1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
26. bře 2012

@vall83 Testovala jsem už 5. a 6. den po ET, čárka pomalu sílila a takhle vypadá výsledek. 🙂 Na krev mě nikdo nepoznal, protože podrž se, chtějí po mně ranní moč, do které strčí těhotenský test a na jeho základě mi hodlají tvrdit, zda těhotná jsem nebo ne. Objednali mě až na 5.4., tak si mezitím domluvím i termín u svého gynekologa a ten mi snad alespoň udělá ultrazvuk. Tedy takové zaostalé praktiky jsem myslela, že už ani neexistují. 😒

nemorosis
26. bře 2012

@plumeria A jak ty jsi na tom, děvče? Jak se cítíš? Kdy budeš testovat? 😉

saraha2
26. bře 2012

@nemorosis krásný testíky!!!!!to víš..za ty peníze,co to stojí musí ještě šetřit..mazec..

nemorosis
26. bře 2012

@saraha2 Děkuju 🙂 Já vím, že se šetřit musí, ale tohle je už opravdu moc. Prostě si s sebou žádnou ranní moč brát nebudu a jsem zvědavá, co se mnou hodlají udělat pak. 🙂 Ty máš zítra další kontrolu? Jak se to zatím vyvíjí?

saraha2
26. bře 2012

@nemorosis já už se pomalu ani ničemu nedivím v dnešní době..víš jak...hlavní je,že testík ukázal // a se zbytkem si hlavu nelámej!!!!!!!ať jsi pěkně v klidu!!!!!!řekni si,že ted,když už máš // tě oni nemůžou rozhodit!!!!!!!!!a fertig... 😉 jj,zítra další kontrolu a snad se dozvím termín OPU..poslední byla v sobotu a to mě řekli,že pravá strana reaguje pěkně,ale levá nic moc,tak zvedli dávky,tak uvidím zítra co a jak..tiše ti závidím-v dobrém samozřejmě,jaký kus jsi přede mnou!ted jen odpočívej a ničím se nestresuj!!!!!!!!!!!

vall83
26. bře 2012

holky co mam delat? pichla sem si puregon, mnela sem pichat 150..nastavila a tlacim a u 25 a neco se to zastavilo a nejde dale...kolko si mam pichnut z nove davky?

vall83
26. bře 2012

@saraha2 no asi to bude tak ako hovori nemorosis....no co ked sa si este pockam...aspon sa potom nemusim obavat toho OHSS.. 🙂 dekuju ze buslet, urcite budem informovat....a ja budem na teba mysliet zajtra o 8 hod...nech ti daju datum OPU a nech je vsetko v poriadku... 🙂

vall83
26. bře 2012

@nemorosis tak na to je radost pozerat....uz nech sme aj my tam kde si ty a ukazujeme tu tie krasne dve ciarky....velmi ti to prajem a gratulujem...a aj tise zavidim.... 😀
no ich postum je nezvycajny...mozno ti aj krv zoberu, prva otestuju moc a potom ti krv zoberu...ved uvidis, ale ja by som uz tiez zasla nejako gynekologicke a tej ked povies ze chces spravit krvny test na tehotenstvo , urcite ti ho urobi... 😉 😉 😉

rory_g
autor
26. bře 2012

@nemorosis ahojky, moc krásný testíky 😵 Vezmi si s sebou tt a uvidíš 😀 ale ono T 😀 i řeknou no tak jste těhu a nashle...no, asi bych se na Tvém místě objednala k obvodní gyndr na krev a utz 😉

Holky moc hezky vám to jde, často vás čtu a těším se, abych už taky začala 😅

rory_g
autor
26. bře 2012

@vall83 ahoj 🙂 řekli Ti aspoň kolik máš předběžně vajíček? Jestli máš náběh na OHSS 😖

marmina
26. bře 2012

@nemorosis ahoj nemo, no krása!!! takové bychom si tady všichni přály 😀
ahoj @vall83 tak čtu, že se ti ET možná odloží! teda to je pech, ale ještě uvidíš, třeba tě vezmou tento cyklus. Na druhou stranu, kdyby ti hrozil OHSS budeš mít lepší odklad a pak v klid na hnízdění mimča. Já vím, každý týden čekání navíc je hrůza!

