1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

lolitka25
18. črc 2012

@rory_g dakujem 🙂

fionna
18. črc 2012

@pawlla Tak jste to nedokončili? No nám psycholožka nevadila vůbec ani ty dvě psycholožky z přípravky. Jen ta naše ze sociálky na nás divně koukala.
Budu držet pěsti, ať to výjde.

fionna
18. črc 2012

@pawlla Jejda a kolik by ta náhradní matka stála?Teď zrovna psali o Rodenovi myslím, že měli náhradní matku

pawlla
18. črc 2012

@fionna tak to je na domluve vetsinou kolem 300 tisic ale kdyz clovek chce dite tak zaplati vsechno ale dr rikal ze jsem zdrava a mlada ze u me to neni potreba

fionna
18. črc 2012

@pawlla tak to je dobře, tak držím pěsti, ať se brzy zadaří 😉 . A jak jste teď daleko? Co máte teď v plánu?

pawlla
18. črc 2012

@fionna tak ma zasebou jedni IVF ale v 7 tt jsem spontalne potratila to bylo v dubnu tak ted v patek mam konzultaci a UTZ v CARu tam se dozvim kdy zacnu stimulovat na druhe IVF

saraha2
18. črc 2012

táák...a stejně z toho nic nevím,takže poradíte??po kolika dnech to má mít kolik buněk???bylo 8vajíček-z toho jedno prý zdegenerovalo hned před oplozením metodou picsi..jedno odpadlo a je jich tam zatím 5..z toho jedno 6ti buněčné a jedno 5ti buněčné a zbytek 2buněčné...tak jsem říkala,že už se bojím,že posledně zůstaly dvě a ne žádní šampioni,tak prý at se nebojím,že jsou šikovní..no..ale víte jak..takže se smiřuju s tím,že zas budou dvě a žádní mražáčci ☹ zítra mám zas volat touto dobou a budeme se domlouvat na tranfer...co vy po zkušenostech na to????

saraha2
18. črc 2012

a ještě jdno lítá někde ve větru,že?tak jich je tam asi šest teda...jsem z toho magor 😀 jsem si to měla nahrát ten hovor 😀

martina_81
18. črc 2012

@saraha2 ráda bych Ti poradila,ale fakt nevím. 😖

saraha2
18. črc 2012

posledně bylo OPU v pátek a měla jsem volat v pondělí..to už byly jen 4 a v úterý transfer a zůstaly dvě-jedna morulka a jedno desetibuněčné..to jen tak pro info a pro srovnání..

saraha2
18. črc 2012

@martina_81 hledám na netu a nemůžu to najít..nikde to tak polopatě pro blondýnu nepíšou 😀 tobě zaváděli po kolika dnech a co?prosím?

saraha2
18. črc 2012

jsem cosi našla a měla by být ted dvou až čtyřbuněčná..takže měla pravdu v tom,že to 6ti a 5ti buněčné jsou rychlíci.. 😉 tak snad.....budu na ně myslet,at dohoní sourozence..... 😉

rory_g
autor
18. črc 2012

@saraha2 neboj se nic...oni to můžou klidně dohnat🙂 Jinak bohužel nevím...u mě se ani to jedno chudinka neoplodnilo 😅

briuska
18. črc 2012

@lolitka25 gratuluji,to musela byt nadhera najit //.Ja dnes zacala pichat Menopur a asi pristi patek bude OPU.ale
ted mam nerva,protoze jsem si zapomnela udelat kopie ze vseho co jsem.podepsala k ivf.manzel vsechny papiry odevzdal v caru,nemam ani ten cenik.mam jen.smlouvy.delala jste si nektera kopie tech vsech papiru?

martina_81
18. črc 2012

@saraha2 až po těch 5ti,ale kolik měli,nevím,tuším,že 8 buněk,říkal,že to jsou blastocysty a že je to poslední stádium,do kterýho to nechávají. Takže bys měla mít transfér pozítří? 🙂 Ten zbytek to doběhne,neboj, Nám taky 1 prcek pokulhával a nakonec na tom byl stejně jak ti ostatní. 🙂

martina_81
18. črc 2012

@briuska nějak mě nenapadlo si dělat kopie, k čemu?

