1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

absti
14. srp 2012

Ahoj ,
chtěla jsem se zeptat jak jste se citíli 3 den po ET? na ETu jsem byla v sobotu ráno a dnes je úterý. Zaváděli mi jednu krásnou blastocystu a já se citím úplně normálně!!! jen večer mám nafouklé břicho jakože z nadmutí a bolí mě prsa, ale ty mě boleli už před ET.

saraha2
14. srp 2012

@mmirunda ty si pícháš takhle na veřejnosti,joo??? 😀 😀

mmirunda
14. srp 2012

@saraha2 No jasně, s publikem je to nejlepší 😀

pawlla
14. srp 2012

@mmirunda to ja nesnesu aby na me cucel ani manzel 😀 od zitra mi zacina agolutin to zase bude, budu mit zadek celej bolavej 😀 uz mi volali ze predbezne v 10 to bude v tu nedeli ale ze v patek jeste zavolaji presne no tak doufam ze na to zas nezapomenou 😒

danny38
14. srp 2012

@absti Já se cítila asi tak stejně, nafouklá, prsa taky bolela a jinak nic extra 🙂

ivapo
14. srp 2012

@danny38 jak se máš? MakAs? Já ted odpočívat po odběru!

absti
14. srp 2012

@danny38
no já jsem z toho trošku mimo, na netu holky píší jak je bolel podbříšek a tak já fakt nic. Prostě je mi dobře a to dokonce lépe než minulý týden, protože po odbětu oocytů mě břicho bolelo a hlavně jsem ho měla nafouklé celkem dost...

mmirunda
14. srp 2012

@pawlla neboooj, nezapomenou 😉 No ony kolegyně chtěli vědět jak se to ředí a jak to prostě do sebe bodnu a mě publikum nevadilo, protože pak kolem mě běhaly a prý jestli mi není zle 😀 😀

malinka_02
14. srp 2012

@janulkaa23 tak drzim palecky!

malinka_02
14. srp 2012

@mmirunda po me to chtela svagrova taky videt 😉

chilinkaxxx
14. srp 2012

@pawlla a prvýkrát sa vám podarilo z tých dvoch? ja si dám dve, som sa rozhodla...pôjdeme snáď na istotu 😉

chilinkaxxx
14. srp 2012

chcem sa vás spýtať, v koľkých rokoch ste šli prývkrát na ivf?

malinka_02
14. srp 2012

Holky tak sem koukala na tabulku a skoro vsechny tehule sou tehotny z ivf z ketu jen 1.. ☹

danny38
14. srp 2012

@ivapo Jj, makám bohužel 😠 Kdo ti Ivuš dělal odběr? A to ti dělali na základě výsledků z tripltestů nebo pouze kvůli věku?

fionna
14. srp 2012

@malinka_02 Nepanikař 😉 . Jsou tam určitě i ženské z KETu, ale jsou na jiných diskusích. Takže ty budeš moje milá ta z KETu, jestli ti nevyšlo IVF 😉

@chilinkaxxx My už děti máme. A teď budeme mít snad v září nebo říjnu první IVF 😉 a je mi 38 😒

fionna
14. srp 2012

@mmirunda Tééda ty jsi dobrá. Na mně kdyby někdo koukal, tak se ani na plochu svého těla injekcí nestrefím. A nebo bodnu tak hluboko, že jehla by se zlomila 😀

danny38
14. srp 2012

@absti Každá to má jinak a zo že se cítíš dobře, vůbec nic špatného neznamená 🙂 Mně podbřišek nebolel, byla jsem jen unavená a nafouklá, ale to bylo z těch léků, pak jsem asi kolem 8. dne jen ten jeden den maličko špinila a pak zase nic. A možná mě tak týden po ET pálila žáha asi 2 dny za sebou, něco mi nesedlo a ve finále to bylo pozitivní a zatím se držíme 😀

danny38
14. srp 2012

@mmirunda Já si musela taky píchnout asi dvakrát v práci a musela jsem se zamknout v kanceláři, protože by z toho všichni měli jinak vánoce 😀

ivapo
14. srp 2012

@danny38 obojí....... 1:260 na downA a vek ... Pouze riziko a to jak sem četla odpovídá veku 35 let a 38 let odpovida1: 120 tak to jsem jako o tri roky mladsi.. Aspon to.... A ty na ty tripl nejdes?

ivapo
14. srp 2012

@danny38 Jo a odběry delali v nemocnici napovědomím m sále.tam mě poslal můj gynekolog... Ještě se to děla u Čutky ale tam to neposílá...jen kdybych si to přála.. Ale u prvního tehotenstvi jsem byla u nej a jsem rada že tam k nemu nemusím... Je divný...

danny38
14. srp 2012

@ivapo Toho se bojím, že bych musela k Čutkovi 😒 Já půjdu na odběr asi zítra. Jak dlouho to trvá ty výsledky? Doktor říkal, že by mi zavolal, kdyby tam něco bylo.

mmirunda
14. srp 2012

@chilinkaxxx mě je 28 ( brzo už 29 ) a jsem právě v začátku stimulky

mmirunda
14. srp 2012

@danny38 Tak já se nezavírala 😀 když to chtěly vidět 🙂

evikj33
14. srp 2012

@chilinkaxxx Tak já vkládala dvě a dvě čekáme,takže pokud se bojíš dvojčátek,měla bys asi radši dát jedno,ta šance tam prostě je a musí se stím počítat.Jinak pokud je to tvé 1IVF tak pokud dáš při ET jedno,máš 1pokus IVF k dobru,pokud dáš 2máš nárok na 3xIVF zaživot.Pokud při 1IVF,popřípadě 2IVF vložíte jedno pojištovna hradí celkem 4x.U Ket pak mužete dávat 2na IVF to nemá vliv.

pawlla
14. srp 2012

@chilinkaxxx no podarilo ale bohuzel jsem pak potratila kvuli alergii na utrogestan kterou mi zjistili bohuzel az ted 😒

pawlla
14. srp 2012

@mmirunda no ja se bojim oni tam maji na vsechno caaas a clovek si tu to musi hlidat ale zajimalo by me kdy ty deti budou rozmrazovat jsem se na to nezeptala

chilinkaxxx
14. srp 2012

@evikj33 práveže sa ani nebojím, prijali by sme ich 🙂 aspoň by som to mala všetko naraz 🙂 len ma zaujímalo, aká je tam šanca, že sa uchytia obe. A čo je ET a KET?? 😅

pawlla
14. srp 2012

@chilinkaxxx no ja si taky moc preju dvojcatka ale tak budu rada i kdyz se uchyti jedno mimi ET je embryotransfer to je kdyz ti zavadeji embryjka do delohy a KET je kryoembryotransfer to to zavadeji embrya ktere byli zmrazene

danny38
14. srp 2012

@mmirunda Já bych je taky nechala koukat, ale tohle bylo že vždycky vlítli do kanclu, viděli arzenál na stole a zase odpádlovali 😀

ivapo
14. srp 2012

@danny38 tak pry 3 týdny ale já jsem po prosila o ty rychlejší a to do tydne.. Za příplatek... Tak pry zavolaji... Nevím kolik to stoji.. To neříkali ..