1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
21. zář 2012

@adriene mňáám!!my máme v sobotu vinobraí,tak už se taky těším,až si dám!!!!normálně máš vypít za sezonu burčáku tolik,kolik máš litrů krve..to letos nedám,ale skleničku určitě 😉 takový přírodní penicilin si přece neodepřu 😀
můj gyn.těhule nedělá,takže mě jen prohlídl,dal mě papíry,kde psali o těch vyšetřeních v těhu a objednala jsem se za dva týdny k jiné,ve stejné budově,co dělá těhule..a ta už mě vystavila průkazku..já jim cpala poplatek,ale říkaly,že s vystavením průkazky už se poplatek neplatí 😉
@ivapo já už se ničemu nedivím,včera jsem si psala s tou,co byla se mnou na prvním pokusu a psala,že u nich mají prohlídky v porodnici zdarma...u nás se platí-400kč těhotná a 285kč manžel... ☹

saraha2
21. zář 2012

jinak dobré ráno všem!!první den bez utroše!!hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!

danny38
21. zář 2012

@saraha2 Konečně bez utroše, viď 🙂 Já jsem za screening platila 500,- , dr. říkal že je to zatím stále bráno jako nadstandard. Ono všude je to jinak. Můj dr. má v ceníku i když bych chtěla vědět pohlaví, ale jelikož jsem absolvovala amnio, tak tam to budu mít zdarma a na 100% 😀

danny38
21. zář 2012

Tak jsem včera byla holky za kulturou, dcera hrála na koncertě a mimís se tam pěkně vrtěl, akorát by mě zajímalo jestli to bylo vrtění do rytmu nebo náznak toho, že tohle není ta správná hudba 😀

mmirunda
21. zář 2012

Dobré ráno kočky 😉

saraha2
21. zář 2012

@danny38 já se picnu!!platit za to,že řeknou pohlaví????to je děs,že???a jak jsi zvládla amnio????????kosmetička na tom byla,říkala,že to bylo více nepříjemné,než bolestivé..jak ty jsi to vnímala??kamoška,když byla těhu,tak jsme byly spolu v divadle a když hrála hudba,tak malá tam taky "trsala" 😀 a i dnes,jak slyší hudbu,tak se vlní 😀 😀 😀 a co mě pobavilo,tak od kamošky chlapeček,když vidí třeba jen na fotce někoho v kroji,tak zvedne ručenku a dělá ju,ju,ju 😀 😀

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda ahoj těhule!!jak je???

saraha2
21. zář 2012

@danny38 ta,co byla se mnou na prvním pokusu,tak za screening platila 400..a je někde od Ostravy...zajímavě to mají udělaní.že všude to stojí jinak...ale co už..ať to stojí,co to stojí,stejně si to raději zaplatíme....

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Ahojky Kočko, ale jo, docela to jde, jen mi ráno bylo šoufl jak jsem jela na bodanec. Už jen 5x a valé injekcím

evikj33
21. zář 2012

Hezké ráno všem-venku je pěkná klemra +2,zima už klepe na vrata 😀

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda to uteče!!!!!!!!uvidíš!!já pořád čekala,kdy mě bude šoufl a nic..naštěstí..tak jsem ráda

saraha2
21. zář 2012

@evikj33 bydlíš kde??někde na horách??? 😀 neboj,příští týden bude pěkně 😉

mmirunda
21. zář 2012

@evikj33 Tak u nás jen o stupeň víc +3, jde nám zima od přehrady. Myslela jsem že po cestě na bodanec umrznu ...

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Jojo, to už uteče, i moje prdel už rezignovala a nebrání se 😀

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda ono hlavně..když víš,že testík sílí,tak se musíš vyložene těšit na bodanec,ne?????

evikj33
21. zář 2012

@saraha2 6km od Opavy,manža je z hor-Vrbno pod Pradědem 😀 ,už trochu leze slunko,tak snad se to ještě rozehřeje.Včera byla sklizen dýní máme 6kousku,to bude kompotíku,ale letos asi bez rumu 😀 .Jinak tiše závidím že jsi neblinkala.Já se 6shozenejch kil od začátku mám zatím nahoře cca 0.5kg.Sestra si všimla až při poslední poradně a nějak se podivvala,tak snad nebude problém-mám dostatečnou tukovou zásobu 😅

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 No jasně že jo 😉 Už mě to tolik nevadí 😉

saraha2
21. zář 2012

@evikj33 oni spíš nadávají,když někdo moc nabere....a neboj,ty to dobereš a doženeš 😉 není nutné být v těhu sumo a nabrat 30kg..no ne??

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda máš motivaci 😉

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Tak ještě abychom to dotáhli až k srdíčku 😉 Dneska nezesílila tolik, tak třeba je tam jenom jeden špunt 😉

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda koukala jsem 😉 srdíčko bude!!už plánuju,jak si budem hladit a měřit pupky 😀

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Noo tak to určitě vyhraju, jsem totiž vepřík 😀

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda no..hlavně,že já jsem modelka 😀 😀 😀 já jsem z toho super prednisonu nabrala 5kg... ☹ takže se fakt snažím hlídat....ale není dne,abych neslupla něco sladkého 😀 včera perník a dnes ještě nevím,co si koupím 😀 ale večer už jen jablíčka,banán....

evikj33
21. zář 2012

@saraha2 On mně už dr minule říkal že od toho 20tt,bych už mohla něco nabrat,ale já jím pořád stejně,jen obden blinkam a skoro po každém jídle je mně blbě,nebo palí žáha 😒 Tak snad to nebude tak vadit,nejsem žádný proutek.Teta u dvojčat nabrala 8kg a to až poslední 2měsíce a to jen proto že ji nechali v nemocnici jak zjistili že čeká dvě bylo to před 32lety 😅 @mmirunda Já ti dám jedno,hodně si bumbala tím to je ,žádné jedno,ale dvě krásné bublinky a hotovo.

saraha2
21. zář 2012

@evikj33 8kg??tak to je tak cca akorát,ne??těch 9-11kg je v normalu..teda nevím,jak u dvojčat,ale kamoška nabrala s jedním 20 a doktorka už brblala..,že to je moc..

evikj33
21. zář 2012

@saraha2 Tak kamošky všechny u 1dítka nabraly přes 20.ale nikdo jim nic neřek,já s malým 8.Co jsem četla u dvojek tak je to pruměrně okolo 15kg,ale je to individuální,holky psaly že i přes 20 a někdo zas méně.Ale většina to měla docela brzo dole,i ty kámošky Nebudu stresovat,nějak to dopadne-ted(od 20tt) by se mělo nabíkat asi 250-500g týdně dle nějaké tabulky

mmirunda
21. zář 2012

@evikj33 No uvidíme, ale je mi to vážně jedno, hlavně že někdo tam je 😉

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Taky denně mlsám 🙂 dneska jsem si koupila kinder čokoládu 😉

melisska
21. zář 2012

Dobre ranko 😵 ranostajky 😀
malinka aj ja zacinam mat strach, jaaaaaaaaj 😔

mmirunda
21. zář 2012

@melisska Dobré ráno 🙂 Jak se cítíš?