lolitka25
18. črc 2012

@briuska tak drzim prsty... nam kopie urobili v care,ale nakoniec netreba 🙂 velmi drzim prsty nech ti to vyjde

rory_g
autor
18. črc 2012

@briuska taky nemám vůbec nic...jen ceník, ale ten jsme dostali dopředu.

briuska
18. črc 2012

asi jsem chtela mit klid ze vim,co vse jsem podepsala...teda vim to,ale jde jen o pocit jistoty.s nakladanim mych “tkani“ jsem nesouhlasila,zadne pokusy... 😉 ...asi jsem trochu paranoidni.

saraha2
18. črc 2012

@martina_81 to muselo mít víc,jak 8buněk!protože já měla poprvé morulku a 10ti buněčné..tak mě to řekla embryoložka..to by řekla,že je to morulka,nebo blastocysta..čoveče ty jsi měla šampionky a ani to nevíš? 😀 protože blastocysta už je šampionek 😉 a dokonce mám pocit,že i nezamrazí nic,než blastocystu...mě říkala ted embryoložka,že den OPU se nepočítá,jak jsem si myslela,že jsem měla 5ti denní PK,tak že ne,že byla jen 4denní,protože den odběru je prý nultý a ten se nepočítá..
@rory_g doufám!!!jsem to nejdřív psala vám a pak jsem teprve žhavila manžela 😀 a že ať na ně myslí!! 😀 😉

saraha2
18. črc 2012

@lolitka25 obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!tady vidíme,že jak u tebe,tak u rory to jde i jinak 😉 jen tak dál.....mám velkou radost!

lolitka25
18. črc 2012

@saraha2 dakujem 🙂

dadenka111
18. črc 2012

@lolitka25 Ahoj, tak zazraky sa stale deju. naaaadhera. gratulujem 😵 a ten decapeptyl sa k comu dava? ako vyvolavacka? to je teda zazracna injekcia, ze vyvolala tehu 😝 😀

pawlla
18. črc 2012

@saraha2 nebooj vsak oni se vajicka pekne vyvinou do transferu maj jeste nejaky cas ja mela vsechny blastocysty a i zmrazenejch jich par mame a pani co byla semnou mela uz nejake hranicni hodnoty tech vajuch a uvazovali jestli je vubc zavadet no a ted ceka dvojcata a ja .... Takze fakt nevm na cem to zalezi 😒

martina_81
18. črc 2012

@saraha2 tak 12,nebyla jsem si jistá. 😉 já už tady psala,že embryjka jsme měli přímo ukázková a že naše embryoložka se nad něma každej den rozplývala,jak se krásně vyvíjejí a jakou jí dělají radost. 😀 😀 a že to by bylo,aby se hned napoprvé nezadařilo. No vidíš a nezadařilo se,ani z těch šampionků. 😒

pawlla
18. črc 2012

@martina_81 no tak nejak podobne jsme to meli i my 😒

martina_81
18. črc 2012

@pawlla a někomu se pak zadaří hned napoprvé, i když nemá zrovna nejkvalitnější embryjko. Tak se v tom pak vyznej. ☹

briuska
18. črc 2012

holcinky co jste mely menopur,kolik jednotek jste braly?ja mam na den 225,mam to na 7 dni,takze 1575 jednotek celkem.Neni to malo?dela se mi velmi malo vajicek,dr.rikala jak mi pred ivf daji vyssi davky,aby bylo vic vajek,a ted jen tole.mam strach ☹ ...je tu nekdo kdo je na tom podobne?

pawlla
18. črc 2012

@martina_81 n prave uz se v tom vubec nevyznam a zacinam byt uz pekne nervni co mi v patek reknou

saraha2
18. črc 2012

@briuska já píchala 4ampulky-tj.300jednotek.ale při prvním pokusu jsem začla na 225 dva dny,pak 250 a pak 275..neboj,oni to budou upravovat podle ultrazvuku a krve!!!