1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

gyty
4. lis 2012

@evikj33 diky za zkusenosti. aspon vim, ze v tom nejsem sama. mam takhle strach aby se neco nedelo...a muzu se zeptat v kterem tt ses? vis uz jestli jsou to holciciky, kluci nebo jeden a jedna? jo uz to tady ctu termin mas tedy v unoru?

evikj33
4. lis 2012

@gyty Jj termín mám 2.2.2013 Ale dle dr.budem rádi když to zvládnem do pul ledna. A čekáme páreček. 🙂

gyty
4. lis 2012

@malinka_02 no ted sem na to vubec nemyslela. proste jako by se vubec nic nestalo. jen sem brala leky a davala si pozor abych nezvedla nic tezkyho a tak. ale uplne sem jinak byla zapojena do zivota jako pred tim a delala vsecko jako pred tim a mela hodne prace a proste na to vubec nemyslela. taky mi doktor dal navic prendison a decapeptyl depot nekolik dni pred ms. to jsem pred tim nemela. co zabralo nevim. kazdopadne se usadili oba brouckove 🙂 😉

evikj33
4. lis 2012

@ivapo Tak to dobře znám,ted se pořád něco ser... na autě i doma a peníze jen lítaj a ve finále poslouchám že jsem ještě nemusela kupovat to a ono a naco monitor dechu že u maleho jsme neměli atd...Pak se zklidní a minule se dokonce omluvil 😎 Je to všude stejné,už pomalu nakupuju dárky,ale nemužu to předním říct.

pawlla
4. lis 2012

@kaijko ja jsem hodne spinila i krvacela v 7tt byla jsem s tim dokoce dvakrat v nemocnici

adriene
4. lis 2012

@mmirunda Snad te to brzy prejde a bude ti lip. Pro zlehceni... predstav si to co mas dnes jeste se zvracenim kazdou 1/2 az 1 hodinu kazdy den po dobu 9 tydnu... sahla jsem si na same dno. Pak uz to od toho cca 15 tydne bylo lepsi... to mi bylo takhle vzdy po nejake namaze, ale az druhy den, jak pises... Nerada na to vzpominam 😖

zelvik
4. lis 2012

@mmirunda Ahoj, my taky dneska byli na výletě - způsob, jak se vyhnout mytí oken🙂🙂 Bylo to fajn, ale taky mám dost. Bolí mě břicho, pocit, jak když to mám vevnitř všechno oteklé, až to jakoby pálí. Žaludek je teda v klidu.
Tak snad je to všechno OK. Jdem odpočívat, co?

ivapo
4. lis 2012

@evikj33 ňo a ještě darky.. Jsem taky něco kupovala .. Kosmetiku v akci.. A on jeee zase utraciš? Stejne se to musi ak koupit....Ach Jo nemáme to lehké že?

winterska
4. lis 2012

@pentagras ahojky, jestli jdeš na KET, tak nějaké UTZ před KETem určitě jsou od cca 12DC, sledují jak ti rostou folikuly, cca 14DC ti nechají píchnout pregnyl na vyvolání ovulace (nebo taky ne) a cca 17-18DC ti zavedou rozmražená 3-5denní embryjka a pak se už jen čeká a čeká.. držím palce, ať to zvládneš🙂

pentagras
4. lis 2012

@winterska děkuju za info, jdu v uterý na utz, nějak blbě snášim ty hormony, je mi blbě, ale to dám, jinak tam máme zamraženou Blastocystu jednu, tak budu doufat že je to bojovník po mě....

malinka_02
4. lis 2012

@mmirunda ja sem tijen chtela rict ze vzdycky kdyz te to stve si musis vzpomenout na to jak bys predtim za to dala cokoliv a hned to lip poneses 😎 A doufam ze mi to budes moct pripomenout co nejdriv,prosim!! 😀
@pentagras ja mam ket v nativu,takze se cekalo az budu kt folikul vetsi nez 16mm,nastesti hned na 1.utz byl.Tak mi pichli ovitrel a za 4dny transfer. Rano v utery zavolam jestli se mrazacek rozmrazil a pokud ano reknou mi v kolik mam dorazit.

