1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
30. črc 2012

@radina tak bohužel máš po sexu!! 😀 😀 😀 A to holky u nás v caru dokonce říkali,že pak doktor nedoporučuje ani první 3 měsíce,tak to už musí být taky docela krize. A orgasmus je prý taky zakázaný,že prý to může prckovi ublížit,ale to nevím,co je na tom pravdy, na to mi bylo blbý se pana doktora zeptat. 😀 😀 😀

radina
30. črc 2012

@martina_81 tak co zatial citam na nasich a zahr. strankach ,tak vacsinou sa neodporuca kvoli stahom maternice, alebo nejakej zlozke co obsahuju spermijky , a na druhej strane vraj, co berieme progesteron, tak ten zabranuje stahom maternice, takze by to nemalo ublizit, ze sa po tom maternica vraj lepsie prekrvi. Takze 2 nazory, ale viac odporucani je sex nemat. Takze nic nebude 😀 .... ja som sa na to tiez nepytala 🙂 , ale mne to hned odporucila sestricka a tiez to mam napisane v instrukciach, co mi dali.

nemorosis
30. črc 2012

Ahoj holky, zdravím po delší době.
@saraha2 Gratulujuuu!!!! No vidíš!! 🙂
@radina Teď se zasměješ, můj hodně starý doktor hned po potvrzení řekl, že musím být bez sexu min. do konce 20. týdne!! 😀 😀 Jsem snad jediná na světě, která takové doporučení dostala a rozhodně jsem ho nedodržela. 😉

radina
30. črc 2012

@nemorosis Tak to je riadne dlha doba 😀

malinka_02
30. črc 2012

@radina já bych to teda neriskovala!

malinka_02
30. črc 2012

@martina_81 kdyby si mysleli, že je to ztracený tak by ti jí možná nenechávali už, ale když to máš takhle s těma carama ta to nevím..

sheronka
30. črc 2012

@martina_81 Ahoj. Bude to dobre. Mozno sa iba bublinka neskor zahniezdila. Ja som mala hcg 32 a za 5dni uz 400, potom za dalsich 5 dni 3400. Takze ziaden stres 😉

rory_g
autor
30. črc 2012

@martina_81 já tu viděla na MK i téma Nízké hcg....ale nevím jak dál, zkus to hodit do vyhledávače 🙂 Určitě to nevzdávej, najeď na klidnější režim a prcek se zakousne ještě víc, věřím mu. Zítra si udělej test a uvidíš, jestli čárka sílí, snaž se testovat třeba obden, jestli to vydržíš 🙂 🙂

rory_g
autor
30. črc 2012

@nemorosis ahojky 😵 My máme "absťák" min. do konce 12tt, potom se uvidí 😀

martina_81
30. črc 2012

@sheronka a taky s Tebou jednali jak se ztraceným případem nebo co Ti řekli? Jinak jsi mě nesmírně povzbudila,díky za to. 🙂 🙂
@rory_g jj, mně už pár holek na fotoblogu taky uklidnilo,že to měly nízký a zadařilo se a mají prcky. Jedné prý při hcg51 doktoři řekli,ať prášky vysadí,že to nemá smysl, ona neposlechla a teď má 1,5 roční dítě. Taky dobrý,že? Jen mě prostě dost zarazila ta sestra, s kterou jsem mluvila. Přišlo mi,že je to ztracený.

martina_81
30. črc 2012

@rory_g tak jsem na to téma Nízké hcg koukala a je tam dokonce holčina,co měla 8 a pak jí to vyskočilo na 600 a holky,co se jim zadařilo s hodnotou kolem 30ti,tak třeba to ještě není ztracený, i když mě tak nějak divně bolí břicho. 😒

sheronka
30. črc 2012

@martina_81 Mne ani sestricka sama nepovedala hodnotu, ja som sa opytala. Dolezite bude ake bude hcg na dalsom odbere a ja verim ze bude ok 😉

rory_g
autor
30. črc 2012

@martina_81 no vidíííš, zkus ty testíky, budeš vidět, jestli to stoupá 😉 Ale já tomu taky věřím, že se to povede, určitě ber Utroš, no a bříško mě pobolívá i dneska občas, zezačátku mě bolelo jakoby byla MS za dveřmi 🙂

martina_81
30. črc 2012

@sheronka já si myslím,že mi to taky neměla říkat. a nebo aspoň jiným způsobem a ne mě vyděsit tím,že v podstatě je to už ztracený. ☹ ☹
@rory_g jj, zítra si jich pár koupím a uvidíme. 😉 Budu se snažit být v poho a věřit tomu,že to dobře dopadne.

