1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
19. črc 2012

@fionna minule jen icsi na všechny vajíčka
@pawlla děkuji!taky na tebe budu myslet,at to co nejdřív odstartujete!!!!
@martina_81 jsi mě ted pěkně zmátla s tou novou fotkou 😀

pawlla
19. črc 2012

@martina_81 taky jsem si rikala kdak to je ... Pekna fotecka jina barva zee 🙂

@saraha2 no jsem obednana na 13:00 zotra tak se snad dockam

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 😀 😀 já se tady nudím a jelikož jsem se rozhodla,že se vrátím ke svým původním vlasům a budu zase blond,tak hledám nějakou fotku,ale nic se mi nepozdává. 😒

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 prozatím s výběrem končím, mám pěkný černobílý,ale těch už tady je dost. 😀 😀

malinka_02
19. črc 2012

@martina_81 promin..jasne ze OPU..no prave..vem si že si píchas hormony aby bylo co nrjvic foliku a on ti je tam pak necha!!!
@saraha2 ja nechapu proc takovy veci ze se nema koupst, tlacit a na slunicko nekdy nereknou..zo aby byl clovek jasnovidec..
@radina a kolikaty si den?

Ja doma koukala a napsal mi na zpravu ze jsou tsm ovaria 10-12mm ale pocet zadny..no tak snad aspon to je dobry..

malinka_02
19. črc 2012

@martina_81 taky me mates s tema vlasama 😉 a zas nova? 🙂
@saraha2 staci jeden bojovnicek nekterym to nevyjde ani s 20 tak se nestresuj..

radina
19. črc 2012

@malinka_02 Som 9 DC, v stredu bude asi OPU. Zajtra uvidim ,ako foliky narastli, vcera mal najvacsi 12 mm. V pravom vajku mam 5 cca rovnakej velkosti (som sa smiala, ze ani sa necudujem, ze ved prave vajko mesiace nic nevyprodukovalo ) , v lavom mam tri mensie (lave vajko je asi fakt uz vystavene, kedze mam kazdy mesiac folik len v lavom ).
Ako to dopadlo u DR? uz teda nie si na PN?

berunka1975
19. črc 2012

@fionna ale myslim ze ked si to platis, tak nemaju do toho co hovorit nie?

pawlla
19. črc 2012

@berunka1975 jj v CARu ti to musi udelat kdyz si to zaplatis, me je teprve 25 a nemame zadnou diagnozu tak to jeste ted nebudeme nechavat delat doktor rikal ze to neni potreba tak doufam ze to tentokrat dopadne lepe jinak kdybychom byli nuceni do dalsiho transferu mame jeste neco zmrazeno a doufam ze ted take zustanou mrazacky tak bychom si pred KET nechali tu genetiku udelat, vazne nechci zazit dalsi potrat

malinka_02
19. črc 2012

@radina ja jsem dnes 8dc na UTZ mi vcera rekl ze pocet rict nejde ze jen vidi ze dobre reaguji a pak ve zprave sem mela ze tam je 10-12mm vic mi nerekl 😠 zitra jdu zase a pak v pondeli ale kdy bude OPU mi vubec nerekli..
@pawlla a proc jdes do dalsiho ivf kdyz mate zmrazeno?

evikj33
19. črc 2012

@saraha Tak zítra budou 2krásné blastičky moooc držím pěstí at se hezky zakousnou a pustí až v porodnici.Zítra na tebe budu mooooc myslet a posílam těhu bacilky flus flus flus 😉

berunka1975
19. črc 2012

@pawlla mas pravdu ked otehu tak na 9 mesiacov, to by som chcela aj ja... uz tri krat som si zazila tehu nevolnosti do 10 tyzdna tak si zasluzim byt uz aspon v dvanastom a nech je vsetko ok

pawlla
19. črc 2012

@malinka_02 ano jdu mame jen tri mrazacky a nevim dr nam doporucil dalsi ivf a zamrazit pridpadne dalsi a pokud to nevyjde z tech cerstvych tak pak budou kety ale doufam ze to uz nebude treba

pawlla
19. črc 2012

@berunka1975 jasne nedokazu si prdstavot tri potraty to je hrozne ja mam jeden zasebou a bylo to hrozne uz nic takoveho nechco zazit chtela jsem to pak vzdat ale to prslo a ted bojuju dal a mimi prost bude 🙂 v zivote by me nenapadlo ze budu ve 25 potrebovat ivf donedavne jsem ani poradne nevedela co to je 😀 ntak jak koukam na dcerku do a tak si rikam ze to je zazrak

saraha2
19. črc 2012

@evikj33 děkuji!!to asi blastičky néé ještě...když dobře,tak morulky...kéž by bylo něco i do mražáčku...

