1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
25. čer 2012

@pawlla taky se na mě Prednison pěkně podepisuje ☹ ☹ Doufám, že to k něčemu bude!!
@martina_81 my máme spermio super, ale já mám od všeho trošku - imuno, srevní srážlivost, atd...takže podle té osoby bych neměla mít vůbec dítě a nemám na něj právo...

mmirunda
25. čer 2012

@rory_g na tam tu osobu se z vysoka víš co 😀

mmirunda
25. čer 2012

@kcvrcekz neboj se bude, ono se to zase vystříbří. Je to stres pro všechny zúčastněné a chce to jenom trošinku času a bude zase dobře. Věřím tomu 😵 😵

radina
25. čer 2012

@kiwisek Ahoj moja, urcite sa tym najschopnejsim bojovnickom podarilo takto vydrzat az do vkladu a drzim im palce ! Vsetky tu im fandime , tak im to odkaz , nech bojuju aj nadalej 🙂

ivapo
25. čer 2012

@kiwisek mooooc držím palecky!!!!! 😉

martina_81
25. čer 2012

@rory_g tak to já zatím nevím, jak na tom jsem, zatím se předpokládá, že jsem ok, až na ty chybějící vejcovody, samozřejmě. 😀 Do testu mám ještě dlouhý týden, a pak se uvidí, jestli se zadaří napoprvé nebo ne.... Jen nechápu, co se takovým lidem honí hlavou a co je nutí k tomu, psát takový zhovadilosti, a zrovna sem. 😒 Je to smutný, že má někdo takovýhle názor. v mým okolí jsem se s ničím takovým naštěstí nesetkala.

rory_g
autor
25. čer 2012

@mmirunda přesně tak, nějaká zakomplexovaná...osoba...páč těžko říct, jestli je to žena nebo muž...možná něco mezi 😀

mmirunda
25. čer 2012

@rory_g 😀 😀 😀 kolem našeho baráku běhá jakýsi člověk, nedokžu tipnout zda je to ženská nebo chlap, tak jsem tu dotyčnou osobu překřtila na "to" 😀 😀 takže "to" co tu bylo ať už jde pryč a nevrací se "to"

rory_g
autor
25. čer 2012

@martina_81 já jo, jeden "kamarád", který denně kouří trávu a opravdu fest...takže to na něm opravdu nechalo následky 😀 mi v podstatě řekl to samé, jen s menší obměnou a to, že to dítko vlastně nechci a moje podvědomí to ví, proto nemůžu otěhotnět 😀 Jenže tomu se člověk zasmál, je to vyhulenec a navíc chlap 😀 😝

madormi
25. čer 2012

@sashulka já mám tedy dítě přirozeně, ale až po jisté léčbě, do této diskuze jsen nakoukla, kvůli kamarádce, která se velice trápí několika neúspěšnými pokusy IVF, tak hledám nějaké zkušenosti pro ní čím jí povzbudit a váš příspěvek, mě opravdu nadzvedl ze židle, kdybych měla říct co si o vám myslím, tak bych museal být nehorázně sprostá a to mi za to nestojí. Tohle může říct buď náboženský fanatik, příšerně hloupý člověk nebo ignorant, který má hafo dětí a ani neví kde jak k nim přišel. je mi z vás zle!

danny38
25. čer 2012

@kiwisek Držím bublinkám i tobě moooc pěstičky 😉

pawlla
25. čer 2012

@rory_g jeeej ten jestli bude mit nekdy nejake dite tak se mu narodi zelene jako trava 😀 jestli se vubec narodi to je jako by clovek rekl ze mas rakovinu protoze podvedome chces .... Nemoc se prece ma lecit .... I ty nemoci v hlave 😀 😀

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda presne tak at si "to" udela svoji vlastni diskuzi a tam muzou doskutovat jak je to vse zvracene 😀 😀 😀 😀

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla 😀 😀 😀

mmirunda
25. čer 2012

@sashulka hele ty "TO" bež do pr.ele 😠

zana21
25. čer 2012

@kiwisek Tak to je skvělá zpráva, já tušila, že to budou bojovníčci 🙂 Tak jen ať se teď u maminky hezky zabydlují 🙂

saraha2
25. čer 2012

@kiwisek tak ať se bojovníčci krásně zavrtají!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radina
25. čer 2012

