1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@beatris292 Děkuju za útěchu 😉

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla aha, tak já teda nebudu raději ani dýchat 🤐 😀

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda neboj tak hrozne to nebude ale proste bereme ty hormony tak to s telem ne o udela pak uz tak pribirat nebudeme ja se neprecpavam snazim se jits hod e zeleniny a ryby a zak ale stejne citim ze uz jsem neco zas nabrala doufam ze jak me v to pondeli zvazi tak ze me netrefi 😀

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla Tak mě trefí zcela jistě 😀 😀 mě moc zelenina nejede, takže se snažím spíš ovoce, sem tam rajče, ale jinak nic moc 😖

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda no ja ted ujizdim na tech malinkatejch rajcatkach s cibuli a peprem neda se odolat 😀 Ale jinak cokoladku taky spapam jak je chut noooo 😀 😀

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla Taky mám ráda cherry rajčátka, ale jen tak, na chuť, ale čokoška je taky fajn, onehdy do mě zahučela milka 😀 no co, asi prcci chtěli každej půlku 😀

malinka_02
1. říj 2012

@pawlla tak to je docela dlouho ze by uz mohl vedet co chce ..
@kaijko no uz tomu ani moc neverim..
@saraha2. drzim palce na screening!
@mmirunda ja dnes zjistila ze mam o 3 kg vic akorat tehotna nejsem..od zacatku roku po vsech lekach a hormonech 10 kg
@radina tak ti drzim palce!

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda 😀 😀 Taky jsem sporadala milku vcera co rikala jsem si na nervy 😀

pawlla
1. říj 2012

@malinka_02 ty hormony jsou hnus taky jsem jeste nebyla tehu a stejne jsem pribrala, no jo mu to rozmysleni asi bude trvat hooodne dlouho, ja uz to radeji vubec neresim jinak bych se musela zblaznit

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla 😀 😀 hlavně je třeba si to obhájit 😀 😀

mmirunda
1. říj 2012

@malinka_02 tak já teda naštěstí od začátku přibrala tak cca 3kg ...

malinka_02
1. říj 2012

Jinak u me krev samozrejme negativni. K dr sem nesla byla na transferech. A ptla sem se sester na imunologii a estrofen. Tak na imunologii mi rekli ze se tam objednat muzu ale ze vetsinou stejne daji jen prednison a ten uz mam (ale beru jen pul tablety) a nebo styk s kondomem na par mesicu aby si telo odvyklo. A ze je to dulezity u ivf u ketu ze je to jedno.. Tak nevim ja myslela ze prave muze moje telo odmitat embryjko..??
A rikala sem ze sem premyslela ze bych asi chtela estrofen kdyz sem mela sliznici 7 mm a sestra ze 7-8 je dobry a ze to sou dalsi hormony ale ze jestli chci objedna me k dr a at se zeptam..tak ja nevim zda to zas zkouset bez nebo o to rict..ale uz ted mam o 10 kg vic..

malinka_02
1. říj 2012

@mmirunda no tak tobe to vyslo hned..ja uz se dopoju od cervence..

zelvik
1. říj 2012

@rory_g
@mmirunda No to jsem nejdřív myslela, že bych třeba šla na krev dneska, ale zítra je to přesně 14 dní od transferu, tak vyrazím zítra. No nejradši bych šla klidně až ve středu nebo vůbec🙂 nějak se mi nechce vědět výsledek. Ta nevědomost je sldaší. I když je fakt, že rvát do sebe Utroš třeba zbytečně navíc, by se mi nechtělo. A test? Ne e e, počkejte si do zítra🙂zvědavky...

