1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
11. dub 2012

Ahoj holky, takže zítra začínám s Menopurem, 3 ampule. 16. jdu na první utz a uvidí se, jak dál, a nějak se asi přidá Certotide 😝 Uchováváte léky v ledničce? Já raději jo... Jinak mi dr vše zakázala, nesmím cvičit, uklízet, smím jen nejnutnější věci a musím hodně pít...měly jste také omezení, nebo je to kvůli mé koňské dávce 225IU??

pawlla
11. dub 2012

@saraha2 ja beru tay prednison a utrpgestan od zitra misto neho jsem mela injekcne agolutin a to bylo neco mam celej zadek bolavej od tech injekci pichala jsem si je celej mesic desne velkou jehlou do svalu no des a kdypak si ty udelas testiiik 😀

verry
11. dub 2012

@rory_g jojoo, určitě v ledničce, a než budeš aplikovat tak vyndat-aby to získalo pokojovou teplotu 😉
mě o žádným omezení nic neříkali, při stimulaci. Ba naopak ty první dny jsem dělala jarní uklid-myla okna,zaclony vyprala-žehlila...atd atd i zahradě jsem dělala. Abych pak měla klid a od OPU na nic nešáhla 😀

pawlla
11. dub 2012

@rory_g no ja mela tu davku o neco mensi ale nic mi nikdo nezakazal delat ale stejne sem nic nedelala byla jsem unavena bricho nafoukle tak asi tak

saraha2
11. dub 2012

@pawlla já dostala taky agolutin,ale použili jen jednu injekci v nemocnici hned po Et a zbytek mám doma..no..já s testíkem..tak šestý den bylo bílo....dnes mě to po včerejšku nedalo a ráno jsem testla-ale pšt před verry-by se mě zase smála 😉 ..nebylo to z ranní moči..no ale opět bílo..takže jsem to ořvala,protože si myslím,že něco už by mohlo být vidět..takže už se pomalu a jistě srovnávám s tím,že půjdeme na další akci IVF,protože nemáme žádné sněhuláčky ☹ no pak jsem hledala na netu a píšou tam holky různě,že jedna měla // až 13den,jedna měla 8den / a desátý //..ale to už je takové chytání se stébla....spíš se přikláním k tomu,že nic...takže jsem se vám přiznala...taková jsem hrdinka!!závidím verry,že netestuje!!!šikovná..já to nevydržela a tady to mám..takže do pondělka nic,konec zvonec...

marmina
11. dub 2012

@rory_g tak supr, teď už to pojede! Menopur ani Cetrotide se do ledničky nedávají. Takhle je nutné skladovat pera a pak ovitrelle nebo pregnyl. Dr. asi raději zakázala, ale určitě dělej běžné věci, samozřejmě se šetři. Folíky porostou tak ať si nepřivodíš nějaké zranění. Asi sama poznáš, co ti tělo dovolí 😉

marmina
11. dub 2012

@saraha2 neházej flintu do žita!!!! dej tomu čas a testni hezky ráno, ať je to z koncentrátu 😉

saraha2
11. dub 2012

jo..teplota pořád trvá... ☹ dnes opět 37..

pawlla
11. dub 2012

@saraha2 tak uvidis nejspolehlivejsi vysledek je ten 14 den po ET ja u prvniho tehotenstvi mela bilej test do 3 mesice fakt 😀 nevim co to bylo a domtor mi to nechtel verit. No ja brala agolutin 14 tejdny pred ET a pak jeste tejden po ze prej se to musi no ted si skoro nesedu a jsem rada ze uz mam doma utrogestan po ET mi pichli pregnyl

rory_g
autor
11. dub 2012

@verry @pawlla @saraha2 @marmina díky holky, radši jsem ho přidala k Pregnylu, tím asi nic nezkazím 🙂 Dr říkala, že budu asi hodně unavená a že mi může být fakt špatně, hlavně v těchto prvních 5. dnech, tak asi proto...ptala jsem se i na plení zahrádky a ani to nesmím...
Saraha prdelko nesmutni, nic není ztraceno, druhá čárka se může klidně objevit, ta zvýšená teplota vypadá nadějně 😵

verry
11. dub 2012

@saraha2 ale ale.... tady někdo nevydržel... 😀 já se z tebe picnu, holka! 😀 takže testy dej co nejdál od sebe a ani na ně nepomysli, jasny!? stejně je brzy!! takže nejdřív o víkendu, brouku,juuu?? 😉

