1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
20. črc 2012

@ramdy ahoj!! To si moc krásně napsala!! Přesně tak!!! Take se nám to povedlo az napodruhé!!! A příprava na druhe Ivf trvala témeř 9 měsíců... Porád mi do toho něco lezlo,hlavne cysta.. Operace.. Nervy.. Zachování jediného vaječníku.... .. Ale nelituji..Pak komplikace v 1 trimestr.. Ted začínám druhy a snad uz .... Mám všechny nejhorší Trampoty za sebou... 😉 🙂 Držím ti palce at uz se ma tebe uspěje stestí 😉 🙂 A na všechny toužící snažil ky!!!!!!!! 🙂

rory_g
autor
20. črc 2012

@malinka_02 v Podolí jsem se rozbrečela já, když mi dr Darebný řekl, že jsem na IVF moc tlustá a že mám přijít, až zhubnu, že za mě nebude vyhazovat peníze 😔 A jinak já si také myslím, že je to bez narkozy lepší, určitě všechny hnusy, co do Tebe pouští, jsou pro tělo špatné. Ale! jestli z toho máš opravdu takový strach, tak na narkoze trvej, platíš dost velké peníze...navíc narkoza je v rámci IVF cyklu hrazena pojišťovnou, máš na ni právo (práve kdybys šla na Nativ, který pojišťovna neplatí, tak je vždy OPU bez narkozy) 😉
@mmirunda beruško konečně volno 🙂 A těch 14mil. je náhodou fajn, mě teď na IUI oplodňovali 8.mil. a koukni 😉

Holky nesmutněte, sice nemám vyhráno, ale podívejte na mě...těhotná před 10. lety, MA...se současným partnerem se snažíme 5 let, pomocí CAR...a teď se povedlo. A pevně věřím, že bude všechno v pořádku a v březnu budu řešit kojení 😵

Nestíhám vás pořádně dočítat, tak se omlouvám, jestli jsem někoho vynechala...a co @zana21 kde jsi prdelko?

malinka_02
20. črc 2012

@rory_g tak to je husty..No dnes mi tohle rekl Darebny..to fakt nechapu jak ti tohle mohli rict..ja se proste hrozne bojim.Pred mesicem sem sla na operaci s mocakem a strasne sem se bala.kdyz me vezli na sal tekli mu slzy ze sem pak byla cela natekla..proste nervy a strach..

rory_g
autor
20. črc 2012

@malinka_02 no, já k němu chodila v domnění, že je fajn...ale s odstupem času a s návštěvou jiného CARu zjišťuju, že na něm bylo fajn jedině to, že mi podal mezi dveřmi ruku a usmíval se. Ale jinak každý máme samozřejmě jiný názor. No z nejhubenějších nejsem, to ne...ale těhotné jsou mnohem silnější, než jsem já, myslím, že po dvou letech jeho "péče", při které jsem taky hezkých pár kil nabrala, to mohl říct trošku slušněji, taktněji a ne si mě pozvat i s mm s tím, že probereme další postup a to IVF 🙄
Jestli se Ti nelíbí přístup, tak zkus jiný CAR, pročti si tady různé diskuze a uvidíš, ale teď v tom rozjetém cyklu trvej na narkoze, určitě Ti ji neodmítnou. Hlavně se snaž být v klidu, nervy ničemu nepomůžou...

malinka_02
20. črc 2012

@rory_g no koukala sem v diskusi podoli a tam to takhle ted delali vsem brz narkozy v te pouze castecne oblbovacce ze je to setrnejsi..me vsichni doporucovali podoli ze je nejlepsi a ze jsou lepdi statni nez soukrome csry..a kde si byla ty? A kde si byla spokojena?

herbie
20. črc 2012

ahoj holky, jeste jsem vas nedocetla necham to na vecer do postele pisnu na rychlo 😉 byla jsem si dneska pro prasky a injekce a proste ty vsechny leky tak vam tady posilam fotecku je to sila kolik toho je a ta cena za to 😕 hruza jsem se malem vyvratila u pokladny 😠 ale hlavne, ze to mame. napisu vam jeste na vecer mejte se krasne.... 😉

herbie
20. črc 2012

nejdou me sem dat fotky zkusim to pozdeji 😠

herbie
21. črc 2012

mam dotaz? haha kam se maji pichat ty injekce do zadnice a nebo do bricha? oboji muzu ze jo? sestricka nikdo me to neukazal ach jo muzu jim zavolat ale nez to udelam tak se zeptam vas 😉

saraha2
21. črc 2012

@herbie do bříška!!chytni špíček,zapíchni a vpusť to tam 😉

mmirunda
21. črc 2012

@rory_g Ahojky zlatko, ano konečně doma a já nějak nevím co s volným časem 😀 😀 Hlaně jsem nervózní na pondělí až budu volat do CAR 😖 tak snad se dozvím něco pozitivního 😉

mmirunda
21. črc 2012

@saraha2 Ahojky kočko, opatruješ se? 😉

rory_g
autor
21. črc 2012

@malinka_02 já jsem teď v Gennetu, jinde jsem nebyla. No a v Podolí jsem byla ze stejných důvodů, jako Ty, ale prý ti kvalitní doktoři, co tam bývali, odešli jinam (myslím, že Pronatal).
@mmirunda dozvíš, to je jasné 😀 Copak by mohli vyGooglovat něco špatného? 😀

mmirunda
21. črc 2012

@rory_g 😀 😀 to je fakt, to nemohl 😀

danny38
21. črc 2012

@rory_g @mmirunda Koukám, že Google se stal velmi populárním na MK 😀 😀 😀 já jsem zvědavá jestli mu tak mmirunda řekne až u něj bude 😀

fionna
21. črc 2012

Dobré ráno děvčátka 😉 . Mám zas dotaz: ,,Za jak dlouho od první konzultace na IVF v CAR jste začali brát léky nebo podstoupili odběr vajíček? Čekali jste na první MS? Nebo se čekalo na schválení pojišťovny? Jak dlouho? 😉

mmirunda
21. črc 2012

@danny38 Nestraš, bych se hanbou propadla 😀 😀 se na to budu tak soustředit, že to možná spletu 😀

mmirunda
21. črc 2012

@fionna Tak my stále čekáme, zlepšujeme spermio, ale kdybychom chtěli hned, mohli jsme do toho jít hned jak nám to dr.oznámil, takže hned při ms, která následovala po 1.konzultaci ..

