1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
12. dub 2012

@marmina no on rikal ze az mu donesu lekarskou zpravu z CAR tak pak mi to klidne napise no ale tam jdu az 27.4 na UZ no tak si tam budu muset v pondeli pro recept nejsem z toho nadsena jet zase tak daleko navic jsem hrozne unavena a prkne nastvana na meho doktora a to jsem si rikala ze uz budu v klidu

pawlla
12. dub 2012

@saraha2 fakt nehazej jeste flintu do zita jeste je brzo uvidis po testiku pristi tyden

marmina
12. dub 2012

@pawlla achjo, nechápu, proč ti to takhle komplikuje...ledaže se to zpřísnilo a nemůže to napsat "jen tak" (?)

marmina
12. dub 2012

@mackaso ahojky, zákrok probíhá v krátké narkóze, takže samotný odběr prospíš, po probuzení trochu bolí vaječníky (asi tak 2 dny). U každého to může být trochu jiné, u mě to bylo takto a dalo se to v pohodě vydržet. 😉

saraha2
12. dub 2012

@zana21
@marmina holky neházím,ale už i špiním...jak říkám,mé tušení ještě nikdy nezklamalo..

marmina
12. dub 2012

@saraha2 moc bych ti přála abys nedopadla jako já ☹ holka, drž se, ani špinění nemusí znamenat špatný konec, naopak!

saraha2
12. dub 2012

@marmina děkuju,ale víš,jak to je..že to prostě poznáš...tak to byla zkouška taková a snad budu moct jít na další pokus už třeba za 3měsíce..už jsem tak smířená,že fakt ani nedoufám..ani trošičku..nějak to vím..ale děkuji!

zana21
12. dub 2012

@saraha2 A nemůže to být zahnizďování, jak tu psaly holky? Chápu, co tím myslíš, že cítíš, že to není v pořádku. Jak mi v březnu IUI skončilo biochemickým těhu, věděla jsem, že něco není v pořádku a ani moc velkou radost ze 2 // na TT neměla. Nějak jsem to věděla...ale snad tvůj radar je teď pochroumaný 🙂 Ještě tomu dej čas, MS se nerozjela 🙂

saraha2
12. dub 2012

@zana21 já jsem devátý den od ET,takže zahnízďování asi ne..zajímavý,že to tak poznáme,že?

rory_g
autor
12. dub 2012

@pawlla a nemůžou Ti z CARu poslat recept? Nebo Tvému gyndr mailem to potvrzení? Já bych Ti nějaký utroš mohla poslat, ale nevím, jak dlouho by to trvalo...určitě mi ho napíšou, až budu po OPU 😉
@saraha2 zlatí nestresuj, třeba mají holky pravdu a zahnizďuje se, kolik jsi DPO?
@zana21 jak jsi teď na tom? Mm se Ti kdy vrací?

rory_g
autor
12. dub 2012

@saraha2 zahnízdit se může klidně i 10DPO 😉 A také je možné, že se zavrtal jen jeden, nikdy nevíš, hoď nožky hore a věř 😉

verry
12. dub 2012

čaute holky moje!
tak ani já nemám dobré zprávy, začínam špinit..... 😢 jsem 8 den po ET, a jeste jsem nestetovala.
ted jsem dorazila z práce.....nálada na bodu mrazu 😒

nemorosis
12. dub 2012

@verry @saraha2 Holky, co nám to děláte? Koukejte se obě hodit do klidu, špinění ještě nic neznamená, podívejte se na @plumeria, jak se jí miminko krásně vyvíjí. 😉

kikina9
12. dub 2012

@saraha2 @verry Promiňte, že vám sem lezu, ale chtěla bych vás uklidnit. Já jsem začala špinit 10.den po ET(měla jsem 3-denní embryjko), myslela jsem, že je to už ztracené, a jaké překvapení bylo, když na mě vykoukly //. Ono jak se tam to embryjko zavrtává, tak může poškodit nějakou cévku, která praskne, a proto to špinění 😉 Držím palce 🙂 🙂 🙂

verry
12. dub 2012

@kikina9 tak to je super,že se ti zavedlo. No,já mám strach že se to rozjede v krámy.. 😖 ikdyž to mám dostat až za tejden, ale nevím-třeba ty hormony nástup krámů zrychlují....
achjooo 😖

kikina9
12. dub 2012

@verry Hormony spíš nástup krámů zpomalují, aspoň u mě 🙂 Já mám taky pořád strach, jak to dopadne, jsem teprve 6+0, ale musíme věřít 🙂

elapp
12. dub 2012

baby, ved embrijo je definitivne zahniezdene az na 12ty den. Pocas uhniezdovania ma spinenie, resp. krvacanie kazda tretia zena. Niektore vraj dokonca krvacaju pocas ovulky. Takze kliiiidek vospolok. Stres rozhodne neprospieva!

