1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

lucmora
21. zář 2012

ahoj holky, chci se zeptat, menstruaci jsem dostala po 24 dnech, brala jsem utrogesta, svoje cykly mám nepravidelný. Mám jít na druhý pokus KET, první nevyšel. Je to o.k. že menses došla takhle brzy? ještě je taková hodně tmavě červená a není tak silná. .. nechci zase KET projít bez výsledku, Nevím jak moc menses mam sledovat kvůli správnému výsledku po ket. díky za jakouliv informaci 😕

melisska
21. zář 2012

uz aj ja som doma 😀
@mmirunda a ako sa chces, alebo co chces citit? 😀

melisska
21. zář 2012

@evikj33 to musi byt krasny pocit 😉 😵

danny38
21. zář 2012

@evikj33 Klučík bude pěkný vtipálek 😀 😀 😀

darazv
21. zář 2012

@lucmora ahojky to je normalne telo po tých hormonov si robí čo chce 😉 ja som mala rozhadzane cykly a riadne,,,prajem ti aby ti ketík vysiel 🙂 to ze ti prisiel skor menzes nieje problem aby si sla do dalsieho transferu .

lucmora
21. zář 2012

Děkuji DRAZV za odpověď, ale jak poznám že se opravdu jedn o menses a né nějaké špinění? menses je tmavě hnědá ☹ nemůže to být cystou? sice nevím zd ji mám, ale myslím že jak mě pobolívávalo na vaječníkách tak z těch hormonů ji můžu mít.

adriene
21. zář 2012

@evikj33 Tak to je moc dobre, mam z vas radost!!🙂

adriene
21. zář 2012

@lucmora To pozna leda gynekolog na ultrazvuku... takhle to jsou leda spekulace... 😖

melisska
21. zář 2012

@lucmora 1DC sa rata ten den ked sa ti riadne spusti menzes 😉 ale riadne

mmirunda
21. zář 2012

@malinka_02 U nás v CAR se na krev nechodí, jen v případě negativního výsledku. Takže v určený den jim mám zavolat jak dopadl test a podle toho mě objednají rovnou na UTZ cca za 2-3 týdny ...

mmirunda
21. zář 2012

Tak jsem zase dvě hodiny spala, co budu dělat v noci, vážně nevím 😀

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda pomooc!!začlo mě pěkně bolet v krku ☹ ☹ ☹ co si můžu dát??

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Brouku Septisan můžeš a nebo třeba kloktat vincentku. Pokud by sji chtěla i pít, musela bys na chvíli vysadit těhu vitamíny, ať nemáš moc jodu 🙂 Ale Septisan by měl zabrat 😉 A nejsi sama, též mě začíná škrábat v krku 😠 😠

darazv
21. zář 2012

@lucmora možno sa ti este len spustí a ak nie tak chod radsej v pondelok na gyndu 😉

melisska
21. zář 2012

@mmirunda preto tu mas absencie:ň 😀

mmirunda
21. zář 2012

@melisska No jasně, zařezávala jsem jako medvěd 😀

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda achjoo,že??já se celý den třepu zimou ☹ vincentku nemám a ani tady myslím nemají ☹ zítra máme jít na vinobraní,tak se na to myslím vyprdnu a fertig.zatím mám bylinkovek čajík s medem..tak uvidím,co ráno ☹

saraha2
21. zář 2012

@mmirunda jo!a samozřejmě děkuji! 😉

pawlla
21. zář 2012

@mmirunda no ja celej den lezim a spim je mi divne citim se slaba jak bych cekala patercata 😀 a mam nafoukle bricho a porad desne chute ale uz do sebe nic nenacpu 😀

pawlla
21. zář 2012

@saraha2 zatim si zbytecne nic neber me taky skrabalo v krku a pile jsem jen cajik s medem a preslo to lehni d postele a fertig 😀

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Taky mi je celý den zima a to u nás konečně začali topit. Liju do sebe horkej ovocnej! čaj, protože můj milovanej černej mi drahý zakázal, prý mu někdo řekl, že se v těhu nesmí ( to já samo že vím, ale říkala jsem si že jeden denně mi neuškodí 😖 ) No a čekám co se z toho vyvrbí, zatím se mi jenom hůř polyká a septisan teda taky nemám, se budu zítra muset stavit v lékárně u konkurence a koupit ...

mmirunda
21. zář 2012

@pawlla No divně, těhotně ne? Já bych taky nejraději sežrala slona, mám pocit, že jen furt žeru, furt mě kručí v břiše 😠 😠 a když se nenajím je mi šoufl, takže taky výborný ...

mmirunda
21. zář 2012

Joooo a moje milovaná žáha se opět dere k moci. To zase bude večer 🙄

saraha2
21. zář 2012

@pawlla já byla taky taková poblblá ze začátku..ani jsem nezapínala pc přes den a to už je co říct!!!vždy jsem udělala,co bylo potřeba,uklidila,uvařila atd a zalehla....já se ptala,kdyby se to náhodou do rána nezlepšilo,co si jet koupit 😉 já měla bolest v krku naposledy před 12ti lety,tak jsem z toho v šoku ☹ angíny a chřipky vůbec neznám..te´d je tělo asi náchylnější..

pawlla
21. zář 2012

@mmirunda taky citim dost zaludek kdyz tam nic nemam ale ted tam roho mam nejak moc, 😀 😀 mam chute jako blazen 😀 a mam pocit ze zachvili vrhnu je mi zima lezim u tv pod perinou a cekam kdy to prijde a jsem nejaka slaba celkove nevim cim to je snad to prejde, to nafouknute bricho je des snad budu muset poridit nejakej espumisan nebo co 😝

mmirunda
21. zář 2012

@pawlla Tak espumisan klidně můžeš, to není problém 😉 taky si ho občas dám 😉

mmirunda
21. zář 2012

@saraha2 Tak já si myslela, jak doma na mě nic nevlítne, že to leda v práci, tam na mě každej prská bacily a za ty roky už jsem docela oprskaná, dost vydržím 😀 😀 ale asi jsem vážně nějaká nachylnější ☹ To bude to ranní cestování na injekce ☹ ráno je šílená zima ..

pawlla
21. zář 2012

@mmirunda ja s tim nemela nikdy problemy jen pri stimulaci asi nejdriv vyzkousim nejakej jogurtovej napoj a pak uvidime, ta zima je uz fakt desna a zajimava jak uz nic nezapnu cekam mam mi uz dorazit to udelatko abych zapla kalhoty a sukne 😀

mmirunda
21. zář 2012

@pawlla No počkám si jak ti to udělátko bude sedět a objednám taky, protože už taky nevím co mám nosit, tlačí mě to všechno a je to nepříjemný, ale přijde mi brzo abych si kupovala těhu oblečení ... to až po potvrzení těhu na UTZ .... dřív nic nekoupím ..

adriene
21. zář 2012

@saraha2 Tak caj s citronem a medem je výborný, bumbej 🙂 A já piju i cerny, a i colu, obcas kavu... si zas ríkám, ze nic se nema prehanet 😉 Jinak v tehu snad 1 Paralen denne neskodi... uz jsem ho obcas take slupla, na tu desnou migrenu. To byl fakt des! 😖