1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zana21
12. črc 2012

@nemorosis Bydlíme v Nuslích a pracuji v Dejvicích, juknu ještě na net, co se mi podaří najít. Já jsem třeba systém gestu nechápala ani u normální gynekologie, kdy jsem platila za nadstandard 2000 ročně a nic nadstandardního v tom nebylo, platila jsem pokaždé 30 Kč (což v gennetu tak není) a dokonce pak chtěli již platit UTZ, když jsem chodila na kontroly při braní clostíku a sledování vaječníků. To vyšlo na dost peněz, když chodíš obden. Tak bych se bála obdoby u těhotenskýho balíčku, že hodně zaplatím a vlastně za nic nestandardního....

bes22
12. črc 2012

Holky, byla jste některá na IVF v Jihlavě????????????,

nemorosis
12. črc 2012

@zana21 No přesně, já teda naštěstí ten nadstandard neplatila, protože mi řekli, že CAR do toho nespadá. Teď v Gyncentru mají taky 990 za rok jako nějaký příspěvek, či co, ale ten jsem taky neplatila, protože v těhotenství máš veškerá klasická vyšetření zadarmo a neplatí se ani těch 30 Kč. To jsem třeba vůbec nevěděla.

rory_g
autor
12. črc 2012

@zana21 určitě napíšu, já byla na sonu právě někdy před rokem, ne-li před dvěma...takže je to kontrolní, ne kvůli těhu, to dr ještě neví 🙂
@nemorosis ahoj mamčo 🙂

ivapo
12. črc 2012

@zana21 to je pry o.k... Já měla 15 den 6300 a to je zase pry moc a 17 de18 den17000...... Ale pak si. Me tam nechali na podezření na mimidelozni těhot ale nakonec jsem tehotna 😉

zana21
12. črc 2012

@ivapo Ty jo, tak to jsi vážně měla supr velký hodnoty, ale hlavně že se mimoděložní vyvrátilo a je vše OK 🙂

jankaknm
12. črc 2012

dievcata, taka otazocka pred OPU, je nutne sa uplne vyholit? pred laparkou mi to kazali v nemocnici, ani len pasik 🙂 nemohol ostat, a teraz mi take instrukcie v car nedavali...

jankaknm
12. črc 2012

@zana21 gratulujem k vysledku, len tak dalej...a skus sa tolko nesustredovat na termin uzv, je to dobre, bude to dobre...lahko sa mi to hovori, mna caka len opu zajtra.

ramdy
12. črc 2012

@zana21 nn bylo jim jen 48 hodin

rory_g
autor
12. črc 2012

@jankaknm nemusíš, já pásik mám 😉 😀

saraha2
12. črc 2012

@martina_81 tak to netuším..no konzultace.. 😀 jů!!!!!tak to je super!!!hlavně,at se mimísci zahnízdí pěkně!!!!!
@nemorosis moc děkuji!!taky v to pevně doufám!!!!!ale je fajn,že to tady můžeme porovnat,jak ceny,tak postup atd 😉

martina_81
12. črc 2012

@jankaknm já myslím,že u tohohle je jim jedno,jak jsi "upravená". 😉 Mně teda taky nic neříkali,oholila jsem se normálně,jak jsem zvyklá - nechala jsem si proužek - a nikdo nic nenamítal. 😀 😀

ramdy
12. črc 2012

@rory_g nevím co je dpo, odběr vajíček 30.6. a ET 02.07.

ivapo
12. črc 2012

@zana21 a mooooc gratuluji... Potichu!!!

saraha2
12. črc 2012

@jankaknm myslím,že není nutné být vyholená!!já se teda holím normálně, takže jsem se neptala,ale to by řekli,protože před laparkou to zdůrazňovali a pak i kontrolovali..

ramdy
12. črc 2012

@zana21 nn, byly jen 48 hodin staré

martina_81
12. črc 2012

@saraha2 my teda za žádnou konzultaci neplatíme. ale ono je asi jedno,stejně si ty peníze někde napočítají. 😖 snad to tentokrát dopadne. 😉

ramdy
12. črc 2012

@sheronka jak jsi měla stará embrya při ET?

malinka_02
12. črc 2012

@martina_81 tak to je skvělý! A žádný léky tedy před tím jen šup tam mrňous?

malinka_02
12. črc 2012

Holky tak teď 3 hodinám v podolí IVF nevyšlo a tajné mám dost strach..

martina_81
12. črc 2012

@malinka_02 teď beru Estrofem na růst sliznice a od zítřka začínám zase Utrogestan a Prednison. To asi nemůžeš tak brát, tak se to zrovna blbě sešlo,že jim to nevyšlo. Jiným se zadařilo a nevíš o tom. 😉

danny38
12. črc 2012

Tak většinu z vás zklamu, ale dnes fotečku nemám ☹ Bude až příště 🙂 Mimíska jsem viděla a je to pěkný divoch, vrtěl se tam o sto šest 😀 UTZ odpovídá 10+0tt . Příští týden jdu na krev, utrouše budu vysazovat za 14 dní a 2.8. jdu na kontrolu, bude mi dělat utz s prosvicováním šíje a jako bonus už dostanu těhu průkazku 😀 Při tom prosvicování dělá pan doktor prý hodně fotek, tak jsem na to zvědavá 😀 Nemusím toto vyšetření podstoupit, ale raději chci, bude mě to stát 500,- ale nevadí. Je zvláštní, že někde to dělají zadarmo a někde se za to platí a to ještě různé částky.

rox
12. črc 2012

@danny38 Same krasne zpravicky🙂

danny38
12. črc 2012

@rox Však na vás všechny pořád myslím a jsem stále ve střehu s držením pěstiček 😉 Než se nadějeme, budete všechny ve spodní části tabulky 🙂

saraha2
12. črc 2012

@danny38 nevadí,že nemáš fotečku..hlavní je,že ty jsi jsi miminko viděla a že je akční,jak píšeš 😀 😉

mmirunda
12. črc 2012

@nemorosis Ano to jsem, ale my máme ty ceny jak tady píšu, nedáváme žádné maximálky. Pokud to nějaký CAR dělá tak holt to tak je, ale my máme ty co sem holkám píšu

rory_g
autor
12. črc 2012

@danny38 krásné zprávičky, zdravoučké miminko 😵

pawlla
12. črc 2012

@danny38 je tak to je pekne dobre ze jsi ho videla fotecou nas potesis priste hlavne ze je vse ok 🙂

sheronka
12. črc 2012

@ramdy Mala som 5 dňovú PK v embryoscope. Prečo? 🙂

pawlla
12. črc 2012

@mmirunda no jo oni si v ruznejch CARech uctujou kde co jak vidim

rox
12. črc 2012

@martina_81 Ja se ted presne ptala jak je to s uhradou v rekli mi ze za konzultaci 30 kc (klasika), jakmile najedu na nejakou lecbu -cyklus IVF tak jsou vsechny konzultace a vysetreni v cene toho cyklu, a jakmile budu tehu tak vsechno zvlast (tak proto kdyz jsem byla tehu tak jsem platila za UZ 500 kc, a nez jsem otehu tak jen 30 kc).