1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. črc 2012

@saraha2 tak mě se to teda ještě nestalo. Možná to bylo tím, jak jsem byla ospalá a měla ještě zalepené oči a chtěla jsem honem honem

saraha2
27. črc 2012

@mmirunda 😀 honem,honem...tak vše je jednou poprvé,né? 😉 😀

saraha2
27. črc 2012

@martina_81
@danny38 tak jsem kukla na leták lídlu,at vím,o čem je řeč 😉 😀 a ty teplkáky a pak ta fialová halenka vypadají dobře..dobře jste pokoupily 😉

pawlla
27. črc 2012

@saraha2
@mmirunda
@fionna diky holky no má strach a navic musim dneska vlakem pac auto je v servisu tak to mamtedaobrovskou radost 😒 jestli mi to ten dr zase odlozi tak me klepne a asi zmizim nekam na dovcu

radina
27. črc 2012

Kocky, stale mam krce v oblasti vajok, ale aj nad pupkom. je to uz ohss? 😖

malinka_02
27. črc 2012

Holky tak 2 embryjka to vzdali..A to jsem si zrovna rikala ze jim reknu at 2 zmrazi spolu.Jdeme v 11.30 aty 3 sem pozadala zmrazit samostatne aby sme mohli davat vzdy jen 1. Ale vzala mi to jina embryolozka a nebyla tak znala jak tamta musela se na vse divat tamta to vedela rovnou. A kdyz sem se ptala na AH tak pry ze nevi ze dnes bobanky jeste nevidela..

malinka_02
27. črc 2012

@radina ja to mela taky i do zad i do zeber..asi je to normalni.
@mmirunda to se stava ja zas vystrikla cast injekcedo vzduchu pri odpousteni vzduchove bubliny..
@saraha2 dekuju..doufam ze tohle embryjko je vitezne, ale nerikali nic ani o morulce ani o blaste tak nevim teda co tam mam po 4 denni PK

martina_81
27. črc 2012

@mmirunda ahoooj. 😀 to Tvoje mačkání palečků mi určitě moc pomohlo. 😉
@saraha2 občas mám bolesti jak na ms, jinak nic. Testovat jsem zkoušela,ale čárky zhruba stejný jako včera, možná i slabší, protože u mě ranní moč moc koncetrovaná nebude,když jdu v noci 4x na záchod. 😠 A co Ty, máš bolesti? Prsa už nemám taky tak nalitý, buď v klidu. 😉
@malinka_02 hodně štěstí na ten ET, ať chytneš nějakýho normálního doktora. 😉

martina_81
27. črc 2012

@saraha2 a hlavně levně jsme nakoupili. 😉 Já když jinde vidím,co chtějí peněz jen za to,že to jsou těhotenský tepláky a mají proužek látky navíc. 😠 a jsou fakt krásně pohodlný. Hadry mají v LIdlu levný a kvalitní. 😉

danny38
27. črc 2012

@saraha2 Jsem si ty tepláky včera doma zkoušela a jsou teda fakt bomba, takové jemné a nikde netlačí 😀

saraha2
27. črc 2012

@malinka_02 po 4denní PK by to měla být krásná morulka 😉
@martina_81 ty jsi zlatíčko!!!!!!já snad mít doma test,nebo lékárnu poblíž,tak taky zítra testnu 😀 manžel chce jet na nákup,tak se tomu vyhýbám zuby nehty,protože tam je lékárna,tak mě je jasný,že prvně bych letěla tam... 🙂 a fotečku nám sem dáš? 😉

saraha2
27. črc 2012

@danny38 i na obrázku vypadají dobře!!!!!a tam jsi to nezkoušela?tam myslím není kde,že?byla jsem v lídku jen párkrát,tak nevím,jestli tam byly kabinky,nebo ne..pohodlí je nejdůležitější 😉 a za tu cenu super!

martina_81
27. črc 2012

@saraha2 i když jsem se bála,tak bych to asi nevydržela,abych si ten test nezkusila. Fotečku nedám,protože po nedávné přeinstalaci pc mi telefon nechce s počítačem komunikovat. ☹ Program,co tam na to byl, se asi někde ztratil a ještě jsem to nepořešila. a taky bych ji sem asi ani nedala, na to jsem srab. 😖

petris82
27. črc 2012

Dobre rano vsem, @malinka_02 hodne stesti na ET!!

danny38
27. črc 2012

@saraha2 Právě že tam kabinku nemají, ale jsem na to koukla, roztáhla to a usoudila, že to bude přesně ta správná velikost 😀

petris82
27. črc 2012

@pawlla tobe taky preji at to dopadne krasne! A vsem ostatnim co neco dnes maji, hodne stesti!

