 2012

@marmina tady ani kapka,pivo nepiju 😉 hnízdění,joo?? 😀 to teda nevím 😀 špinění ustalo zatím..bylo toho jen trošku,tak uvidíme,co dál..jsem moooc zvědavá na výsledky vall zítra!!!!!!!!!!tak nás nezapomeň informovat!!!

saraha2
6. kvě 2012

@marmina ale už se něco žene!zvedá se vítr a je nějak podezřele černo.. ☹

evikj33
6. kvě 2012

@saraha2 Co to čtu,že by naše optimistka byla v požehnaném stavu? 😀 To by bylo super.Máš zase utroš,nebo ted jen prednison?