Holky, jsem se dneska dozvěděla, že půjdu hned po Velikonocích na svatbu za svědka 😀 tak to mám ten duben celkem našlápnutý, aspoň mi to do KETu rychle uteče....jsem teď z vás nejdál od vytouženého mimča, všichni vesele stimulujete nebo už máte //. Průběžně Vás čtu, všem držím palce!!!

marmina
26. bře 2012

ahoj @rory_g ty už taky brzy začneš, na tebe se těším, protože pak už brzy začnu taky 😀

rory_g
autor
26. bře 2012

@marmina 😀 😀 @zelvik jde 2. na utz a já 6., ale já to dostanu cca 11. a pak už snaaaad 😀 No a Ty jsi hned v závěsu, takže jsem napnutá trojka 😀

verry
26. bře 2012

@vall83 tak to je super že ti to taky tak utíka, a ve čt na OPU?? jupí! to budeš kolikátý den cyklu??
já teda nevím,ale jak povídala Dr. u mě to bude teda rychlovka 😀
A o tom ET, no tak to taky slyším poprvé. .. jedině jak holky píší,že máš ten OHSS-tak jedině snad tím že by to bylo. Každopádně to osonduj! 😎

vall83
26. bře 2012

@rory_g ahojcek...vajicka pocital sa mi yda iba tie velke a asi 19...no a o tom OHSS nam nehovoril nic ani ye bz som mala nabeh,,,...tak neviem 😖

verry
26. bře 2012

@nemorosis juuu, krásný testíky!! gratuluju!!! 😵 😵 Kolik sis nechala zavést mimísků??
a to se může testoovat tak brzy po ET?? já vůbec netuším, odkdy to má význam, abych pak nejásala zbytečně 😨

verry
26. bře 2012

@saraha2 ju ,tak zejtra na kontrolu ? kolikáty DC jsi? a už ti poví kdy bude OPU-super! a víš, jakou máš úrodu? 🙂

vall83
26. bře 2012

@rory_g neboj bryz yacnes aj ty a mi si te tu budeme mjekne cist... 🙂

vall83
26. bře 2012

@marmina no jo je to pech 😠 sakra pech.... 😀 no nic stzm nenadelam, dalo sa to aj cekat pri mojom piti tekutin , a pritom sa tak snazim ☹ ☹

plumeria
26. bře 2012

Ahoj, holky, jen tak nakukuju, nějak nestíhám, když chodím do práce. Asi vás ani nestihnu dočíst, vy toho napovídáte 😀
@nemorosis Ahoj, krásné testy, moc, moc gratuluju 🙂
Já jsem poslední dny a obzvlášť dnes úplně ztracená ☹ Na ET jsem byla v úterý. V sobotu jsem začala jen tak skoro neznatelně špinit, tak jsem se první lekla a pak si říkala fajn, asi se drobek zahnízďuje. V neděli už špinění žádné. Oba dva dny mě ale bolela hlava, tak jsem si v neděli změřila teplotu a měla jsem ji fakt zvýšenou. Vzpomněla jsem si, že doktor v centru říkal, že nejhorší po ET je teplota, že to je to pak v háji. Tak jsem se zase lekla a hledala na netu a našla, že bolest hlavy a zvýšená teplota mohou být i prvotní příznaky těhu, tak jsem se zase trochu zklidnila. No a dnes nad ránem bolesti jak při MS, šla jsem na WC a zase špinění, ale už větší, tak už jsem to i obrečela. Špinění a bolest jako při MS celý den, tak jsem si cestou z práce koupila test. Hned, jak jsem přišla, jsem si ho šla udělat a zjistila jsem, že už krvácím jasně červenou. Jaké bylo překvapení, když test a pak ještě i druhý ukázaly dvě čárky. Každopádně krvácení pokračuje. Volala jsem si do centra a řekli mi, že nezbývá než čekat. Buď je to fakt tím, že se zahnizďuje plus k tomu Zibor na ředění krve, nebo je to v háji. Tož tak. Den blbec. A to jsem si myslela, že jestli někdy najdu na testu dvě čárky, budu ten nejšťastnější člověk. Teď na ten test hledím a mám nervy v kýblu 😢 Ještě že je ta práce a je jí dost.