saraha2
27. črc 2012

@martina_81 chápu...ale důležitý je,že tam čárečka byla i dnes 😉

martina_81
27. črc 2012

@saraha2 jj, hlavně,aby vydržela. 🙂

malinka_02
27. črc 2012

@petris82 dekuji..
@saraha2 no kdyby mi rekli mate tu krasnou morulku hned by to znelo lip..
@martina_81 dekuju doufam!

martina_81
27. črc 2012

@malinka_02 ? a kdy jdeš, že jsi ještě tady? 😉 Jinak co se týče toho přístupu, to máš soukromý car nebo státní?

pawlla
27. črc 2012

Ahojky tak jedu domu z brna mam sebou leky rozpis a vse dopadlo ok sliznice je ok vajecniky taky a @mmirunda dneska me vysetroval google 😀 me tam dlouho kontroloval ze manzel musel odejit pac on nesnasi jak se do me dava ten ultrazvuk srab jeden 😀 ket teda vychazi na 24.8 mame zmrazene dve morulky a jednu blastocystu a budem davat dve tak uvidime jak se rozmrazi jeste se teda neradiju pac mam strach ale uz aspon nejsem nervni

pawlla
27. črc 2012

@mmirunda a ty nesmutni uz bylo depek dost ja vcera probrcela vecer divala jsem se na nejakej film a celej film se resil potrat no hnus ndodivala jsem se na to ani do konce vzpomela jsem si co se stalo me a uz to bylo

mmirunda
27. črc 2012

@pawlla Nedepkuju, byla jsem s pejskem na procházce a už je mi líp. Ale chlap mě ráno nasral, jak jel k doktorce, myslí si, že je ta jeho mudra nejchytřejší a nedá na radu nikoho jiného 😠 😠 Jinak jsem ráda, že ti to v Brně dobře dopadlo. My se tam vážně snad potkáme 😉

pawlla
27. črc 2012

@mmirunda nooo to musime 🙂 no kolem toho 24 tam budu urcite presne datum budu vedet az podle ms no mam zas hafo leku ale uz mi nedali prednison nevim proc ale jsem rada pac to je hnus ale do 3 tiho musim brat utros snad to preziju jsem po nem nepouzitelna na nic

martina_81
27. črc 2012

@pawlla tak to jsou super zprávy. 😀 😀
@mmirunda a proč jel k doktorce?

dadenka111
27. črc 2012

@pawlla Ahoj, vcera som bola na konzultacii ku KET a vobec ma nepozrel ultrazvukom 😕 a predpisal mi len Estrofem a Utrogestan. Prednison mi este nechcel nasadit, ze sa musi minimalne 2mesiace brat. Takze cakam na mrsku, snad ma nenecha dlho cakat. Vypocitala som si priblizne datum KET a vychadza mi okolo 23.8. 🙂 Tak to budeme na tom priblizne stejne. My mame 2 mladucke mrazacky a 2 blastocysty.

briuska
27. črc 2012

holky, já vás nestíhám dočíst... @martina_81 ty jsi našla //?? jestli ano, tak potichoučku gratuluji, než si budeš jistá. Moc držím palce ať je to ono 🙂. malinka_2 držím palce, nakonec budeš mít bojovníčka co to vybojuje ;

briuska
27. črc 2012

@dadenka111 držím palečky...máte teda celkem 4 mrazáčky?

já byla ráno na OPU. Jak jste to holky snášely? Mě se ještě teď motá hlava 🙂 . A vůbec nevím, jak jsem se dostala z operačního stolu na postel. Jestli jsem se tam přesunula sama, nebo mě tam přešouply?? Nepamatuju si to 😕. Po narkoze jsem spala 2 h.

Výsledek: ze 13 folíků 7 dobrých vajuch (celkem bylo 9 oocytů, ale 1 bylo špatné a 1 je nezralé, ale prý možná ještě dozraje, pak by jich bylo 8). Ostatní asi byly prázdné folikuly. Tak teď nervy, jak se budou vyvíjet. Na všechny máme ICSI. 😵

shantix
27. črc 2012

@petris82 ahoj, no to jo, kazdopadne nechapem jak muzou takovouhle zasadni chybu udelat...no a my uz se tesili, ted zas cekat...

shantix
27. črc 2012

@malinka_02 ahojky,no samozejme to hazej jeden na druhyho...ze prej nejsme nijak poskozeny...jen ty nervy..stejne vysledek zatim nemaj a kdy bude ani nevedi....takze celkem takovy divny...