1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla Dobrou noc 😉

briuska
26. srp 2012

@mmirunda @pawlla ahojky...já sem pořád nakukuju 🙂 ....já byla v pátek na utz...a už jsem klidnější...bublinka je v děloze a začíná jí blikat srdíčko, i když pravidelná ♥akce to ještě není..tady je foto 😵
PS:... a už se těším na vaše fotky 🙂

pawlla
26. srp 2012

@briuska moc pekna fotecka no ja uz to cekani nemuzu vydrzet jsem teprve 7den od ket 😀

darazv
26. srp 2012

@pawlla potichučky gratulujem duch je dobré znamenie 😉

pawlla
26. srp 2012

@darazv diky mooc bojim bojim budu se radovat az budu mit pekne dve carecky a i pak budu mit strach 😀

evikj33
26. srp 2012

@mmirunda @pawlla Hele kecalky já nikam neutíkiám 🙂 A Pavli ja měla taky od 5dne jen ducha a jsou dvě .Zítra mně čeká poradna,tak snad bude vše Ok.Jinak mne dnes tchanovci opět zvedli tlak,stavili se tady cestou z víkend.návštěvi,at odfajfknou že byli za malým a při odjezdu jako vždy divadélko a babička volala na maleho že se s ní nerozloučil a jak byl divokej,tak na ni chtěl skočit,ona ho nechytla on sebou praskl na ostré kameny,hlavou a oni naněj hleděli jak leží a já řvala at ho zvednou a musela jsem doběhnout sama a vzít ho a zjistila jsem že mám ruku od krve že mu z hlavi teče,tak jsem to kontrolovala a měl tam dírku,ne velkou,ale docela hlubokou,tak jsem řvala at jde manža pro doklady že jedem na chyru a oni namě furt hleděli,co jako hysterčím 😠 Nakone mu udělali rentgen,a dali mu do rány spešl lepidlo,at nemusej holit vlasy a mašlovat.Byl moc šikovny dostal bonbonek i čokoladku a obrázek.Ale já se třepu až ted,nějak to namě dolehlo. ☹

pawlla
26. srp 2012

@evikj33 jezis to je hrozne to vypada uplne stejne jako moji tchanovci kdyz se male neco stane jeste koukaji jako co delam ze vubec nebadi ze hlavou narazila na kamen ze to se stava a ona pak otres mozku nooo moje nervy tak to uplne chapu....to se slao asi pred rokem od te doby jsme se pohadali a moc spolu nemluvime .... Dikybohu 😀 . No to vis mam strach taky bych rada dvojcatka 🙂 porad citim Ze se dole neco deje tak doufam ze ro je dobre a doufam ze duch se uz pekne vybarvi 😉

evikj33
26. srp 2012

@pawlla Oni se cítí ještě uraženi a dotčení 😠 Je mně to fuk.Jinak já byla tak nějak vnitřně klidna a podvědomně jsem tušila že jsou asi dvě,ale stejně jak mně to dr.potvrdil jsem se rozklepala a měla nakrajíčku.Tak se hezky opatruj,myslím že je to na dobré cestě 😉 😉

darazv
26. srp 2012

@pawlla naprosto ta chapem ten strach bude po dobu 9 mesiacov ale o to vačsia radost ked budeš mat mimi v naručí 😉 kolkí je to tvoj transfer?

pawlla
26. srp 2012

@darazv je to muj prvni ket ma zasebou jeden ET dvou embryjek ... Meli jsme tri mrazacky a dva mam ted u sebe doufám pekne zakousnute 🙂

@evikj33 no taky jsem vic v klidnu nez minule a taky se citim lepe nez pri prvnim et tak doufam jsou oba mimisci v pohode 😉 Tchanovce vubec neres radeji 😀

darazv
26. srp 2012

@pawlla tak pekne odpočívaj hladkaj bruško a ver tomu že mimiskovia tam rastú a urob si test cca na 10den 😉

pancuska
26. srp 2012

@pawlla prajem ti vela dalsich pozitivnych testov......drzim ti palce nech to vyjde!!! a ak sa mozem opytat do akeho centra chodis? 😉

fionna
26. srp 2012

@pawlla Tééda,tak dušík jo 😉 Držím mooc pěsti, ať sílí 😉 . Jinak já před chvílí dojela z lázní. Tedy odvezli jsme malou od švagrové zpátky do Klimkovic do lázní. Koukám, že saraha se ještě neozval,tak doufám, že vegetí někde na dovolence 🙂 .
@mmirunda Tebe jsem taky ráda přečetla 😀 ,ale nějak nestihla,tak se hezky vyspi 😉
@briuska Krásná fotka 🙂 , už abych taky měla takovou.

