1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 Nazdar krasavice 😉

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda čáááu 😀 mám dnes nějakou lenošnou..jsem byla dopoledne u kamošky a její chlapeček-má 2,5roku vytáhl lulínka a ukazoval mě ho-prý:hele,camrlíček 😀 😀 😀 no..to se mám teda na co těšit 😀

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 😀 😀 nooo vida, malje exhibicionista 😀 😀 proto chci raději holku, ale já jsem prý ve školce ukazovala prsa a když se mě mamka zeptala, proč to dělám, že to se nedělá, řekla jsem proč ne, když to byl můj kamarád 😀 😀 takže to si nevybereš. Taky mám lenošnou a nic se mi nechce. Odpo jsem i chvíli spala

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda ještě si pořád nějak neumím představit,že to tady bude lítat s tím....no.. 😀 já se málem červenala i jak mě to ten malej ukazoval,natož na to chytnout 😀 a perlička byla,když jsem řekla,že jdu na wc..tak tam naběhl,zaujal pozici a prý utaž 😀 /ukaž/ 😀

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 😀 😀 jak to bude tvoje, bude to jiné 😉 Ty jo, ten malej je pěknej raubíř 😀

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda ale vypadá,jak andílek 😀 ta jeho maminka mě říkala,že jednou šla na wc a on jí rval papír z ruky a šám 😀 😀 takže já ho vystrčila ven a rychle zamkla 😀

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda takže ohrádka to jistí,jinak se ani v klidu neto.... 😀 😀 😀

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 😀 šám 😀 tak náš malej ( teda teď už mu bude 13 ) si zas od malýho kluka honí šuldu 😀 a jak mu to jde a jak ho to baví. Stokrát jsme ho napomínali a prostě to dělal od té doby co ho našel 😀

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda no,to jsem taky říkala,že co až něco takového uvidím 😀 asi prchnu a naliju si něco a fertig 😀

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 Hele kolik toho tak za den sníš? Já dneska zkoumám co všechno za den sním. Jak totiž dýl jak dvě ho´dky nejím, tak mi je šíleně blbě ☹ Ráno jsem snědla dvě kaiserky se šunkou, na oběd klasická porce špenátu s bramborem a masíčkem, v půl čtvrté dvě jablíčka a teď opět dvě kaiserky. přijde ti to moc? jooo a malou nugetku 😉

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 Tak nemáš to zakazovat, zvlášť když je to malej kluk ( puboš to bude dělat stejně 😅), vždycky jsme jen v klidu řekli, aby to nedělal, tak přestal, ale jak zmizel a bylo ticho bylo to jasný 😀

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda 😀 jak kdy..dnes jsem měla croisant,pak dva malé bramboráky a chleba s máslem,sýrem a salámem a rajčata 😀 myslím si,že akorát..já si dám ještě večer buď jablíčka,nebo pomeranč..nebo párek 😀

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 No já jen jestli "nežeru" moc, ale jak se pak nenajím i večer v noci mě budí hlad a je mi blbě ☹

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda a ted jsem vlastně snědla ještě deli 😀

saraha2
17. říj 2012

@mmirunda já se taky snažím večer držet..ale ráno mě kručí v břichu a nevím,co bych snědla ☹ ale já vůbec špatně spím..se mě nějak divně spí,když vím,že v břichu něco je 😀 je to zvláštní....a do toho lítání na wc ☹ dnes jsem letěla ve 3.30h a už neusla..

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 Tak já v noci chodím tak jednou, někdy dvakrát, jak se zadaří. Taky v noci blbě spím, zatím můžu ještě na břiše, ale je to takovej zvláštní pocit, tak jak píšeš a dneska v noci jsem se furt budila a myslela na to krvácení ☹ A hlavně tahal mě podbříšek, asi jsme v noci rostli 😉

sarah321
17. říj 2012

@saraha2 Ahoj,jezdíme do Zlína protože doktorku co nás tam má nastarosti nám doporučil muj gynekolog,jezdí i na konzultace do Vyškova tak nemusíme pořád do Zlína a celkově mi doporučil Zlín.Jsme tam spokojení a hlavně mi sedí moje doktorka.Znám lidi co jezdili i do Brna i do Zlína a obojí je na dobré urovni.V Brně je to pobočka Zlínské kliniky takže je to asi jedno. 🙂

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda
@saraha2 cauky holky tak ja jsem se ted prospala 🙂 k tomu jidlu ja mam pocit ze se toho do me skoro nic nevejde snim housku a druhou uz nedojim ani do pulky a kdyz dojim tak je mi tak tezko ze se dve hodiny trapim tak se snazim male porce po 2 hodinach ale stejne je mi tezko . A aky se mi divne spi porad myslim na to co se v brisku deje 😀 A muzu uz kezet jen na boku na bricho si uz nelehnu a na zadech se mi spatne lezi to se chci videt tak v 8 mesici 😀 😀

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Ahojky zlato. Já se děsím toho až nebudu moct spát na břiše 😖 Na zádech nesunu a na boku těžko ☹

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda no ja jedine na bomu s pokrcenejma nohama jinak to taha 😒 jinak jsem uz as silena nastala dneska obrovska panika po navsteve wc 😀 😀

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Jak to??? co se stalo? Vidíš, to mě nenapadlo, v noci mě taky táhne podbříšek, dneska jsem skoro nespala, tak zkusím pokrčit nohy 😀

saraha2
17. říj 2012

@sarah321 obilňák že je pobočka Zlína??nebo jakou pobočku myslíš?
@mmirunda tak jsem slupla dva chleby se sádlem 😀

evikj33
17. říj 2012

@mmirunda Neboj na boku usneš-budeš muset 😀 Já stí mím pupajzem to dávám jen na boku a to ještě když lehnu na pravej štouchá hošík a na levém zas slečna,takže než najdu polohu je půlnoc a chce se mně čurat a pak zas nanovo 😅 jinak já už ted trochu víc jím ale ráno mně to jde blbě-zvládnu cca krajíček chleba se sýrem,pak jsem měla sojak suchej a kolem 13h polévku po 14h rýži a sladkokys.maso od asijcu-to dojedl manža a ted mlečnou rýži a tím asi končím.

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda no jak mi nasli tu infekci tak tam dolu zavadim takovou masticku zlutou a ta pak celej den je tece sama zluta a dneska odpolko jdu na wc a na papire jen mimimetr ani ne neco naruzoveleho normalne bych si toho ani nevaimla ale jak to ted porad hlidam tak me okamzite chytla panika a vyvadela jsem

mmirunda
17. říj 2012

@saraha2 😀 😀 já si brousím zuby na jogurt 😀

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Nooo a dobrý? Já teď taky zkoumám papír div ne pod mikroskopem 😀 jakej mám strach.

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda jo vsak to ja ted taky mam skoro lupu 😲 jinak dobry asi jak jsem to zavadela nebo co tak jsem se nekde rejpla nebo tak no ale byl to milimetr a ja uz mela sbalenou tasku u postele pripravene veci a lezela jsem a kontrolovala se co minutu 😀 😀 ted se to u sice smeju ale do smich by nebylo cekala js vodopad kdo to nezazil nevi jakej to je strach

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda jaaa chci taky jogurt ale bojim se ze mi bude zase tezko 😒 je mi tezko i z vody 😀

mmirunda
17. říj 2012

@pawlla Tak mě je blivno když nejím, tak musím být furt přecpaná 😀

pawlla
17. říj 2012

@mmirunda no ja se snazim kazde 2 hodiny jist ale moc se toho do me nevejde (zeda vejde ale pak je peklo.... 😀 ) uz se tesim az vysadim leky a snad se to upravi