rory_g
autor
21. črc 2012

@danny38 no byla by to sranda 😀

saraha2
21. črc 2012

@mmirunda opatruju,ale nevydržím jen ležet ☹ byla jsem pro rohlíky-takže nic těžkýho a tak popocházím,nebo lehnu k tv..uvařený mám,takže se až nudím 😀
@fionna já počkala na MS a jelo to.. 😉

mmirunda
21. črc 2012

@saraha2 tak to chápu, taky bych to nevydržela, ale co vymyslet aby ti to rychleji utíkalo ☹ sama s tím pak budu mít problém, už teď se mi to vleče ....

fionna
21. črc 2012

@mmirunda To jako ve středu, bych šla na konzultaci a hned první týden dostanu MS a hned bych píchala injekce a šla do toho? Nebo až tu další MS?

mmirunda
21. črc 2012

@fionna Tak u nás je to tak že se ještě berecca 20 dnů antiko, ale myslím si že se klidně může začít hned se stimulkou

malinka_02
21. črc 2012

@rory_g no to si mě moc nepotěšila 😠 uvidím jak to dopadne a co bude potom no..
@fionna my sme čekali 3/4 roku. Nejdřív spermiogram, ten vyšel špatně, tak že počkáme 2 měsíce na kontorlní, mezitím já HP, vyšla mišpatně štítka tak mě odeslali na endokrinologii a tam sem musela mít 2 odběry v rozestupu. Pak vyšlo špatně druhé spermio a bylo nám dporučeno ICSI, před ním se dělá genetika. Mě na genetice vyšli špatně trombofilní mutace takže nový odběr přímo na homocystein. Ten vyšel docela dobře takže spe konečně mohli začít.
@saraha2 já se toho taky bojím.. ET bych měla mít cca čtvrtek- sobota (spíš pátek v sobotu nebudou chtít makat) a manžel má na chatě fotbalový turnaj na hřišti hned vedle chaty. Když zustanu sama v Praze budu se hrozně nudit ale hrozně, budu tam uplně sama a budu si muset vše udělat. Když pojedu na chatu tak se bojím že mi to nedá a budu si chodit na to hřiště kecat s kamarádkama. Ale zase mi rodina vše uděla.. tak nevím..

saraha2
21. črc 2012

@malinka_02 tím,že půjdeš pokecat s kamarádama se ti nic nestane!!i sestřička nám po ET říkala,že když půjdeme s kamarádkama na kávičku,že se nic nestane a ať si nemyslíme,že když přijdem dom a budme celých 12dní do kr.testu ležet,že tomu nějak pomůžeme.....je lepší se něčím zabavit a na nic nemyslet....jde o to,aby jsi netahala těžké věci,jinak vše normal..jsou holky,co jdou po ET rovnou do práce a povede se...takže já za sebe na tvém místě jedu na chatu..než sedět sama doma a čučet do blba a nervovat se,co se děje v bříšku 😉 procházka,posezení s kamarádky atd ti neublíží..

malinka_02
21. črc 2012

@saraha2 já jsem chtěla ležet 3 dny a pak jít do práce .. Nevím den po ET budu adsi nervozní ..

malinka_02
21. črc 2012

@saraha2 a vůbec jak se cítíš?

saraha2
21. črc 2012

@malinka_02 tak nějak jinak,než posledně..tak kéž by to bylo dobré znamení......popocházím,polehávám,včera ani dnes nevařím,jen jsem to hřála,nádobí dala do myčky,takže nic těžkého...lenoším 😉 v podbřišku to občas zacítím-takový jakoby na přicházející MS...ale tak jinak..nevím,jak to popsat.v poledne jsem zavedla utogestan a na hoďku jsem lehla..pak jsem vstala,dala si kávu-žádného smrťáka,spíš víc mlíka,než kávy 😀 ,dala nádobí do myčky a zas na hodinu lehla..ted jsem vstala,vytáhla nádobí..zapla pračku..takže tak..no..a akorát píše kamoška,že se staví na plk 🙂 no,ale začlo pršet,tak to asi nepřijde,tak to asi zase zalehnu 😀

saraha2
21. črc 2012

@martina_81 jak je???

pawlla
21. črc 2012

Ahoj omlouvam se tabulka bude dnes vecer tak novinkdy prosim di IP vcera jsem cely vecer probrecela po tom co mi rekla ted uz ex kamoska .... Pripada mi ze uz ani zadne nemam protouze skoro nikdo to nechape

saraha2
21. črc 2012

@pawlla to mě moc mrzí,že se kvůli takové píp..trápíš!!!mě taky rádoby kamoška řekla,že když nám to nejde,tak asi děti mít nemáme......ať si říká co chce kdo chce..je to naše tělo,naše peníze,tak ať si huknou 😉 a my to dokážeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a oni ať nám vlezou na záda 😉