saraha2
11. dub 2012

@verry už nic..test nechci ani vidět§stejně bude bílej!!!!! ☹ já jsem věděla,že budeš nadávat 😀

saraha2
11. dub 2012

@pawlla je teda fakt,že mě po OPU nic nebylo..až na to,že jsem cítila zadnici od píchance agolutinu!!!!!takže to je asi nějaká potvora bolavá 😀

verry
11. dub 2012

@saraha2 ale prosím tě, dyt to nemusí vůbec nic znamenat!! akorát stressuješ.... 😠
a vidíš, já v klidu-zatím mě to vůbec neláká... uvažuju i nad tím,že to nechám na krevní testy 😅

saraha2
11. dub 2012

@verry no joo!!ty jsi tvrdá,já ne ☹

verry
11. dub 2012

@saraha2 taky se bojííííííím testůůů 😨

pawlla
11. dub 2012

@saraha2 ja jsem to taky nemohla vydzet a udelal si jeden test moc brzo byl bilej a ja jsem to taky obrecela 3 dny v kuse jsem bulela 😀 Ja jsem taky takova nedockava. Ja po tom mesici pichani agolutinu nechci injekci uz ani videeet

pawlla
11. dub 2012

@saraha2
@verry nebojte holky dobre to dopadne hlavne co nejmin stresu ja vim ja zrovn mam o stresu co rikat 😀 na UZ jdu az za 14 dni a bojim bojim nerada bych aby se to muselo ukoncit

saraha2
11. dub 2012

@pawlla a kolikátý den jsi měla //?

saraha2
11. dub 2012

@pawlla neboj!!nic se ukončovat nebude!!!já si myslím,že jak už víš,že máš bojovníčka,tak už ty nervy tak nepracují a jsi mnohem víc pozitivně naladěná a to taky určitě dělá své!!!!!!

verry
11. dub 2012

@pawlla ty se neboj, ty už v sobě drobka máš zavrtanýho!! takže žádné stressy,jo? 😉

pawlla
11. dub 2012

@saraha2 ja mela // 6ty den po ET ale me davali 2 blastocysty ktere byli uz 6 dni kultivovane a doktor mi dneska rikal ze budou pravdepodobne dvojcata tak proto jsem tam mela ty carky tak brzo ale byla to opravdu jen slabounka carecka takovej duch 😀 takze pockej do vikendu a pak testuj ted se s tim nestresuj. No mam jen obavy jestli bude UZ v pohode uz aby to bylo

saraha2
11. dub 2012

@pawlla týý jo!!!dvojčátka!!krásný!!!!!já měla pomalejší embryjka..se jim nějak nechtělo..jednu morulku a jedno desetibuněčné..

pawlla
11. dub 2012

@saraha2 nooo tak to je jeste opravdu cas na testik tak zadnou paniku. My meli 15 vajicek z toho zbyli 4 blastocysty a 3 moruly no 2 blastocysty mi dali do delohy a zbytek se zmrazil

plumeria
11. dub 2012

Ahoj holky, vy jste ukecané, to nejde všechno dočíst 😀 😀 Já byla včera psycho, začala jsem opět trochu krvácet a už se bála toho špatného. Dnes jsme ale byli na kontrole, dle krve i UTZ je vše OK a už bylo vidět i srdíčko 🙂 🙂 🙂 Tak šup, šup, ať se můžeme všechny brzy přesunout na jinou diskuzi 😉

saraha2
11. dub 2012

@plumeria gratuluju!!!!!

pawlla
11. dub 2012

@plumeria pridavam se ke gratulaci. 🙂

plumeria
11. dub 2012

@saraha2 Děkuji. A co Ty? Nestíhám dočítat. Čekáš na test?

rory_g
autor
11. dub 2012

@plumeria paráda 😵 😵

marmina
11. dub 2012

@plumeria jejda, to špinění to musí být fakt na nervy, sama jsem to zažila a vždycky měla velké obavy! Hlavní je, že mimčo roste a daří se mu!!!Kolikátý jsi teď týden podle uzv a kdy půjdeš zase na kontrolu (datum)? Udělám teď novou tabulku, tak abys tam byla aktuální 🙂