1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
15. říj 2012

@malinka_02 ja to beriem, ze je to tak ako ma byt 😉 mne sa aj tak teraz nechcelo ist do brna 😀 mam uz dost tych unavnych ciest a neg. vysledkov a aj nejdem 😉
ano na buduci cyklus idem brat estrofem 😎

melisska
15. říj 2012

@malinka_02 ano buduci cyklus, a ty nepotrebujes ked ti pekne narastla 😉 mozno by aj mne narastla na buduci cyklus, ale pre istotu 😉

malinka_02
15. říj 2012

Holky mam dotaz.. Beru od ketu prednison, rekli mi ze mam brat dal kdyz pujdu na ket tak sem brala a ted zase ket nebude a mam ho brat dal aby to kdyztak pomohlo na ket kdyby byl v listopadu.. Ale do toho sem objednana na tu imunologii kde se ceka 2mesice. Ale kdyz na ni pujdu neovlivni ten prednison po 3mesicich vysledky? Ale kdyz ho vysadim tak na ket pujdu bez nej a brala sem o celou dobu zbytecne..tak babo rad???

malinka_02
15. říj 2012

@melisska no ja myslim ze prave zas nevyroste a zase smolik..chapu uz sem taky nejak vycerpana..

melisska
15. říj 2012

@malinka_02 ja ho idem brat dalej 😉

malinka_02
15. říj 2012

@melisska no problem je ze mam strach ze mi to ovlivni tu imunologii..

adriene
15. říj 2012

@malinka_02 ja bych ho brala, pokud je příčina v imuno, tak ti Prednison jen a jen pomůže. A pokud by měl ovlivnit imuno? Tak pokud vyjde dobře, bude to znamenat, že ji ovlivnil třeba pozitivně? Každopádně jim to o prednisonu řekneš, oni ksou na to zvyklí 😉

malinka_02
15. říj 2012

@adriene nomprave aby ho neovilnil pozitivne oni mi dalsi nedaji ja ha za mesic doberu ten z caru a budu doma si naivne myslet ze dobry a pritom ne

adriene
15. říj 2012

@malinka_02 no a proč si na tu imunologii nezavoláš? Lepší je řešit to s odborníky 😉

malinka_02
15. říj 2012

@adriene protoze je mi jasny ze reknou ze ho mam bud vysadit coz nechci nebo si to posunout coz nevim pak na kdy..

adriene
15. říj 2012

@malinka_02 v tom případě už je to jen na Tobě... 😎

melisska
15. říj 2012

@malinka_02 ja si myslim,tak, ber ho dalej, a im povies , ze si brala prednison od kedy do kedy , a je to 🙂

malinka_02
15. říj 2012

@melisska no uvidime nerada bych pak cekala na dalsi termin zas 2 mesice..

pancuska
16. říj 2012

ahojte! Prosim zaujima ma ze kedy sa robi odber vajicok? Neviete mi povedat? Zalezi od toho ako rastu alebo je na to urceny den cyklu?dakujem

saraha2
16. říj 2012

@mmirunda pokud po tobě nebude hopat,jak po matraci,tak klidně můžete!!nic se nemá přehánět..víš jak... 😉 pokud nešpiníš,nebo nemáš bolesti břicha atd.,tak klidně můžete!!!!

saraha2
16. říj 2012

@malinka_02 já měla jen zvýšené hodnoty protilátek,takže mě dr.říkala,že to stačí začít brát až s injekcema..pak po srdíčku jsem už začla vysazovat..takže záleží,jaké máš výsledky..

saraha2
16. říj 2012

@pancuska ahoj!záleží na tom,jak rostou 😉 někomu už 8mý den,někomu 9tý..někomu 11,12..je to opravdu u každého jiné...já píchala tuším 10dní a 12tý den byl odběr

adriene
16. říj 2012

@pancuska Je to tak, budes behem stimulace chodit na ultrazvuky, kde ti budou merit foliky. Az prijde ten NEJ den, tak ti naplanuji odber. U kazdeho to muze byt opravdu jinak... 😉

evikj33
16. říj 2012

Hezké uplakané ráno všem 🙂

mmirunda
16. říj 2012

Ahojky holky, tak jsme zkusili konečně po víc jak dvou měsících sex. nic mě nebolelo, bylo to fajn, ale pak jsem začala špinit. Tak se Martin akorát bojí a já taky. Volala jsem do CAR prý nemám mít strach, je to prý z toho a kdybych nekrvácela nějak moc mám být v klidu, ale břicho mě nebolí, nic mě není, jen prostě na papíře hnědá krev ....

melisska
16. říj 2012

@malinka_02 moja verim ti, ale mne je to uz podstate jedno, velmi tomu neverim a je to moj posledny vklad, uz koncime, musim sa naucit zit bez dietatka-svojho, a aby mi nebolo smutno prestanem sem chodit

melisska
16. říj 2012

@mmirunda moja vpohode, lezkaj, hneda krv je stara 😉 oddychuj po sexiku 😀 😀 😀

adriene
16. říj 2012

@mmirunda No, takže výsledek bude: sex stop 😉 Zakázali ti v CARu po telefonátu sex? asi jsi jen podrážděná, nebude to nic vážného.
Já teda mám co mluvit... my ho máme zakázaný, ale manžel se bojí i tak, kdyby zakázaný nebyl... a to byl před těhotenstvím doslova neodbytný. To to do té doby zapomenem 😀

adriene
16. říj 2012

@melisska A nepřemýšleli jste o darovaném embryu? To mívá nakonec velké úspěchy, když to takto dlouho nejde...

melisska
16. říj 2012

@adriene neboj moja, to sa neda zabudnut 😉 😀 😀 😀

mmirunda
16. říj 2012

@adriene No nezakázali mi to ani po telefonu, jen sestra řekla, že mám teď chvíli počkat, že to je asi jen překrvenou sliznicí a pokud už špiniti nebudu tak dobrý. Já se šla hned sprchnout a pak už na papíře skoro nic, tak uvidím co přes den, jinak tam hned pojedu. Takže asi máme se sexem stopku, protože Martina už jistě nedonutím .... bude se bát ... chjooo. Jako krev je fakt úplně hnědá, tak snad je to fakt o.k.

adriene
16. říj 2012

No já nevím.... ale asi ne, no 😀 😀 😀

melisska
16. říj 2012

@adriene ked som pozrela ze to stoji 93000CZK 😕 -preslo ma to, ked mame svoje a pekne 😒

mmirunda
16. říj 2012

@melisska 😀 😀 no tak jako ne že bych si ho neužila 😀 po takové době, ale teďka si to vyčítám a mám strach, ale nic mě nebolí ...

melisska
16. říj 2012

@mmirunda je to ok 😎