1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
2. dub 2012

@marmina no néé.ale tak u toho by chlap měl být,ne??já četla na nějakých stránkách,že právě to ukážou manželům na monitoru a pak zavedou...

cuddle
2. dub 2012

@plumeria me embryolozka rekla, ze je to po letech proverene, ze nic horsiho mrazit nechteji , ze je to zbytecne, ze pokud to nedoslo do toho stadia po tech dnech co jsou max dane, tak je to zbytecne
samo pokud nemas 6 den zadne takove embryo vlozi ti i horsi kvalitu pokud na tom trvas

marmina
2. dub 2012

@saraha2 ale jasně, asi jo 😉 ale v našem CAR to asi běžné není, žádná z nás tam manžu neměla...jinak na monitoru to uvidíš i ty (jestli ti to teda ukážou), já jsem koukala a bylo to hezký, ale moc rychlý

marmina
2. dub 2012

@cuddle a ty jdeš ještě na nějaký pokus, nebo už jen vyběháváte tu adopci?

vall83
2. dub 2012

@zelvik no jo tesime se moooc...ja tu tak dlouho nejsem, ale manzel uz 10 rokov, a uz sa tesi na rosicov ako si ich uzi a hlavne ze sa o nich postarame...dcera uz pojde v septebri do skoly...bude to super, konecne uz domov, potom si uz konecne mozme povedat ze sme doma.. 🙂 jajaj kiez by si mala pravdu a hned s dvomi v brusku by som sa vracala....bolo by to pre vsetkych krasne... 🙂

cuddle
2. dub 2012

@marmina mame 1 zamrazene embryo, takze pujdu jeste na KET, ale ted prelecuju zanet, takze cekam, pak budu pestovat sliznici a pak snad uz konecne, takze mozna v kvetnu

vall83
2. dub 2012

@verry gratuluju a este raz hoooodne uspechu v stredu.... 🙂

coralin
2. dub 2012

@rory_g Ahoj, tak to jsem ráda, že jsem z ní neměla ten blbej pocit jen já, občas jsem odtamtud chodila hodně rozhozená, právě z toho jejího někdy nepříjemného negativního postoje a chvilek kdy byla milá bylo opravdu málo. Darebnej byl příjemnej to je pravda, ale myslím, že byl pod její taktovkou a že je vedla oba dva, ještě tam byla taková mladá doktorka, ale u té jsem byla jen párkrát, No a po tom poledním pokusu, kdy jsem byla úplně vyřízená, jsem tam nemohla vůbec už chodit, protože jsem jim nevěřila.

vall83
2. dub 2012

@saraha2 ja myslim ze muze byt manzel pri ET , aspon bude mit pocit ze byl pri oplodneni... 🙂 🙂 alebo lepe povidane, chlap musi byt pri oplodneni, no ne... 😀 😀 😀

rory_g
autor
2. dub 2012

@coralin Ahoj, no mě to připadalo, že tam jsou milí jen první dvě návštěvy a když neotěhotníš tak, jak by se jim hodilo do statistiky, tak milí být přestanou...no třeba se to tam zlepšilo, @zelvik tam chodí a v pohodě 😉 Tu mladou myslíš asi dr. Žáčkovou, tu jsem měla jen při vstupu, pak už ne..zdála se mi v pohodě

marmina
2. dub 2012

@cuddle já taky půjdu pravděpodobně v květnu na KET, tak do toho nejdem samy!

coralin
2. dub 2012

@saraha2 Ahojky, ty jsi tak úžasně pozitivní, že bych se divila, kdyby se to nezdařilo hned na poprvé. Jdu do toho teď s trochu jiným přístupem, a snažím se nebejt moc nervozní, ale nevím jak na to nemyslet.....proto jsem i přemýšlala o tom, že bysme buď někam odjeli nebo že bych chodila do i do práce a mezitím si vzala třeba volno. Ty jsi doma???? Jinak děkuju moc za podporu, je zvláštní že se teď docela i těším. Při prvním pokusu jsem tomu také hodně věřila a vlasně i při těch dalších, pokažný...jen.....ale teď si říkám do třetice všeho dobrýho 🙂

coralin
2. dub 2012

@saraha2 Ahoj Sahy 🙂 já je také neměnila hned na poprvé ale až po 2 IVF a 2 ET

cuddle
2. dub 2012

@saraha2 u nas teda v caru taky partner u ET neni, mistnustka je mala, uz tak je tam plno 😀

cuddle
2. dub 2012

@marmina no tak ja doufam, ze to tak nejak vyjde a nebude zase nejaka komplikace, ktera to oddali

coralin
2. dub 2012

@nemorosis Ahoj, rozepsala jsem ti zprávu a někam mi to uteklo tak nevím.....držím palečky ať se to povede, jsi doma na neschopence nebo chodíš do práce? Teď do toho jdeme s novou nadějí a sílou, protože si život bez rodiny pořád nějak nedovedem představit.