rory_g
autor
1. říj 2012

@malinka_02 zkus se objednat do té Imunie, udělají Ti (i manželovi) podrobné testy a určitě Ti nedají jen Prednison jako na běžícím pásu. Jen je tam potřeba žádanka, ale tu Ti i manželovi může dát obvodní nevo gynda.
@zelvik já testovala 13DPO, když jsem nešpinila, což bylo divné...no a Ty jsi v podstatě 18DPO 😵

saraha2
1. říj 2012

@micha1a já taky nebýt průkazky a fota na lednici,tak nevím,že jsem těhotná 😉 🙂 manžel jde teda taky se mnou..poprvé uvidí mimi,tak jsem moooc zvědavá na jeho reakci..
@pawlla
@mmirunda holky já se vážím doma a vždy jí to nahlásím!každá váha totiž váží jinak..třeba u tchyně váží o 2kg víc..a neteřinka měla u dr.stejně,jak u nás,takže se vážím doma a na tu jejich nelezu 😉

saraha2
1. říj 2012

@mmirunda já právě slupla celé perníkové srdce 😀 dietě zdar!!

saraha2
1. říj 2012

@malinka_02 děkuji!bojím ☹

saraha2
1. říj 2012

@denulka85 já vůbec nečekala na žádné schvalování...to si zařizoval car..ani nemluvili o tom,že budeme čekat,nebo tak něco...

saraha2
1. říj 2012

@mmirunda ještě vysaju a jdu do spršky a pofrčíme..napíšu ti sms,protože už se sem nedostanu,jedem ještě na nákup,ju?tak at můžeš holkám podat info 😉

pawlla
1. říj 2012

@saraha2 jj sestricka mi taky rekla ze bud se mam vazit doma nebo u nich ale pokazde na jedne vaze

malinka_02
1. říj 2012

@zelvik no dneska co sme tam byli tak vsechny negativni tak jeste zes nesla..
@rory_g objednam se tam a aspon budu pak klidnejsi ze mame vsechno hotovy..spis nevim co s tim estrofenem.V caru mi tvrdi ze ho nepotrebuju a ze 7mm staci protoze furt propagujou nativ a abych do sebe necpala dalsi hormony, na druhou stranu leky a hormony za opakujici kety sou horsi nez estrofen podle me tak nevim zda si o to rict nebo to nechat.v
@saraha2 neboj vzdyt to bude krasny!

zelvik
1. říj 2012

@malinka_02 Ahojky, jejda, jak všechny negativní? Kolik vás tam bylo? No tak uvidíme, jestli zítra bude na pozitivitu lepší den...

danny38
1. říj 2012

@saraha2 Sáruš, držím pěsti 😵

kive76
1. říj 2012

@mmirunda není co mrzet...u nás se rozhodovalo a domlouvaly jsme se na další IVF..takže těch 5000 kč mi vrátěj - pošlou na účet...ta slečna s e spletla..myslela si, že když jsem měla na odběr jen jedno vajíčko, takže to nebylo přes IVF, ale že to byl ten naturální cyklus bez IVF..bez hormonální stimulace...no dlouze se omlouvala..hlavně aby to přišlo na účet 😀, ještě že jsem se ozvala..protože mi to měla proplácet pojistovna..a jinak při příští menzes ...koncem října,listopad..pokud zas schálí pojistovna jdem do 2.IVF..a to tentokrát druhý den cyklu a hned si začnu píchat injekce..tak snad se napodruhé podaří...

mmirunda
1. říj 2012

@kive76 Budu ti moc moc držet palce 😵

beatris292
1. říj 2012

jeeee,holky držte se-muj manžílek by chtěl další-jen ja kvuli vyšši materske chci aspon na rok do prace-a take bych druhe uz hrozne rada privedla do vlastního bydlenička 😉

malinka_02
1. říj 2012

@kive76 a ted si nepichala od druheho dne cyklu??
@zelvik no ja a 2 co byli se mnou na ketu a obe nic..

kive76
1. říj 2012

@mmirunda díky

kive76
1. říj 2012

@malinka_02 ne, ted to bylo, že druhý den cyklu mě píchly injekci na oddálení cyklu..a od 14. dne jsem si píchala injekce, a ted to asi má být od toho druhého dne cyklu... zatím se loučím..pááá pak napíšu více..