ramdy
19. črc 2012

Dobrý den děvčata, chodíte někdo na nějakou kliniku do Teplic?

ramdy
19. črc 2012

@saraha2 držím palce 🙂

saraha2
19. črc 2012

nějaké rady,co zítra po ET?zalehnout?nehnout se? 😉 už vím,že žádný krém,žádná vůně ani deo.....vy jste doma hned ulehly?já budu ležet dvě hodiny v caru po "oplodnění" 🙂

ivapo
19. črc 2012

@saraha2 ahoj .. Mě ze4zbylo po 4 dnech pouze jednota az paty den mi delali transfer...... No byli to nervy.. Tě chapu..... Nejhorší mé 5ti denni nervy......sem se modlitbách... At vydrží do rana.. A ráno konečně telefon.... A.. Jo je tam... Přijedte za 3 hodiny.... A dali.. A chytlo se to!!! Držím držím... Věř že se to podaří 😉

saraha2
19. črc 2012

@ivapo snažím se....

ivapo
19. črc 2012

@saraha2 já ležela v Car po transferu jen 20 minut a pak jsme jeli domu autem hned cca 170 km 😒 pak hned na. Návštěvu ke tchyni.. Káva.... 30 min.. Procházka.. No moc jsem nelezela 😒 az večer.. A já trdlo jsem šla hned 2 den do prace 😲 tam mi řekli že ležet neni traba .. Jen se neprepinat... 😉

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 @ivapo mně řekli v caru,že první 3 dny bych měla hodně ležet a pak už tak nějak normální režim, dávat na sebe pozor,nic nezvedat a nenamáhat se. Po 1.transféru jsem polehávala celých 14 dní,protože jsem neměla vůbec žádný vycházky. a holčina z naší diskuze šla hned druhý den po transféru normálně do práce a je těhotná. Takže když se to má uchytit,tak se to uchytí a když ne,tak ani to ležení nepomůže. 😒
@ivapo cesta domů po transféru je u nás taky bezvadná, hoďku a půl autem. 😖

saraha2
19. črc 2012

@ivapo

@martina_81 taky jsem četla,že to vyležet nejde..

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 no já co tak čtu, tak většinou to vyšlo těm akčnějším typům,co šly po transféru normálně do práce a v podstatě se ani moc neomezovaly. 😀 😀 😀 Takže tentokrát se nehodlám válet celých 14 dní, i když... dneska mě docela dost bere břicho,tak jsem ráda, když si lehnu. 😀 😀

pawlla
19. črc 2012

@saraha2 tak nejdulezitejsi jsou asi prvni tri dny takze asi klidovy rezim zadnej sex a hodne lezet ty prvni tri dny to mi rikali v caru no ja jsem ten treti den uz normalne fu govala s malou ven a tak ale ted budu mit asi strach a budu hodne jen lezet asi .... Ale jestli se to uchyti tak je jedno jestli budes lezet nebo se nekde prochazet nebo tak proste jak to ma byt tak to bude nekdo dela uplne vse hned po et a otehotni a nekdo 14 dni lezi a stejne nic 😒 to s nevyberes

malinka_02
19. črc 2012

@saraha2 no to presne resim..jak lezet ci nelezet..
Dneska sem to pekne po...nemohla sem zas natahnout ten roztok..bud mi kus chybel nebo sem natahla vzduch tak sem jela furt dokola a pak to vytahnu vymenuju jehly a v te velke byl natahly ten roztok tak mi trochu vyteklo..tak uz nervy..pak si to pichnu a kdyz sem vyndala tu jehlu tak mi z te ranky vyteklo trochu krve a toho roztoku takova bublina..tak sem teda si strikla mene nez sem mela kdyz se to vybabralo.a jeste mezi 1 a 2 injekci me volala sefka tak sem tu druhou pichala az o 30 minut pozdeji..Ted mam z toho nerviky ze vseho..

pawlla
19. črc 2012

@ivapo
@martina_81 taky jsem lezela 20 minut a pak jsme jeli hodku a pul autem noo 😒 ale myslim ze to na to nejak nema vliv mi i se uchytilo ale pak odeslo i kdyz jsem lezela

saraha2
19. črc 2012

@malinka_02 nebooj!!mě řekla dr,že hodina nevadí u rozdílu v pívhnutí!!u nás to míchal a chystal manžel 😉 já jen lehla a zavřela oči 😀

ivapo
19. črc 2012

@pawlla Jo tak sex jsem měla zakázány az do tohoto úterý ... Ted uz můžeme zlehka 😉

pawlla
19. črc 2012

@ivapo nooo prave ze unas to zlehka nejde jak bych to rekla slusne 😀 manzel je dost obdaren 😀 tak mam strach tak bude mit chudak dlouho smulu 😀 😀