1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
4. črc 2012

@verry od tě doby co jsem krvacela tak je polykám.. 2rano... 2vecer.... Tak uvidím co v úterý... Uz me to nebaví brát.. Sem z toho nejaka oblbla 😔

martina_81
4. črc 2012

@malinka_02 dal mi estrofem a příští čtvrtek jdu na kontrolu,tak uvidíme,jak to půjde dál. 😉
@rory_g díky,snad vyjde. 🙂 Tobě gratuluji ke krásnému testíku a přeji, ať je vše ok. 😉
@verry tak už jsem se vyblbla venku, procházka hoďku a půl a už z toho mám odřenou nohu. 😉 Ale ten pocit! 😀

zana21
4. črc 2012

@rory_g @marmina Tak mi volali výsledky, jaterní hodnoty jsou zvýšené, tak že si mám vyzvednout recept a bude se píchat na ředění krve clexane? Neznáte to prosím někdo? Na UTZ dr řešila jenom ten OHSS, mám zvětšené vaječníky a vodu v břišní dutině. Opět hodně pít a jíst bílkoviny, koupit protifar...Dala mi na sebe i mobil, byla jsem u dr Jarošové (stejně pozitivní pocit jako s dr Langerové 🙂 a mám volat kdykoli, kdyby se to zhoršilo. Já doufám, že nikoli. Už jsem do sebe dnes dostala tolik bílkoviny a vody, že hrůza 🙂 Já jestli bude vše o víkendu v pořádku a test bude pozitivní, tak také plánuji jít na krev v pondělí 🙂 Moc moc přeji, aby výsledky byly vysoké 🙂 A budeš ještě testit? Tak nás zásobuj fotečkama, ať se můžeme kochat 🙂

pixie18
4. črc 2012

@rory_g krasne 2 ciarocky! super, gratulujeem 😵

rory_g
autor
4. črc 2012

@zana21 testuješ zítra? Moc držím pěsti!!! A ať je Ti brzy líp...na ten clexane se mrkni do tématu o Trombofiliích, nevím, jak se to přesně jmenuje 😉 Jj, budu testit, 4 testy, musím jeden den vynechat, abych měla na pondělí 😀
@martina_81 moc děkuju 🙂

rory_g
autor
4. črc 2012

@pixie18 děkuju, potichounku, ať se nevyplašííí 😅 😀

zana21
4. črc 2012

@rory_g Jojo, zítra. Tak uvidím 🙂 Těším se na fotečky a taky na nás prskni ty své těhotenské bacily, neškudli si je pro sebe 🙂

rory_g
autor
4. črc 2012

@zana21 🤐 🤐 🤐 tady jsou 😀 Ale mám takový pocit, že máš svých dost 😎

zana21
4. črc 2012

@rory_g Doufám, že máš pravdu 🙂 Momentálně mám plnou hlavu bolesti v podbřišku, tak že se ani nesleduji 🙂 A moc děkuji, vždy se takové bacilky hodí .-)

saraha2
4. črc 2012

@rox ahoj!máme vše hotové,ale u nás v caru ti vždy druhý den cyklu vezmou krev hormony a pokud jsou všechny hladiny o.k.,tak teprve pak ti vydají léky ...

saraha2
4. črc 2012

@rory_g no rorýýýýýýý!!!!!!!!!!!!potichounku ,ale o to víc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a moc,moc přeji,at už jen sílí!!!!

malinka_02
4. črc 2012

@martina_81 a to jsou nějaké hormony? A to budeš brát od začátku cyklu ? Já jen sondu když jde člověk na KET. hned po IVF. jestli. je to už víc v pohodě nebo pořád tisíc léků ..

martina_81
4. črc 2012

@malinka_02 mám to začít brát ode dneška. A nic jinýho teď brát nemám. 😉

saraha2
4. črc 2012

tak hlásím,že menopur zapíchnut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!další kontrola v pondělí a to už mám přijít na lačno a budou brát krev na narkozu..píchám 4ampulky..teda spíše manžel..takže dotaz na všechny,co měly menopur!?kolik jste píchaly?

