1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
10. čer 2012

Dobré ráno všem. 🙂 @marmina Tak nízká hodnota AMH s takovou odezvou vaječníků prostě nejde dohromady. Vlastně i Ondru máte z IUI, reaguješ přesně tak, jak je potřeba. Teď ti určitě naberou AMH znovu, nebo se na to vykašlou, ono né každý CAR ho prý řeší hned a když uvidí, že jste měli z prvního IVF i na mražení, řešit by ho nemuseli vůbec. Nemyslete s manželem na třetí pokus jen proto, že tenhle nevyšel. K němu vede ještě příliš dlouhá cesta přes druhé miminko. 😀

nemorosis
10. čer 2012

@marmina Jinak ten můj poslední výsledek AMH přes 9 by sice seděl na PCO, ale znamená, že by se mi mělo tvořit hodně vajíček, ale zato nezralá. Přitom na jakoukoli stimulaci před IVF jsem nikdy nereagovala, dokonce ani na max. dávky Gonalu při IUI. Navíc z IVF jsme měli 7 krásných blastocyst a to na nezralost taky nevypadá. Kdo ví, jakou hodnotu teda opravdu mám. 😀

kacaul
10. čer 2012

@marmina ahoj, tak bohužel, už jsem doma, dnes ráno špinění, test negativní :( .. Takže můžeš už napsat 1.IVF neůspěšné. K doktorovi jdu ve středu, uvidím co řekne, jak dál.. teď jsem fakt smutná. Tobe držím palce, ať je to v druhém caru lepší, ale už to dojíždění bude úleva. Drž se ..

saraha2
10. čer 2012

dobré ráno všem!!!
@kacaul to mě mrzí..taky jsem si tím prošla..

kacaul
10. čer 2012

@saraha2 děkuju .. ty první chvíle zklamání jsou vždycky nejhorší, dlouho jsem takhle nebulela, ale už je to trochu lepší.. Asi to tak prožíváme všechny.. Půjdu vybalit a uklízet a pak ven a zase to snad přejde.

verry
10. čer 2012

Dobré ranko 😉
@kacaul tak to mě taky mrzí, ale ono to přebolí a pak hurá do dalšího boje. Máte mražáčky?

saraha2
10. čer 2012

@kacaul tak půjdete do mražáčků po MS,ne? 😉 já neměla ani to...snad bude druhý pokus lepší...

verry
10. čer 2012

@saraha2 ahoojkys,tak jakpak pokračuješ? a jak se vede?

saraha2
10. čer 2012

@verry ahoj!no zatím nijak...MS mám divnou..tak ani nevím,jestli jsem správně odhadla druhý den,jak jsem měla začít brát ty hormony ☹ teď půjdu 12-15DC na ultrazvuk,dostanu léky a startujem 😉 snad tentokrát s úspěšným koncem.....

verry
10. čer 2012

@saraha2 jo, tak ja to měla podobně. Taky jsem si nebyla jistá jestli ještě špiním nebo už to jsou krámy, tak jsem si to udělala po svým.. 😀 ono ti ani nic jinýho nezbývá, než to odhadnout 😅
tak super.... už se ti to konečně rozjede na plný obrátky.... budu moooooc držet pěstě, teď už to určitě výjde 😉 😵

saraha2
10. čer 2012

@verry ty máš zítra kontrolu,že? 😉 bude i ultrazvuk?jka se cítíš?nějak těhotně?

verry
10. čer 2012

@saraha2 zítra mám UTZ, tak trnu a těším se zároveň 😅 jediný co pozoruju je, že mě děsně bolí kozy a to snad při každým pohybu, a jsem nafouklá. Moje břicho vypadá večer tak na 5. měsíc 😲 , a furt ležím a spím.... jinak vůbec nic. Dneska jsem testila, mrkni do fotoblogu-není ta čárka slabší?? .....asi už mi z toho hrabe 😀

kacaul
10. čer 2012

@verry děkuju, jsi hodná .. My máme v mrazáku 2 spolu, jedno je prý slabší a nejspíš nevydrží, takže jakoby jedno .. ješte beru utrogestan a ten tu menstruaci zadržuje, ale na zprávě mam, že ho mam brát až do kontroly tam, což je ve středu ☹ tak nevim, bolí mě břicho a ten utroš nedovolí menstruaci rozjet 😒

kacaul
10. čer 2012

@saraha2 já mela taky vždycky slabou menzes, ale když je to od rána, tak se to počítá jak první den, i když je to jen málo .. to nevadí ;) budu ti drzet palce.. Budeš mít stejné léky?