verry
12. dub 2012

@kikina9 tak to je krásný, potichounku gratuluju!! 😉 a vidíš, já měla za to že když se bere utrogestan tak se krámy ani nemužou rozjet-až po vysazení. nebo je to tak???

kikina9
12. dub 2012

@verry Děkuji 🙂 A věřím, že brzy budu zase gratulovat já tobě 🙂 U mě doktoři dávali šanci 5%, že se IVF povede, a povedlo se 😉 Ale vím, že ještě bohužel nemám vyhrané, posledně jsem měla v 9.tt zamlklé těhotenství 😒
S tím Utrogestanem je to asi složité. Někomu se rozjede MS i přes Utrogestan, někomu přijde až po vysazení 😉 Ale věřím, že to není tvůj případ, a MS už dlouho nedorazí 🙂

saraha2
12. dub 2012

@rory_g moc děkuju..ráda bych věřila..ale..nejde to..už to vnitřně vím ten ortel..ale už jsem to probrala s manželem a jak to půjde,tak jdem do dalšího pokusu 😉 teď myslím na ty,kteří na první pokud šetří nějakou dobu a druhý si pak třeba nemůžou jen tak dovolit..no naštěstí to není náš případ!!možná i proto to už beru tak nějak...,nevyšlo to teď,vyjde to další pokus!!!!!!! 😉
@verry drahá moje spolubojovnice já na tebe myslím od rána a pevně jsem věřila,že od tebe budou dobré zprávy!!!achjo.já mám zatím intimku,ale hnědá barva je..je to jak na potvoru,já nikdy nešpiním před MS,vždy vstanu,jdu na wc a hned niagáry...počkej!§ted čtu,že to čekáš až za týden???no tak je ještě dobrý!!!!!!!!!já v sobotu,takže u mě to je jasná MS!!!!!!!!!takže klid,nožky hore,moc,moc,moc na tebe myslím a sakra aspoň od tebe chci slyšet-číst dobré zprávy!!!!!!!!!i manžel se na tebe dnes ptal!!!!!!!!drž se!!!!!

marmina
12. dub 2012

@verry
@saraha2 holky, mě dr. v CAR řekla, že právě vlivem spádu hormonů přijde MS pravděpodobně už za týden, a taky mi bohužel tak přišla (i přes braní utrogestanu). Vy ještě nic ztracené nemáte! tak opravdu se nestresujte špiněním (i když teď se mi to kecá, minulý měsíc jsem na tom byla psychicky dost blbě 😢 a stresovala se taky...) Moc vám držím oběma palce!

saraha2
12. dub 2012

@kikina9 můžu se zeptat,kdy jsi dělala první testík?

saraha2
12. dub 2012

@marmina já taky vím od doktora,že pokud MS dorazí do 10ti dnů od transferu,tak je to špatné znamení..a vidíš,já mám zítra 10den..já říkám pořád,že pověrčivá nejsem,ale pátek 13.nemusím...zatím mám intimku,ale na noc už dám raději klasiku okřídlenou..

nemorosis
12. dub 2012

@verry Počkej, jak to až za týden? OPU podle tabulky bylo 30.3., to jsi teď v podstatě 12DPO a dostat bys to měla o víkendu, nebo se to celé počítá nějak jinak? Mně řekli rovnou, že to buď 14 dní po ET dostanu nebo ne a když ne, abych přišla na test až za dalších 14 dní. Nestresuj, mimčo už tam určitě je a tohle bude normální špinění. 😉

verry
12. dub 2012

@kikina9 kéžby, ikdyž me bolí bricho na mrchu už asi 3dny.

saraha2
12. dub 2012

@kikina9 držím pěsti,ať vše dopadne dobře!!!hlavně se šetři!!!

kikina9
12. dub 2012

@saraha2 První testík jsem dělala právě ten 10.den po ET, byl tam slabulinký duch, a potom, když jsem začala špinit, tak jsem myslela, že je to ztracené 😉 Ale MS se nerozjela, tak jsem další den zkusila další test, a duch tam byl pořád, nezmizel 😉 Tak jsem pro jistotu kvůli tomu špinění celý den ležela, a MS se nerozjela a špinění přestalo 🙂 Když se mě potom doktorka v CARu ptala, jestli jsem špinila a já řekla že jo, tak ona na to, že je to spíš dobré znamení než špatné 😉 Držím palce 🙂

verry
12. dub 2012

@saraha2 ty seš zlato..takže manžu pozdravuju 😀 no,ale nevidím to nadějně, kord když začínam špinit...chjooo ☹ ☹

kikina9
12. dub 2012

@verry Neboj, ta bolest břicha jako na mrchu k tomu patří, já jsem to měla taky 😉 Pokud tě normálně před MS bolívá břicho, tak teď tě bude bolet taky, i když jsi těhu 🙂

verry
12. dub 2012

@nemorosis tak ted teda nevím jak se to poočítá.... ale já byla toho 30.3. - 9 DC, a toho 4.4. jsem byla 14DC a kramy dostavam po 28dnech, takže bych to měla dostat 18.4