fionna
26. srp 2012

@pancuska Taky tě tady vítám. 😉 🙂

saraha2
27. srp 2012

@evikj33 ahooj!!to víš,že jo 😉 po přiblížení byly vidět ručky,nožky..máme 11,45mm a v pátek to vycházelo na 7+2 😉
@pawlla co to čtůů????!!duch!!super!!jen at sílí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
27. srp 2012

@pawlla já taky nervačila,když jsem měla pořád jen ducha a vidíš,jak to nakonec dopadlo... 😉

mmirunda
27. srp 2012

@saraha2 Gratuluju ke krásné kontrole 😉 A kdepak jsi tak dlouho byla?

pancuska
27. srp 2012

@fionna dakujem za privitanie!som prave na zaciatku a cakam uz len na schvalenie od poistovne!zatial viem len od bab ako to zhruba prebieha,no kazda rada je mi dobra!odkedy sa snazime s manzelom nikdy by som neverila ze skoncim pri IVF,ale tak co uz... A ty si ako na tom?

saraha2
27. srp 2012

@mmirunda manžel slavil narozeniny,tak jsem nějak nestíhala ☹

mmirunda
27. srp 2012

@saraha2 Aha tak to jo, holky a vlastně včera už i já, jsme o tebe měly strach 😉

saraha2
27. srp 2012

@mmirunda já byla kaput..návštěvy do půlnoci,jsem byla ráda,že jsem ráda..a včera si manžel namyslel výlet do hornbachu....já už pak šla sednout do auta a má slíbený výlet se mnou někam,kde ho to taky bude zaručeně bavit 😉 😀

mmirunda
27. srp 2012

@saraha2 Tak to vymysli něco pořádného 😀 😀

saraha2
27. srp 2012

@mmirunda jsem říkala Ikea-ale to se rozzářil a prý jo,a hned?? 😀 takže nic..to bude chtít hadry... 😀 zítra makáš?

mmirunda
27. srp 2012

@saraha2 Broučku, já už nemakám, jsem doma, mám dovču. V práci jsem byla naposledy minulé úterý ☹ To co pro tebe mám, mám tady doma ...

saraha2
27. srp 2012

@mmirunda to je dobře,že už jsi doma!!!!!!!!!já se ptala,protože zítra frčím do brna 😉 a jak jsi na tom???

mmirunda
27. srp 2012

@saraha2 jj jsem doma, včera jsem se vrátila ze soustředění se sborem, tak jsem si psychicky dost odpočinula, byla to paráda. a od 3.9 mám nárok na neschopenku, tak toho využiju. Cítím se docela dobře, jen mě občas zabolí vaječníky. Zatím jsem ale nepřibrala ani deko, jen mám modřinky na břichu, občas holt napíchnu nějakou žilku, ale jinak už to zvládám. Od zítřka přidávám Puregon a bojím se jak to s tím pééérem zvládnu Náplň tam už mám, to jen natočím jednotky dám jehličku a navršek zmáčknu dokud nevytlačím příslušnej počet jednotek?

saraha2
27. srp 2012

@mmirunda já dala jehlu-natočila jednotky,pak sundala ten obal z jehly a píchla 😉 a budeš mačkat až do konce..jen se nelekni,při mačkání se to jakoby protáčí!!!!!!!!!!!

mmirunda
27. srp 2012

@saraha2 jj tak jo no, jsem docela nervóza, ty dvě injekce mě asi zabijou, ale už jen 14 dnů a mám to za sebou, aspoň teda první část

kive76
27. srp 2012

@pawlla my byli na dovče u příbuznejch přítele v Dolních Hbitech..od středy do neděle, a doma nám nejde internet, takže nakukuju až ted v práci...

pawlla
27. srp 2012

@pancuska dekuji moc jinak chodim do brna do car unica

@saraha2 no ja zacinam mit peknou depku dneska je 8 den to by mohlo byt na testu videt no snazim se to neresit asi udelam test 10 den a podle toho uvidim 😒