1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 na co je ten utrogestan??

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 ty jsi byla taky v gennetu v Praze vid?? píchali Ti agolutin po OPU??

martina_81
29. črc 2012

@janulkaa23 na podporu a udržení těhu, jako ten agolutin - zjistila jsem tady od holek. 😀 Takže buď ti dají agolutin, kterej si pícháš a nebo Utroš, kterej zavádíš a nebo polykáš, dle možností.

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 děkuji jsi zlatíčko 🙂

martina_81
29. črc 2012

@janulkaa23 nemáš vůbec zač. 😉

rory_g
autor
29. črc 2012

@janulkaa23 to jo, ale asi Ti dají Utroš jinak, než kdybys byla na klasickém OPU...jinak v Gennetu ho dávají od druhého dne od OPU, tak uvidíš

malinka_02
29. črc 2012

@martina_81 mě říkali zavádět jedině.. A ležet jak dlouho? Vytéká až třeba za 3 hodiny, nemužu přece 12 týdnů jen ležet..
@saraha2 tak to nevydržím netestovat!! 😀 😀 😀
@janulkaa23 tak koukala sem že ty si docela mladá to je dobrý a nějaký čas ještě máš..A ono to vyjde uvidíš. Já chodím do Podolí a nicmi nepíchali, jen beru utrogestan od OPU..

Já se spíš bojím kvůli anopyrinu- našli mi trombofilní mutaci MTFHR a tak mi dali anopyrin na ředění krve , beru 1/2 denně od začátku stimulace a ted mám strach že jak se po něm krvácí aby se z toho třeba pak mrcha nerozjela..

saraha2
29. črc 2012

@janulkaa23 jo,jo..a pak až do 12tt,pokud je krev pozitivní 😉 no,aspoň tak je to u nás v caru..
@pawlla zítra se na to poptám a kdyžtak přikupím 😉

martina_81
29. črc 2012

@malinka_02 Ty jsi nečetla příbalovej leták? 😀 😀 Je tam ležet aspoň 15 minut po zavedení, aby Ti to hned nevyteklo, většinou ležím tak půl hoďky, ale když se někam brzo odpoledne chystám,tak ho v poledne polknu, ať to pak ze mě moc neteče. 🙂 🙂

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 jjj mladá sem to je fakt 🙂 no sem zvědavá jak to bude 🙂

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g jooo to asi jo.. no uvidím co mi řeknou zítra

malinka_02
29. črc 2012

@martina_81 jo četla 😉 ale přemýšlela sem že když to vyteče za 4 hodiny taj he to asi stejně špatně..

herbie
29. črc 2012

@saraha2 carka tam je krasne viditelna moc ti gratuluju mela jsem tucha, ze ti to vyjde super!! ted hlavne pozitivni mysleni, to spineni je ok hrozne moc holek spini na zacatku to se mimisek zavrtava do perinky opatruj se! a fakt uz nemysli na to nejhorsi to se pak privola!!! tak jeste jednou velka gratulace!!!!!!!

saraha2
29. črc 2012

@martina_81 já sice lehnu,ale jak vstanu,tak to jde stejně ven ☹ teď dumám,jestli si zavést večerní dávku,když mám ten agolutina,ale asi jo..že?

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 proč sis dnes píchla ten agolutin, když bereš utroš??

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 ty sis nechala zavést 2??

saraha2
29. črc 2012

@janulkaa23 jj,dvě 😉

saraha2
29. črc 2012

@janulkaa23 protože už od sedmého dne špiním a zítra mám termín MS..tak snad to pomůže a čárku na testíku udrží...

malinka_02
29. črc 2012

@saraha2 určitě udrží! Musíš tomu věřit! 😉

pawlla
29. črc 2012

@saraha2 a kdy ze mas jit na krev ?

mmirunda
29. črc 2012

Kuk 🙂

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 aha tak to jo.. mě totiž píchali agolutin na vyvolání ms tak sem myslela, že chceš vyvolat ms..

martina_81
29. črc 2012

@malinka_02 tak ono to občas vyteče. Já teď když během dne cítím, že to ze mě teče, tak z toho mám hodně blbej pocit, přijde mi,jak kdybych krvácela, tak je to takový nepříjemný, ale určitě normální,neboj. 😉
@saraha2 já bych si to zavedla, tím nic nezkazíš. 😉 Jen tak mimochodem, kolik je Tobě, když jsi psala janulce, že je mladá?

mmirunda
29. črc 2012

@janulkaa23 On se agolutin dává jak na udržení těhu tak i na vyvolání ms 😉 On prostě mění nějak hladinu hormonů a vždy na tu správnou stranu 😉

malinka_02
29. črc 2012

@martina_81 no já spíš mám strach aby to pak učinkovalo .. ale je pravda že pak se budu taky bát zda nepřišla MS..

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha tak to jooo 🙂

malinka_02
29. črc 2012

Tak vtipný je že me začli bolet prsa ze strany..což mívám před MS.. ☹

mmirunda
29. črc 2012

@malinka_02 další stresmenka, baby v mě štvete 😀 huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuš huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuš negativní myšlení

malinka_02
29. črc 2012

@mmirunda dobře dobře.. ještě že jdu vuterý do worku, akorát bychdoma stresovala! 🙂

malinka_02
29. črc 2012

@martina_81 čovee už asi vím jak si to myslela, břicho mě bolí od OPU to už mě nepřekvapuje, ale ted sem zavaděla utrogestan a vevnitř docela bolestivé..