Dievcata, sashulka je asi clenka sekty Amišov, co ziju spati s prirodou a chodia v odevoch spred 100 r. 😝

mia75
25. čer 2012

@kiwisek Gratulace k dvom a veľmi im držíme palceeeee 🙂

tamaris
25. čer 2012

@marmina Ahoj, menime udaj v tabulecke 🙂 Podla dnesnych krvnych vysledkov " som v tom ".
Papa

malinka_02
25. čer 2012

@mmirunda jo tak to já už dávno.. už je to skoro rok a 3/4.. Mojí šefové nemužu ani říct že chci otěhotnět.. celou dobu lítím po doktorech natajňačku a s IVF to bude stejně..
@pawlla mě ser taky všichni smějí a to ještě ani na ivf nedošlo, ale wobenzym kvuli močáku, dlouho em měla ATB na močák, ted kyselinu listovou ve velkém množství kvůli tomu homocysteinu a letrox na štítku co mi zjistili.. a brusinky na močák, taky lekarna.. až budou injekce a fragmin na ředění krve tak budu ještě píchát do břicha 2 druhy to teprv bude nádhera..
@unkarka jak to že si přišla o práci kvuli IVF?
@kiwisek moc držím palečky!!

marmina
26. čer 2012

@tamaris hned mám lepší náladu 😉 Gratuluji a šup s tebou mezi šťastné ženy v očekávání 😵 😵 😵

pawlla
26. čer 2012

@malinka_02 jej toho taky mas pekne co .... No na injekce se moc netesim uz aby to bylo zamnou, taky jsem kvuli ivf prisla o praci takze sedim doma je to des

mia75
26. čer 2012

@tamaris Gratulujem 🙂 🙂

sykorka12
26. čer 2012

ahoj holky,trochu jsem si procitala vasi diskuzi a vsem vam preji aby to vsechno dobre dopadlo,sama jsem ted 6 den po ET a cekaaam na testik,hrozne se to vlece,ta osoba co tady psala ty osklivy veci asi nikdy nezazila touhu po detatku ze muze takhle mluvit,vi prd cim vsim si tady kazda z nas musi projit aby dosla az k vysnenemu detatku,vykaslete se na ni,nejvic me muzou rozcilit lidi,kteri tohle nikdy nepochopi ale dokazou kritizovat ostatni! 😠

rory_g
autor
26. čer 2012

@tamaris gratuluju 😵
@sykorka12 ahojky, hodně štěstí, máš jednoho nebo dva broučky u sebe? Máš pravdu, nejhorší je opravdu srážka s blbcem 😉

mmirunda
26. čer 2012

Dobré ráno holky. Jsem k.o. Spustila se mi šílená alergická rýma, že nemůžu nic a mrcha stále nikde. Břicho bolí tak jako by se měla spustit každou minutou, ale prostě nic ☹ Už jsem z toho vyčerpaná

sykorka12
26. čer 2012

@pawlla taky beru prednison a bricho jak balon,ted nevim ty uz mas zavedene nebo jeste ne,picham si denne jeste agolutin
@rory_g to teda je,mam u sebe 2 bobisky,i kdyz jsem se uz bala zavest 2,minule se podarilo,cekali jsme dvojcatka ale v 24 tydnu o ne bohuzel prisli,potom byl ket z toho nic,a jeste pred tema dvojcatama vyslo 1ivf,z toho mame doma 5letyho klucinu,a ted jsem po 3 ivf,tak uvidim jak vse dopadne,testit mam 8 cervence

kiwisek
26. čer 2012

@radina @ivapo @danny38 @zana21 @saraha2 @mia75 @malinka_02 @marmina zlaticka s bublinkami moc dekujeme, ze nam drzite palce - bude se to moc hodit! 😉 😉 pozdravy sem vyridila 😀 jinak manzelik se o me (nas) stara jako o princenznu... bublinky hladi, pusinkuje a mluvi na ne 😵 😀
jinak na krev mam prijit az 12.7.

kiwisek
26. čer 2012

mam 3 denni absenci v čtení, tak jsem si vzala 2 dny dovču a jdu vás dočíst, holky 😉