1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
5. pro 2012

@harley26 Já myslím, že u nás v CARu berou Utrogestan všichni 2-0-2 a víc se neřeší 😀

zelvik
5. pro 2012

@harley26 Jé, tak to bohužel nevím, nikdo to nekomentoval a ani jsem to nezjišťovala....

zuzullik1001
5. pro 2012

@harley26 gratulujuuuu moooooooooooooooooc maminkoooo...🙂

evikj33
5. pro 2012

@zelvik Tak já se snažím dělat rybu 1x tejdně,nebo alespon za 14dnu.Měli jsme chlazeneho lososa na másle,nebo filety s tresky atd..občas dám ryby salát s jogurtem(pravd že tam ta ryba moc najít nejde)nebo tunakovou pomazánku. 🙂

pawlla
5. pro 2012

@evikj33 no ja se taky snazim hodne ryb ale me to chutna i normalne ale nejvice ted ujizdim na tunakovi to mam tak 2 krat za tejden mam na nej hroznou chut jinak filet si jednou za tejden dam a rybi prsty mi chutnaji ale tam tech ryb asi tak moc nebude 😀 jinak jidelnicek des jak jsem se nanzacatku cpala ted vubec musim se nutit at neco snim a zelenina mi moc nejede je mi po ni opravdu tezko 😒

evikj33
5. pro 2012

@pawlla Takl to máme podobně už se těším na kapříka,jen se mně občas ty ryby vracej 😝 ,ale jinak je mám taky ráda ne jen v těhu.A se zeleninou jsem natom stejně a navíc v zimně vní asi nic moc dobrého nebude,snad jen v mražené. 😅

janulkaa23
5. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@harley26 Gratuluji mooooooooooc 🙂

pawlla
5. pro 2012

@harley26 take moc blahopreji a drzim palecky na utz 😉

pawlla
5. pro 2012

@evikj33 teda dneska jsem zacala 19tt to je mazec ty uz to mas za par co 🙂 Prijdu si jako zpomalena vsechno mi trva dvakrat dele i to malo co muzu delat 😀

evikj33
5. pro 2012

@pawlla Nestraš ještě musíme alespon 5tejdnu vydržet 😀 plánuju to na leden tak doufám že děti budou spolupracovat.Jinak jsem natom podobně jako soudek na nožkach co pořád do něčeho naráží a hned funí 😅

pawlla
5. pro 2012

@evikj33 jestli ja se po tom porodu dostanu zpatky do nejake rozumne formy a nevypustim u toho dusi to bude vykon 😀 ja se modlim at uz je aspon 30 tt kdyby neco tak by uz mimi melo vydrzet

malinka_02
5. pro 2012

@harley26 gratuluju, to je super! Muzu se zeptat ty si byla po ET doma nebo si chodila do prace?

evikj33
5. pro 2012

@pawlla A už je celkem klid od posledních problému? Já myslím že to nakonec dotáhneš až dokonce,abys ještě nepřenášela 😅

dadenka111
5. pro 2012

@mmirunda @pupidu @danny38 dakujem babulky za nazor. ja to tak citim, ze este nechcem prejst inam a absolvovat znovu vsetky vysetrenia. takze pokracujeme a uvidime aku liecbu nastavi Dr. dalej a co mi povie na ten neuspech.
@mmirunda V piatok 7.12. som dostala konzultaciu na 2.IVF a podanie ziadosti. 😉

harley26
5. pro 2012

@malinka_02 dekuju! Ve stredu sem byla na transferu a sla lezet, ct, pa, so jsem se valela doma. V nedeli uz sem sla na prochazku a v pondeli do prace. Fungovala sem uplne normalne, chodila do schodu. Ale nic sem tezkeho netahala...

adriene
5. pro 2012

@harley26 Ty jsi to měla stejné, jak já 🙂 Ale o tom už jsme se bavily 😉

lenkavav
5. pro 2012

Ahojte zienky. Po velmi dlhej dobe sa ozyvam. 2. IVF v septembri nam nevyslo, no sestrina svadba dopadla vyborne. No a potom sme zazili obrovsku tragediu, ked nam navzdy odisiel moj otec. Bolo to strasne. Teraz sme boli na KET, mali sme zmrazene 4 embryjka a z toho rozmrazenie prezili 2. Tie sme si dali vlozit a dnes mame 12 den a test je negativny....som uz zufala...no stale nejako verim, ze krv by mohla vyjst. Neviete o takychto nejakych pripadoch? Teraz som vobec nemala tie priznaky, ako pri predloslych dvoch IVF. Verili sme, ze sa nam to konecne podari po tych vsetkych sokoch a trapeniach, co sme tento rok zazili. Vidim, ze sa tu diskusia kazdym dnom rozbieha viac a viac a zienky pribudaju. Je nerealne aby som to vobec presla a uz vobec nie precitala. Takze vsetkym, co sa to podarilo blahozelam a zelam krasne tehotenstvo a tie, co to caka drzim silno prsteky aby to cim skor vyslo. Stale verim, ze sa nam to raz vsetkym podari a dozijeme sa pocitu drzat vlastne babatko v naruci!