saraha2
3. dub 2012

@vall83 právě proto jsem si myslela,že u toho manželé jsou!§aby byli při tom oném "aktu" 😉 no ne??
@coralin ahoj!!je jasné,že jsi nervozní,člověk se bojí i případného neúspěchu...nikdo,kdo to nezažil,to nepochopí!ale když už toto podstupujeme,tak to musíme brát pozitivně..takže ty se te´d pěkně nalaď a těš se,jak budeš sedět na vajíčkách,pořádně zahřívej.. 😉 to by bylo,aby nebylo!!!!jinak ano,já jsem doma!!!hned při vydání léků mě nabídli v caru neschopenku..a protože to před dvěma lety podstupovalaznámá,která mě právě líčila,jak si píchala kdesi v prachu u strojů atd,tak jsem to hned vzala..i když já nikde u strojů nejsem,ale i tak..podle rad holek tady jsem se snažila hodně pít,takže jsem ráda,že jsem to absolvovala doma.pořád jsem lítala na wc..i v noci mě to budilo..no jak malé dítě..ale záleží na každém,někdo ti řekne,že když je v práci,tak na to nemyslí až tak..ale já tím,že mám kolem sebe spoustu úžasných přátel,kteří to prožívají pomalu víc,než já s manželem,tak mě to hrozně uteklo!!dnes mám ET a už mě chodí sms,at jim tam řeknu,at to zavedou pořádně a pěkně daleko a hluboko 😀 takže se neboj a hurá do toho!!!!!jinak ti jedni,co po prvním neúspěchu vyměnili car-za ten můj,kde jsem ted,tak mají už i druhé dítě a to že přišlo ani nevědí jak.. 😉

marmina
3. dub 2012

dobre ráno @saraha2, tak si ten svůj dnešní velký den vychutnej, jak psala @cuddle, z CAR dnes odcházíš už "těhotná" tak hezky odpočívej a brzy nám napiš své dojmy 🙂 my co už jsme byly, rády zavzpomínáme, ty co to čeká, ať se mají na co těšit!!! Hóóódně štěstí!!!! a třeba i dvojčátka 😉

saraha2
3. dub 2012

@marmina moc pěkně jsi to napsala!!děkuji!!!!!!!!!!

verry
3. dub 2012

@saraha2 čaute, dnes držím pěstě!! a myslím na tebe 😵 😵

rory_g
autor
3. dub 2012

Ahoj holky, tak já mám zase všechno špatně ☹ Ráno jsem měla na papíře krev, takže se mi asi rozjede MS a stimulka je zase v pr... ☹ Ach jo, mě asi fakt není souzeno mít mimčo

marmina
3. dub 2012

@rory_g ahoj rory, ježíš, to je blbý!!! a nemůžeš začít se stimulací? i bez toho uzv?

rory_g
autor
3. dub 2012

@marmina já vůbec nevím, jestli se mrcha rozjede, zavolám ráno do caru, jestli by to nešlo, stejně se začíná až tak 2-3 DC, ne? Teď se zdá, že už se to uklidnilo, tak uvidím...taky jestli to nemůže být z toho Pentomeru, je na prokrvení, tak jestli mi neprokrvil dělohu až moc..dnes jsem teprve 24DC, do ms by měl být ještě týden ☹

marmina
3. dub 2012

@rory_g na IVF většinou začíná stimulace druhý den. Já naposledy před IVF dostala MS 21. den a už jsem myslela, že mi nestihnou schválit léky, nakonec to dopadlo. Určitě tam zavolej, ať se netrápíš další měsíc!! 1. DC se prý počítá, až se to rozjede, lékama by to být určitě mohlo

vall83
3. dub 2012

@saraha2 ahojcek moooc na tebe myslim, drzim vsechny palecky... 🙂

vall83
3. dub 2012

@rory_g ahojcek tak ja ti nevim, ale ja sem zacinala stimulovat az 3DC...to sme boli na ult. a hned sem tem dostala prvu vcelicku aj inj. domov....skus tam urcite zavolat... 😉

vall83
3. dub 2012

@rory_g
@rory_g jinak co by sen ja tetko dala za MS.... ☹

rory_g
autor
3. dub 2012

@marmina @vall83 holky díky moc, ráno to byla jasná krev, jen na papíře teda, teď jen takové nahnědlé nic na papíře, tak uvidím, jestli se rozjede, ráno hned volám a vecpu se tam!!! Děkuju, jste moc hodné, trochu jste mě uklidnily 🙂
@saraha2 moc na Tebe myslím kočko, držím palečky 🙂
@vall83 Ty jsi po OPU jen chvilečku, vydrž, MS se ukáže brzy 😉

zelvik
3. dub 2012

@rory_g Ahoj, no co to čtu? Nestraš!!!!!! Jak to vypadá teď? Doufá, že dobrý a že všechno stihneš jak máš. Já jsem dneska 25 DC, MS čekám v pátek. A v noci jsem skoro nespala, bolelo mě břicho jak když to mám dostat. Tak mi to v hlavě taky šrotovalo. Protože podle plánu mám začít píchat v sobotu, to bude v klídku doma. A takhle by mě to vyděsilo, protože zítra mám sraz s kámoškou večer na kafe a ve čtvrtek slavíme v práci jedny narozeniny, takže rozhodně nebudu doma v termínu, kdy se musí píchnout. A fakt bych to nechtěla napoprvé řešit někde na WC jako feťák 🙂
Koukám, že z těch nervíků už asi nevyjdem co?
DRŽ SE

rory_g
autor
3. dub 2012

@zelvik ahojky, díky, teď už dobrý, je to nějak divný...teď už ani stopa po krvi, tak snad to dopadne dobře 😔
No snad to nedostaneš dřív, pro jistotu si vezmi ale "nádobíčko" s sebou, kdybys přeci jen musela 😅 Držím nám palečky...