1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
26. led 2013

@mmirunda to je fakt, zajímá to každýho a nezeptá se žádnej, viď? 😀 😀 Tak konečně se zase pohnem a třeba tentokrát úspěšně. 😉

malinka_02
26. led 2013

@martina_81 je tak to je super!! To je pritel hustej 😀 Muj by se teda takhle nezeptal, ale je pravda ze my sme po transferu nikdy nesexovali..tak moc drzim palce!!!

malinka_02
26. led 2013

@martinazvo tak to by mohlo byt dobre znameni 😉

mmirunda
26. led 2013

@martina_81 no jasně, ale vy máte dost mrazáčků 😉 Když nevyjdou dvoubuněční, tak jsou tam ještě ti pětibuněční 😉 Takže budeš zavádět dvě??

malinka_02
26. led 2013

Ja mam zase pocit ze na me leze zanet mocaku ☹

malinka_02
26. led 2013

@saraha2 ja prave nemenim 😀 tentokrat kdyz to nebyjde tak asi prodame byt a zkusime koupit dum, sice vyssi hypoteka a nervy kolem jestli dostanem hypoteku znova a pak rekonstrukce tak 2 roky takze kdyz to nevyjde mam dobrou naplast 😀

saraha2
26. led 2013

@malinka_02 zánět močáku?to mě něco připomíná..kamoška měla po aktu..a že má asi zánět..já měla načtené veškeré příznaky těhu po tolika letech snažení,tak jsem jí řekla,ať místo antibiotik od dr.koupí těhu test..a dnes má 3letou zarinku 😉

malinka_02
26. led 2013

@saraha2 no vzhledem k tomu ze ja hodne trpim na mocak- az 8 zanetu rocne a v cervnu sem byla na operaci kvuli tomu tak to spis prikladam tomu 😖 Ale treba buh existuje 😀

martina_81
26. led 2013

@mmirunda mrazáčků máme dost, ale zatím nám to bylo k prdu. 😀 Jj, budem zavádět 1-2, jsi to nečetla celý? 😀 😀
@malinka_02 on se zeptal hlavně kvůli tomu, kdyby na něho náhodou přišla touha, tak abych mu mohla pomoct (aby se nenamáhal sám) a nevymlouvala se na to, že se kvůli embryjkám nemůžu vzrušovat, víš? 😀 😀

mmirunda
26. led 2013

@martina_81 no četla 😀 ale lepší jsou dvě ne? 😀

malinka_02
26. led 2013

@martina_81 jo ja to cetla cely 😀 Ale i tak ..

martina_81
26. led 2013

@mmirunda @malinka_02 jste fakt dobrý, že jste to zvládly celý přečíst. 😀 😀 Jj, 2 jsou lepší, tak snad to rozmražení zvládnout kulíšci oba. 😉

mmirunda
26. led 2013

@martina_81 No je z Tebe spisovatelka 😀 A kde máš muže? že tě nechá na pc 😀

malinka_02
26. led 2013

@martina_81 no jasne uz dlouho nebyl nikdy s dvojcatky 😀

darazv
26. led 2013

@martina_81 Ahoj držim silno palčeky a prajem ako aj všetkym uspešny transfer 😉

martina_81
26. led 2013

@mmirunda no přece v práci!!!! 😉
@malinka_02 nestraš. 😉
@darazv díky moc. 😉

natasvachova
26. led 2013

Ahoj holky , jsem nova, nevadii,,,,, ☹ muzu se pridat?

malinka_02
26. led 2013

@martina_81 jeee co ja bych dala za dvojcatka!!

martina_81
26. led 2013

@natasvachova ahoooj, vítej. 😉 😉
@malinka_02 to já taky, ale až na podruhé. 😀 😀 😀

malinka_02
26. led 2013

@martina_81 ja uz ted ale asi nebudu mit takove stesti jako adrienne z jednoho embryjka 😀 Ale jedno miminko mi bude stacit 😉

martina_81
26. led 2013

@malinka_02 joo, to mě taky. Taky bych byla maximálně spokojená, kdyby to 1 kulíšek zvládl. 😉 Kolikátý jsi dneska den? 5.?

irennn
27. led 2013

@saraha2
@malinka_02 Tohle já měla přesně taky! Pořád jsem manžovi říkala,že jsem se někde asi nachladila,protože mám snad zánět močátku...furt jsem chodila čurat a ještě mě to pálilo a bolelo a bolel mě i m.měchýř....třeba je to dobré znamení, mám pocit,že ano! Měla jsem to stejné.Držím palečky!!!

martinazvo
27. led 2013

@malinka_02 ahoj, no len ci to nie je len z toho utrogestanu...

vidruska
27. led 2013

@martinazvo mna boleli strasne bradavky uz pred opu. po opu to bolo viac a teraz co som 5 den po et tak tiez bolia. aj podbrusko ma dost bolelo. teraz uz nie ale zacitim ho ked sa viac zasmejem alebo ked sa napr. zohnem za psami a potom hned vystriem....tak snad su to len pozitivne priznaky 🙂

martinazvo
27. led 2013

@vidruska tak dufajme ze je to len znak niecoho dobreho... bojim sa aj kaslat ake tlaky citim... a kolko embrijok si si nechala vlozit?

vidruska
27. led 2013

chceli sme 2 ale pred zakrokom mi embryologicka povedala ze 2 embryijka su moruly a 1 blastocysta (mali sme icsi a pk) tak mi dr.lattakova odporucila iba 1....ty si mala ako?

irennn
27. led 2013

Holky, je to trošku z jinýho soudku, ale potřebuju poradit. Mám neschopenku s neomezenými vycházkami, proto bych chtěla jet k rodičům na jižní Moravu na tento týden i s pejsanama,protože manžel bude týden v Německu a já nechci zůstat sama doma.Asi bych se zbláznila ...můžu jet,když mám ty neomezený vycházky?

rory_g
autor
27. led 2013

@irennn ahojky, kdo Ti dal neomezené? Já jsem četla, že to dr dávat nesmějí 😕 Jinak pokud chceš na nějakou dobu jinam, tak si zajdi k dr a nahlaš jí tam novou adresu, kde se budeš zdržovat a jak dlouho 😉

irennn
27. led 2013

@rory_g Paní Dr. mi říkala,že pro těhotné je v zákoně výjimka, takže zatím to mám bez omezení. No a prý,když budu chtít jet a mám to neomezeně,tak můžu.

rory_g
autor
27. led 2013

@irennn tak to teda žasnu...já byla na PN jen měsíc a hlavně jsem musela fakt ležet, tak mi to bylo jedno, ale vím, že hodně holky nadávaly, že to právě ani pro těhotné už neplatí, ty neomezené 😉 Tak to máš štěstí 😵