nemorosis
26. bře 2012

@plumeria Co to čtu?? Neblázni, ještě vůbec nic není ztraceno! Hodně odpočívej, nic nedělej a HLAVNĚ nad tím nepřemýšlej! U tebe to bude hodně dělat Zibor, nehledě na to, že mírně krvácet klidně můžeš. Pokud už máš teď dvě čárky, je embryo uhnízděné. Ono by se právě mělo zahnízdit 2.-5. den po ET s prodlouženou kultivací myslím a hodně brzy začít produkovat hcg. Takže rozhodně neztrácej naději, polykej utrogestan (ano, u krvácení se polyká) a bude dobře 😉

marmina
26. bře 2012

@plumeria ajaj, moc moc ti držím palce a ty moc moc drž to mimčo!!!! čárky vydrží musí! odpočívej co nejvíc můžeš! nechceš si dát volno v práci? vím, jaké je zklamání, když začneš po ET špinit a pak se to rozjíždí, ale já neměla ani ducha na testu! holka vydrž! stále máš šanci!

nemorosis
26. bře 2012

@plumeria Jinak musím říct, žes mě opravdu pobavila, přesně stejné příznaky jsem měla i já. 😀 Pár dní po ET mě snad 3 dny v kuse bolela hlava, pořád jsem se klepala zimou a měla zvýšenou teplotu. 7. den po ET mě tak divně všechno bolelo a já si říkala fajn, testy pozitivní a přesto to teď dostanu. No a zatím dobré. 🙂

vall83
26. bře 2012

@plumeria ahojcek...tak teray neviem ci mam napisat gratuluju, alebo je mi to luto......ale ked si zoberiem ako dlho som ja pri dcere menstruovala...tak to mozno zvladnu...len mne vtedy dr. na to prisli za 10 min. 12, ako sa hovori...hned mi zacali pichat nejake hormony aby som nepotratila...tak neviem, ake preco teda nie si doma a neodpocivas? na nieco je sice praca dobra, ale mozno ten zhon a fofre neprospievaju mrskum...

plumeria
26. bře 2012

Holky díky, uvidím, nějak to dopadne, akorát to napětí je na houby, kdybych už věděla, jestli tak, nebo tak. Neschopenku jsem teď měla dva týdny. Po začátku stimulace jsem byla dost nachlazená, vypadalo to už na angínu (no jo, já abych nebyla zase něco extra 😀 ), tak jsem si vzala neschopenku, ať to vyležím. Pak byla jedno dopoledne kontrola, druhé OPU, stejně bych musela pořád odcházet a na něco se vymlouvat. Po OPU bych do práce nezvládla.... Prostě bylo lepší si ji vzít, teď už si to dovolit nemůžu. Ale nemám fyzicky náročnou práci a naštěstí je toho tolik, že aspoň na chvíli člověk zapomene na to svoje trápení.
Akorát mě teď napadlo, jestli ta druhá čárka není ještě pregnylová, to by to všechno vysvětlovalo.

marmina
26. bře 2012

@plumeria no, četla jsem tady na MK že když člověk testuje moc brzy, může být slabá čárka od Pregnylu, nevím jestli je to pravda (?) Každopádně se drž, jsme s tebou!

vall83
26. bře 2012

@plumeria holky ja vas v tomto obdivuju, ja se asi zblaznim kdyz zacnu spinit...ja nevim ako to psychicky zvladnem... ☹

zelvik
26. bře 2012

@vall83 Klííííd, všechno bude v nejlepším pořádku, uvidíš!!ET bude v termínu, ne až za měsíc a žádné špinění nebude!!Nesmí, holky to tu hezky načly, tak musíme pěkně pokračovat všechny!

@rory_g Jojo, já už taky hypnotizuju kalendář, ať už je 2., ať zase vím na čem jsem.

@plumeria Kolik sis nechala zavést mimísků?Promiň, jestli jsi to tu někde psala, ale nestíhám číst úplně dopodrobna a lehko se ztratím. Kdyby dvě, je taky třeba možné, že by to jedno vzdalo, proto ta krev... 😒

nemorosis
26. bře 2012

@saraha2 Děkuju a neboj, však na tom budeš za chvíli stejně jako já. Už se těším na tvé testíky 🙂

vall83
26. bře 2012

@zelvik diky zelviku 😵
no ja sem se ptala na to co ked su zavedene dve a osane iba jedno...ze kam vlastne zmizne to dru kdyz zena ani nemenstuuje...no a ono to tak funguje ze vraj, ked to jedno odumre, tak to silnejsi zneho vsechno vycuca,.... 😖