harley26
5. pro 2012

@adriene doufam, ze te budu i nadale nasledovat .)

harley26
5. pro 2012

@adriene nevim jestli je to i psychikou, ale dneska uz se citim trosinku tehotne. Konecne citim trochu bricho 🙂 neda se rict, ze by to bolelo, ale takovy zvlastni tlak v podbrisku a trislech ...

adriene
5. pro 2012

@harley26 No kdybys mě chtěla dále následovat, tak se připrav na ty dvojčata 😀 😀
Také mi to šlo lehce do třísel a podbříšku, to je normální 🙂 Ještě jednou moc gratuluji 🙂

harley26
5. pro 2012

@adriene tak v tomhle bysme se klidne lišit mohly 🙂)) ale to moje hcg je spis vyssi nez nizsi, takze kdo vi :D kolik si mela hcg po transferu?

adriene
5. pro 2012

@harley26 Na Hcg nedbej, to je velmi individuální. Já měla cca 750 a po dvou dalších dnech už 2500

harley26
5. pro 2012

@adriene já s dvojčátkama vůbec nepočítám ... měla sem jen jedno embryjko ... 🙂 takze by to byla fakt haluz, kdyby se rozdelilo. Ted se hlavne budu modlit, at pristi tyden na ultrazvuku uvidi drobka tam kde má být a pujde vsechno jak má ... nervy v žádném případě neskončily, teprve to drama začne 🙂) ale děsně se na to těším

saraha2
5. pro 2012

@harley26 gratuluju!!!!!!!!!!!moc,moc,moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!a s hodnotama si starosti nedělej...podívej na můj případ 😉

saraha2
5. pro 2012

ahoj všem!musím vás dočíst..já už měla depky,jak tady maminy píšou,jak pečou,dávájí sem fota a já nic,tak jsem se na to dnes vrhla a teprve od rána sedám a zapínám pc ☹ pak tomu dám ještě jeden den a fertig 😀

evikj33
5. pro 2012

@saraha2 Tak pozor na pupík a neplaš,unás už je linecké i snědené a možná pak ještě něco málo uplácnu,ale mamka s tetou budou péct o víkendu a tchyna už mně taky hlásila že napeče,tak to nehrotím,zas tolik se toho nesní,pak rozdávám kamošce a sousedce.Jinak se těším na 15.12 budem slavit maleho narozky a mám objednané u kámošky košíčky s pudink.krémem a ovocem(prostě je milujem)a bude dort a věnečky tak se zase nacpu 😀 @lenkavav Myslím že i tady to některé holky tak měly že na testu nic a krev byla-někomu jde HCG pomalej a u Ket se to taky říká..takže naděje pořád je.Mrzí mně co se vám vše stalo a přeji at se brzo zase mužete radovat . 😉

pawlla
5. pro 2012

@evikj33 jo jo od te doby tuk tuk klid ale nesmim nic delat doma ani neuklizim prochazky nehrozi dojdu do obchodu jeste autem a sotva se pak dovlecu domu kdyz dyl chodim nebo stojim boli me podbrisek tak polehavam a uz toho mam plne zuby ale vydrzim

lenkavav
5. pro 2012

@evikj33 Dakujem za povzbudenie. Prave som si nebola ista, ci to takto niekto mal - negativny test no HCG v krvi bolo. Ja dufam, ze sa na vianoce po tom vsetkom budeme radovat a tesit. Po tej katastrofe som bola u jedneho liecitela, a ten nam povedal celej rodine tolko veci, ze sme ostali v soku...no a ten tvrdi, ze by to teraz malo vyjst....tak sa snazim mu verit, lebo v mnohych veciach mal pravdu, tak dufam to bude aj teraz.... zajtra bude velmi dlhy den kedze krv mi beru rano a vysledky su az okolo 14 hod.

evikj33
5. pro 2012

@lenkavav Ono hodně jde o citlivost testu a i tak to někomu nezachytí ale krev je 100%.Budu držet pěsti at tam HCG je.Myslím že je tu otom i diskuse.

lenkavav
5. pro 2012

@evikj33 Dakujem. Prave som pozerala tvoj album ak okrasne rastite a ake nadherne vecicky ste nakupili. zavidim v dobrom a dufam, ze coskoro budem moct takto aj ja nakupovat.