rory_g
autor
4. črc 2012

@saraha2 potichounku děkuju 🙂

rory_g
autor
4. črc 2012

@saraha2 já píchala 3 dny 3 ampule, potom do konce 4 😉

saraha2
4. črc 2012

@ramdy ne,ne..už druhé..neměli jsme žádné mražáčky..první bylo v dubnu

saraha2
4. črc 2012

@rory_g kují!mě právě doktorka říkala,že podle prvního pokusu že už vědí,že si můžou dovolit víc..tak proto se ptám,protože dnes jsem mluvila s jinou doktorkou,tak jestli mě nakonec dali hned víc,jak říkali...

rory_g
autor
4. črc 2012

@saraha2 přesně, mě mudra také plánovala vyšší dávky a Synarel 😉 A třeba zrovna ty 4 ampulky, co jsem si připíchávala teď před IUI, zabraly 😉

marmina
4. črc 2012

Vítám mezi námi další snažilku:
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI – držíme palce! 😵

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 5.7. plánuje testovat – zani, víš od koho si máš vzít příklad! 😀 – ať jsi brzy o.k. 😵 😵 😵
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. test – krásné // a veliké překvapení pro všechny !!! 😵 😵 😵 9.7. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 21.6. ET (2 E), 6.7. krev
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), 6.7. krev
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 25.6. ET (2 E), 8.7. plánuje testovat, 12.7. krev
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – bude-li o.k., startuje 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 11.7. konzultace 2.IVF (srpen), ať jsi brzy v pořádku!ღ
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP), 16.7. začne píchat 🙂
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúspěšný), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen (???)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12, 4.7. UZV ♀ nebo ♂? 😀
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

mmirunda
4. črc 2012

@malinka_02 Taky mě vadí, ale co nadělám, sloužím tak dvě až tři směny v měsíci, tak se to dá, ale už se těším až nebudu muset sloužit vůbec 😵 😵 aspoň na nějakej čas

evikj33
4. črc 2012

@ivapo Jak jsme velky nevím a týden jsem 9+něco(1-2)ja jdu na ten podrobny UTZ až toho 23.7. dnes byla jen ta krev,a v pátek u mého gyn.horor,byla zastupující dr a ta se neuměla dopočítat miminka se ji zdála o týden větší.Tak asi tak nějak 😕 😕

evikj33
4. črc 2012

@saraha2 Mooc gratuluju k včelce,a novému úspěšnému startu s koncem v kočárku 🙂 Já píchala 3ampule Menopuru.

pawlla
4. črc 2012

@zana21 ahoj chtela jsm se zeptat jak presne se OHSS projevuje a co prsne to znamena? Dr me tim minule trochu strasil tak mam mirne obavy 😒

danny38
4. črc 2012

@marmina Teda jak na tu tvou parádní tabulku koukám, pěkně se to tady rozjíždí 😵 Mám z toho obrovskou radost 🙂 Ten červenec i srpen je pěkně nabitej na další IVF nebo KET 🙂 Bylo by skvělé, kdyby se postupně pěkně všechny přesouvaly dolů, to by nás pak mohli zapsat do Guinessovi knihy rekordů 😀

marmina
4. črc 2012

@danny38 to by bylo super, nula snažilek a samé těhotné 🙂 Já mám teď pěkný bobky, manžel má angínu a jestli ji dostanu taky, tak se mi všechno o měsíc posune ☹ to bych se picla 😝

saraha2
4. črc 2012

@evikj33 děkuji za info!

saraha2
4. črc 2012

@pawlla nafouklé břicho a dušnost...těžce se dýchá..tohle mě řekli v caru

saraha2
4. črc 2012

@verry kolik jsi ty píchala prosím? 😉 a jak se cítíš??žádné nevolnosti,chutě atd?

danny38
4. črc 2012

@marmina Jejda, tak od něj co nejdál, než se z toho dostane.