malinka_02
4. lis 2012

@gyty a chodila si do prace zned nebo si byla nejaky den doma?

pentagras
4. lis 2012

@malinka_02 to je dobře, držím ti palce, doufám že budu mít taky pozitivní zprávy v uterý

malinka_02
4. lis 2012

@pentagras urcite budes!!

saraha2
5. lis 2012

@mmirunda já taky měla v poslední době to navalování..vždy jsem lětěla na wc a nic..dokonce jsem se jednou musela vrátit z cesty do obchodu..doma sednout,napít vody a uklidnit se..pak už o.k.posledně mě to chytlo ve vlaku,ségra chudera koukala,co se děje..naštěstí pořád nosím u sebe flajdu s pitím,tak se snažím to rozpít...... 😒 včera to na mě šlo v hypernově,ale naštěstí o.k....nevím,čím to je...nebo z čeho..první tři měsíce nic a ted občas toto...nebo už to mám nějak vsugerované.. ☹

evikj33
5. lis 2012

@saraha2 Skoušela jsi ty gravipop líza,jak to namě šlo trochu jsem polízala a schovala a bylo lépe.Jinak navalování mám ještě pořád ale už naštěstí nezvracím.Mně někdy stačilo jen to že jsem se potřebovala vysmrkat. Jinak všem hezké ráno 🙂

saraha2
5. lis 2012

@evikj33 přesně tak!s tím smrkáním to mám taky..a je to jen navalování-natahování,nakonec nic z toho..zítra jdu k zubařce a mám z toho hrůzu..už tak se tam dávím jen při otevření a ještě toto..no to si užijem obě zas ☹

lucia2505
5. lis 2012

Ahojte...chcem sa spýtať koľko dní ste stimulovali pri krátkom protokole, respektíve koľký DC bola OPU?? Ďakujem za každú odpoveď.

kalista32
5. lis 2012

@lucia2505 ahojko ja som pri krátkom protokole stimulovala 23 dní no moje IVF mi nevyšlo ☹ ☹ ☹ .

pentagras
5. lis 2012

@malinka_02 zítra den D, držím palcee

adriene
5. lis 2012

@lucia2505 Ja mela kratky protokol, stimulovala jsem 11 dnu, 12. den nic a 13. den OPU. IVF vyslo na poprve.

lucia2505
5. lis 2012

@adriene Tak to gratulujem si štastná žienka 🙂 a aké lieky si brala??

lucia2505
5. lis 2012

@kalista32 ahoj, to ma mrzí, že to nevyšlo...to je ale hrozne dlho 23 dní pri krátkom protokole, väčšinou to býva takých 10-14 dní a aké si mala lieky??

adriene
5. lis 2012

@lucia2505 Jsem take rada, ze to vyslo. Prala bych to vsem!! Stimulovali jsme Merionalem 75 - a to 2x75 denne, posledni 3 dny k tomu byl Cetrotide a posledni den vecer navic Ovitrelle.

lucia2505
5. lis 2012

@adriene aha, tak to si mala úplne iné lieky ako ja. Ja mím puregon, menopur a orgalutran. A môžem sa spýtať aký bol u vás problém s plodnosťou?? Ja nemám vajcovody, ostatné máme ok.

lena_1
5. lis 2012

ahoj holky,tak hlásím screening negativní 🙂 mimí nechtělo spolupracovat,ale nakonec jo 🙂

adriene
5. lis 2012

@lucia2505 Ony jsou ty leky vsechny na stejnem ci podobnem principu, jen nazvy se lisi - zalezi na firme, ktera vyrabi. Problem jsme meli s manzelovym spermiogramem - dobre a vcelku pohyblive spermie, nicmene malo. Je to vsak problem odhaleny, tezko rict, zda i jediny... Kazdopadne se to povedlo, po dalsich pricinach jsme nepatrali 😉

adriene
5. lis 2012

@lena_1 Gratuluji a preji fajn a pohodove tehu 🙂

lena_1
5. lis 2012

@adriene děkuji 🙂 zatím vše vychází dobře 😵

lucia2505
5. lis 2012

@adriene držím palce, nech sa miminkám aj naďalej dobre darí 🙂