petris82
30. črc 2012

@martina_81 ja bych to rozhodne nevzdavala, byt tebou radeji bych pokracovala v klidovem rezimu a zkousela delat testiky a uvidis podle carecek. Sestricky si nevsimej, maji to jako na pase a jednaji s nama jako roboti, takze si to neber osobne. Drzim moc pesticky.

rory_g
autor
30. črc 2012

@martina_81 přesně, a na nějakou zapšklou sestru se vyprdni 😉

malinka_02
30. črc 2012

@martina_81 urcite ti bude dobre, chovej se tak nejak normalne bez extra zateze.

martina_81
30. črc 2012

@petris82 jj, rozhodně to nevzdávám. 😉
@malinka_02 @rory_g díky, je mi hned líp,když vím,že nějaké šance tu jsou. 😉

saraha2
30. črc 2012

@jankaknm říkali-nebo jsem spíše vyčetla,že by to mělo pomoct..ale v mém případě se zázrak nekonal..tu první MS jsem měla slabou,ale to i dr.říkala,že bude slabá,že odebrala hodně sliznice..další byla jako vždy-vstanu,jdu na wc a niagáry,jako vždy.... ☹ takže asi jak u koho,nebo nevím....ale píšou to na netu,to je fakt 😉 ale opravdu se ničeho neboj!!je to spodem,žádné jizvy..ani jsem po tom nekrvácela.....za půl hoďky už jsem vstala z postele a chodila atd a pak šla dom 😉

saraha2
30. črc 2012

@radina budeš muset chvíli vydržet prťka 😀

malinka_02
30. črc 2012

@rory_g mimčo je důležitější 😉 😉 😉

malinka_02
30. črc 2012

@radina já budu klidně 9 měsíců bez sexu když to mimču pomůže..

ivapo
30. črc 2012

@saraha2 já pak špinila od6 do 8 tt takze 3 týdny špinení.. Taky fakt blby pocit.. Držím moc palecky... To se určitě hnízdí.. Me se hnizdilo opozdene 😒

ivapo
30. črc 2012

@rory_g já měla take zakázány sex do. 12 tt ale jednoou jsme toporušili 😒

rory_g
autor
30. črc 2012

@ivapo já si také myslím, že pokud bychom nedělali olympijské výkony, že by to bylo OK, nešpiním a tak...ale jsem po MA, tak se bojím 😅
@malinka_02 to já také 😀

herbie
30. črc 2012

@martina_81 co to ctu? doufam, ze vsechno dopadne dobre mimisek je urcite bojovnik vsechno bude zase dobre musis verit!! je hrozny to cekani na vsechno!! ja jdu k doktorce na ultrazvuk ted ve ctvrtek tak jsem zvedava. uz se to pomalu rozjizdi @mmirunda kdy ze to zacinas s pichancema mame to myslim na stejno vid? 😉

mmirunda
31. črc 2012

@herbie Já začínám někdy kolem 13.8. a ty?

herbie
31. črc 2012

@mmirunda ja zacinam 17.8. tak jsem zvedava no nemuzu zacit driv nebo muj chlap je pryc od 6 a vraci se 14 takze jako snad to tak bude jinak se z toho picnu.

herbie
31. črc 2012

jezis jsem debil napsala jsem to blbe zacinam si pichat prvni injekci 6.8. jsem to spletla a 17 bych mela jit na odber vajicek

herbie
31. črc 2012

jestli teda budou doufam, ze jo potrebujou jich 10 na oplodneni 😀 nebo tak berou jich jenom 10 to prej jako ze musim mit urcite...cim vice se to blizi tak mam nerviky chudak muj chlap jsem protivna jak svina na nej jeste ze odjede na tyden pryc chudak by to nevydrzel semnou 😉