verry
10. čer 2012

@kacaul já to tak měla poprvé taky, už jsem i špinila. ale přes Utroš se to nezjelo. Vyčkej na kontrolu, oni ti řeknou at ho vysadíš ten den, jak se potrvdí že nejsi těhu.
KET bývá uspěšnější, tak s chutí do toho! určitě vyjde. 😉

kacaul
10. čer 2012

@saraha2 a kolik jsi měla vajíček? Já devět, z toho jsme nechali dvě oplodnit přirozeně - ty se chytly a zbytek icsi - z toho zůstalo jedno, který bylo ve mně .. Teď jsou v mrazáku 2 spolu, to jedno je slabší. No jsem zvědavá, co ve středu náplanují. Já normálně nemenstruuji a nemám moc sliznici, jen po hormonech, tak nevím 😒

kcvrcekz
10. čer 2012

@kacaul to mě moooc mrzí. Ale někomu se to neukáže a až z krve se uvidi. I když já to měla jasné😢. Je dobře že máte mražáčky to určo výjde😉. KETy jsou prý lepší🙂 moc držím pěsti🙂

kacaul
10. čer 2012

@verry tak jo 🙂 udělám to tak a děkuju moc .. už se cítím mnohem líp. Držím palce na kontrolu, ale určitě bude všechno ouki ..

kacaul
10. čer 2012

@kcvrcekz děkuju ti moc a já držím pěsti tobě ;)

kcvrcekz
10. čer 2012

@kacaul musíme věřit a já věřím i v tvůj KET🙂. Uvidíš, že ten výjde🙂 KETům moc věřím🙂.Tak tfuj tfuj tfuj do druhého pokusu😉

kacaul
10. čer 2012

@kcvrcekz tak jo 🙂 tak na KET .. 😀

rory_g
autor
10. čer 2012

@marmina já jsem šla hned spát, jen jsem ještě mrkla 😀 No jestli Ti dělali HP nějak 2-3DC, jak se má dělat, tak Ti vyšel docela blízko tomu 1.5, ne? 😕 Já doufám, že by Ti něco řekli...a reakci jsi měla pěknou, moje dr mluví, že ideální je zisk 7-9. vajíčky. No a jestli je to hormon, bez kterého nejde otěhotnět, tak ten mi dr ukazovala, že ho mám ukázkový a koukni na mě, s bídou jedno vajíčko, takže neházej flintu do žita 😉

kcvrcekz
10. čer 2012

@kacaul přesně😉

mmirunda
10. čer 2012

Dobré ráno děvčata 🙂

mmirunda
10. čer 2012

@kacaul Moc mě to mrzí, že to nedopadlo, ale KET určitě vyjde 😵 😵

rory_g
autor
10. čer 2012

@kacaul ahojky, mě MS přišla vždycky i přes Utroš...a první DC se počítá podle jasné krve, nesmí to být jen špinění a jakmile Ti začne tahle krev až po obědě, tak to také prý není první den, vysvětlovala mi to dr před stimulkou na IVF 😉

saraha2
10. čer 2012

@verry jsem kukla a ty jsi slabší a ne čárka 😀 😉
@kacaul to se právě nemůžu rozhodnout,jaký léky...ale mám zase dlouhý protokol..vajíček jsem měla 8..po PK nám zůstaly jen dvě -slabší a ty zavedli..na všechny jsme měli ICSI..já si myslím,že ti hned navrhnou KET..jinak mě MS taky přišla i přes utrogestan..

saraha2
10. čer 2012

@rory_g no..jenže mě dr.upozornila,že je možné,že krev ani nebude po té operaci,že dost sliznice vybrala ven...takže proto jsem z toho magor..

verry
10. čer 2012

@saraha2 ok, vzdávám se 😅 😅

kacaul
10. čer 2012

@saraha2 a brala jsi ten utrogestan dál až do kontroly? Polikala jsi ho? Mně se do toho vůbec nechce :( je přece jasné, že to nevyšlo a jedná se o ms.